Horor Filmovi

plan9(1).jpg


Plan 9 from outer space :D
Ed Wood, Bela Lugosi, zombies and grave robbers from outer space :D
 

Vidim počeli ste bez mene u novu godinu!Veliku pažnju je izazvao ovaj horor u američkim bioskopima,koštao samo milion dolara,već zaradio 35,nisam ga gledao ali djeluje da se išlo na dobru staru trzavicu pa ko može više da se istrza taj je bolji,ne vjerujem dok ne pogledam!
 
Vidim počeli ste bez mene u novu godinu!Veliku pažnju je izazvao ovaj horor u američkim bioskopima,koštao samo milion dolara,već zaradio 35,nisam ga gledao ali djeluje da se išlo na dobru staru trzavicu pa ko može više da se istrza taj je bolji,ne vjerujem dok ne pogledam!
Ima jako nisku ocenu na imdb...
 
The Reef

Film je radjen po istinitom dogadjaju Ray Boundy koja je jedina prezivela slican incident 1983.
Ovaj film je za sve koji vole vodu,more i plivanje z:mrgreen:

Ili za one koji se plase vode :eek: Meni je bas bio nezgodan za gledanje,kao i Black water 2,kada se grupa prijatelja nadje u slicnoj situaciji,jer su zaboravili za spuste merdevine sa jahte i niko ne moze da se vrati unutra!!JEZIVO!
 
preporucujem

Blair Witch Project (vestica ...kamera snima uzivo)
30 days of night ...vampiri brutalan
Insidious ...duhovi
The Descent 1+2 (mutanti)
Saw (covek muci ljudi ...brutalan)
Soba 1408 (duhovi)
Gothika (dobar ne secam se radnje )
 
The Skin I Live In (2011) - ne svidja mi se. Inace mi Almodovar ne lezi, ali ovo mi je too much. Suvise bizaran za moj ukus. Plasticni hirurg na bolestan nacin izvodi osvetu za smrt svoje cerke, na isti nacin vraca sebi svoju mrtvu zenu. Kako je to moguce? Samo uvrnuti Almodovar zna.
 
Cini mi se da nije Black water ali nema veze secam se filma z:)
Voda bez nje nemozemo z:mrgreen: ali krije dosta toga :evil:

Nije Black Water 2 nego Open Water 2 . Black Water postoji ,ali samo jedan ,bez nastavka ,i odlican je - samo u glavnoj ulozi nisu ajkule :) !
No ,nisam se zbog toga upisao nego ...mi treba pomoc ,ako ima raspolozenih ! Naime ,trebaju mi linkovi za Let he right one in i Let me in ...pretrazivanje mi bas ne ide od ruke ,totalno sam ispao iz forme :) ...unapred zahvalan onima koji se zapute ka mom inbox-u !!!
 
imgthe-wicker-man21.jpg


The wicker man (Čovek od pruća) -A sheriff investigating the disappearance of a young girl from a small island discovers there's a larger mystery to solve among the island's secretive, neo-pagan community.

Davno sam gledala ovaj film, ali mi je ostao u baš dobrom sećanju... ne znam zašto je dobio tako nisku ocenu na IMBD-u... :confused:
 
affiche-The-Turn-of-the-Screw-2009-1.jpg


The turn of the Screw - ekranizacija gotičke novele Henrija Džejmsa, priča o mladoj guvernanti koja dobija posao da čuva dva malo čudna deteta nakon smrti njihovih roditelja...
 
Poslednja izmena:
imgthe-wicker-man21.jpg


The wicker man (Čovek od pruća) -A sheriff investigating the disappearance of a young girl from a small island discovers there's a larger mystery to solve among the island's secretive, neo-pagan community.

Davno sam gledala ovaj film, ali mi je ostao u baš dobrom sećanju... ne znam zašto je dobio tako nisku ocenu na IMBD-u... :confused:
zato sto je rimejk...
http://www.imdb.com/title/tt0070917/
 
Obicno su rimejk filmovi failovi, ali mi se Halloween 2007 svidja cak i vise od prvobitnog..Sada bi me mnogi spalili na lomaci xD ali zaista mi je bolji,Majers je nekako vise objasnjen,a i ''strasniji'' je ovde..
 
Wai dor lei ah yut ho aka Dream home (2010) 8/10 (3+)
The Revenant je neobičan,na momente neozbiljan i neukusan ali ipak vredan pažnje.Ima ono nešto u sebi što ga poistovjećuje sa ljudskom prirodom koja u globalu predstavlja ljudsku težnju za besmrtnošću kao i posledice koje ta besmrtnost nosi.Da li bi prodali đavolu dušu kada bi znali da ćete biti besmrtni???Da li bi ubili ako znate da je to jedini način da preživite,ubij ili budi ubijen!Ja sam se zabavio gledajući ovu šprdačinu na cijeli svjet u globalu!Nismo li mi svi pomalo hodajući mrtvaci!:zblesav:
 
Poslednja izmena:

Vidim počeli ste bez mene u novu godinu!Veliku pažnju je izazvao ovaj horor u američkim bioskopima,koštao samo milion dolara,već zaradio 35,nisam ga gledao ali djeluje da se išlo na dobru staru trzavicu pa ko može više da se istrza taj je bolji,ne vjerujem dok ne pogledam!

jel moze taj film da se skine?cekam ga odavno
 

Back
Top