Horor Filmovi

The Hunters (2011)

Ne znam zašto se ovaj film vodi kao 'horor' na većini sajtova.
Gluma užasno neuverljiva, priča puna rupa i nezanimljiva.
Jedva sam izdržao da odgledam do kraja.
 
posto slučaja
cek sad,kako si ga odgledao kad jos nije izasao???

Izašao je,ne znam kako skidaš filmove ali ja što izbacim bude i prevod izbačen,jer iskreno engleski razumijem sasvim pristojno ali prosto ne želim da se naprežem oko prevoda,tako da ono što izbacim da sam pogledao ima i prevod i dvd/rip ako te interesuje poslaću ti link!Naravno kod mene dobri stari torrent cucla 24h dnevno bez prestanka,moja lista za skidanje je trenutno 250 filmova,od toga se dnevno skine između 5 i 10 zavisno od veličine,često dodam nove filmove tako da se lista uvjek vrti oko 200 filmova.Nema da fali!:zblesav:z;)
 
posto slučaja

Izašao je,ne znam kako skidaš filmove ali ja što izbacim bude i prevod izbačen,jer iskreno engleski razumijem sasvim pristojno ali prosto ne želim da se naprežem oko prevoda,tako da ono što izbacim da sam pogledao ima i prevod i dvd/rip ako te interesuje poslaću ti link!Naravno kod mene dobri stari torrent cucla 24h dnevno bez prestanka,moja lista za skidanje je trenutno 250 filmova,od toga se dnevno skine između 5 i 10 zavisno od veličine,često dodam nove filmove tako da se lista uvjek vrti oko 200 filmova.Nema da fali!:zblesav:z;)

Hvala ti,mozeee :) :) posalji link...jer ja videh da izlazi u februaru 2012-te,pa zato pitah :)
 
Kyôfu aka The Sylvian Experiments(2010) 7/10 (2+)

Teško je objasniti zašto mi ovaj,po mnogim kritičarima najjezovitiji japanski horor u poslednje vrijeme,nije sjeo.Da li zbog one stare teze kada ga rusi i japanci zakomplikuju baš ga zakomplikuju,prva stvar koja mi se nije svidjela je izuzetno teško hvatanje likova,trebalo mi je više od pola sata da se upoznam sa likovima i da se pokušam uživiti u film a to me užasno nervira.Inače obožavam kada se ubaci dobar SF dodatak u horor ali ovaj mi nikako nije sjeo,nekakve maglice u vidu duhovnog stanja kao Kasper kod mene ne pali.Kraj je interesantan i dubokouman i ustvari dovodi u pitanje cijeli film,daje odgovor na pitanje zašto je sve tako glupo i bolesno izopačeno za vrijeme trajanja filma.Ali to mi nije bilo dovoljno,od mene prolazna ocjena i upozorenje da su pojedine scene kao npr. otvaranje lobanje bez anestezije bolesno bolesne,kada bolje razmislim nisam pogledao niti jedan japanski film a da za naše shvatanje bolesnog nije bolestan!Ala sam ga zakomplikovao sada kao japanac koji čita rusku književnost i pokušava da je protumači!:rtfm:
 
Kyôfu aka The Sylvian Experiments(2010) 7/10 (2+)

Teško je objasniti zašto mi ovaj,po mnogim kritičarima najjezovitiji japanski horor u poslednje vrijeme,nije sjeo.Da li zbog one stare teze kada ga rusi i japanci zakomplikuju baš ga zakomplikuju,prva stvar koja mi se nije svidjela je izuzetno teško hvatanje likova,trebalo mi je više od pola sata da se upoznam sa likovima i da se pokušam uživiti u film a to me užasno nervira.Inače obožavam kada se ubaci dobar SF dodatak u horor ali ovaj mi nikako nije sjeo,nekakve maglice u vidu duhovnog stanja kao Kasper kod mene ne pali.Kraj je interesantan i dubokouman i ustvari dovodi u pitanje cijeli film,daje odgovor na pitanje zašto je sve tako glupo i bolesno izopačeno za vrijeme trajanja filma.Ali to mi nije bilo dovoljno,od mene prolazna ocjena i upozorenje da su pojedine scene kao npr. otvaranje lobanje bez anestezije bolesno bolesne,kada bolje razmislim nisam pogledao niti jedan japanski film a da za naše shvatanje bolesnog nije bolestan!Ala sam ga zakomplikovao sada kao japanac koji čita rusku književnost i pokušava da je protumači!:rtfm:


Vidim bas volis Japanske filmove. Dobro da nisam jedini... :D

Ja bas volim kad zakomplikuju radnju, jer uglavnom objasne sve, a za vreme filma ti je interesantno jer pokusvas da pohvatas o cemu se radi...

Evo njihovih filmova koje treba odgledati...

Rampo Noir (2005)
Dark Water (2002) (Ovaj film me je odusevio, mnogo mi se dopao, a bogami i glavna glumica i ona koja glumi njenu cerku na kraju filma)
House (1977)
Chakushin Ari (One Missed Call) (2003)
Chakushin Ari 2 (One Missed Call 2) (2005) (Zajedno sa prvim delom mozda najbolji...)
Ju-On: The Grudge (2002)
Audition (1999)

Sve sam ove filmove odgledao i to kasno u noc... Iscimali su me posteno. Neke sigurno znate, ali eto :D
 
OVO JE NEŠTO NAJTUŽNIJE ŠTO MI SE DESILO U POSLEDNJIH NEKOLIKO GODINA!ŠTA REĆI SEM VELIKO HVALA,UŠTEDIO SAM PA JEDNO 100.000 EVRA DO SADA SKIDAJUĆI IGRICE,FILMOVE,DOKUMENTARCE,MUZIKU,KREKOVANE PROGRAME I OSTALU ZAJEBANCIJU!NADAM SE DA OVO NEĆE BITI VAL KOJI ĆE POTPUNO UGUŠITI TORRENT REVOLUCIJU:rida::guza:

http://btjunkie.org/goodbye.html
 
Let_The_Right_one_in.jpg



ako neko nije gledao. Majstorija - prava.
 
Poslednja izmena:
http://3.***************/-z6NY--QjRgs/TsZ1q1hvjFI/AAAAAAAABDU/WCuv5nnNzwY/s400/56558766970622733496.png

Zeleci da skinem film s istim nazivom,ali ne OVAJ zeznuh se i skinuh ga misleci da je jedan drugi...Boze spasi me...
1/10
 
Izasao,mislim da smo ga komentarisali jos u staroj temi...Uzasan,spor,dosadan,nema radnju uopste...

Da ne kacim sad sliku za film The Innkeepers,da se nadovezem na tvoj post...Meni se film dopao,ima mi neku blagu tenziju,jeste usporen,ali mi nije zasmetalo...Kraj mi je bio konfuzan,ali mi ga je Emihs objasnio :) I kad mi je konacno dato objasnjenje za kraj,dala bih mu 7/10
 

Back
Top