Horor Filmovi

bice ove godine super horori z:poz:
odgledao par epizoda iz serije grimm ,nije losa ...
1324484692850_Grimm_s1_Xfinity_KeyArt_2048x1024_Overlay_1280_640_2x1_Overlay_640_320.jpg
 
Kad smo već kod serija,možda dam šasnu i Grimm,skinuću prvu epizodu pa da vidim o čemu je tu riječ,ako može neko ko je gledao da mi pojasni malo!
The Walking Dead S02E08 8/10 (3+)
Iako nisam ljubitelj serijala jer prosto nemam živaca da pratim neku seriju ova me kupila i odlučio sam da je pratim dok izlazi.Posle prve sezone i 6 epizoda odlučio sam da se uključim i u drugu,pogledao sam 8 epizoda druge sezone i moram naglasiti da ostaje jaka trojka od mene,postapokaliptična atmosfera Zemlje me prosto oduševljava i volim filmove sa takvom pozadinom,upravo je to razlog zašto sam dao šansu ovom serijalu.Svakako vas neće ostaviti ravnodušne.
 
  • Podržavam
Reactions: h20
Kad smo već kod serija,možda dam šasnu i Grimm,skinuću prvu epizodu pa da vidim o čemu je tu riječ,ako može neko ko je gledao da mi pojasni malo!

Glavni junak je policajac/detektiv, koji saznaje da je nakon smrti njegove rodjake on poslednji Grimm - sto je neka vrsta lovca na cudovista. Legenda iz prica kojima cudovista plase svoju decicu. Rodjaka mu ostavlja u amanet svoje knjige i oruzje. Grimm ce nastaviti da radi kao policajac i u slucajevima koje resava otkrivace cudovista koja zive medju ljudima. Morace da krije svoje nove duznosti od svog partnera i svoje devojke, a steci ce i novog natprirodnog prijatelja koji ce mu pomagati... U seriji ima ponekad motiva iz bajki, ali ne tako otvoreno kao u Once upon a time...
 
Prethodna tema se zakljucava,za apokalipticnu 2012 otvara se nova sa napomenom da ce svi horor subzanrovi od splatter-a,gore-a,snuff-a,slasher-a,pa
do ekranizacija Lavkrafta,Barkera,Kunca,Poa,Kinga i ostale horor bratije biti deportovani u ovu temu da teme ne bi ostajale sa sacicom postova i uzalud tonule.

Onda ja ovo ne smem da gledam www.imdb.com/title/tt0093608/ po toj logici? A, da, vratite darka, on se razumeo u horor
 
Blood Creek (2009)

Ne znam zašto sam odlagao gledanje ovog filma, iako sam ranije bio veliki fan Džoela.
Sviđa mi se ideja, ali ima dosta nekih rupa i stvari koje su mi zasmetale u priči.
U suštini, svideo mi se ali možda nisam u potpunosti objektivan, plus nisam dugo odgledao neki iole dobar horor film.
 

Back
Top