Gledali... Obrazložili... Ocenili... :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
71KRY3B33XL._SY445_.gif

Uvrenuta mešavina ''Frakneštajnove Neveste'' i ''Slučaja Čarlsa Dextera Vorda''...Dostojan naslednik prvog dela...Sviđa mi se što nema cenzure i lažnog morala kao u današnjim filmovima, osamdesete su bile mnogo iskrenije i opuštenije danas su filmovi ideološki užas9/10
 
The Edge. Prilicno podcenjen i jedan od boljih survival filmova. Antoni Hopkins i Alek Boldvin izgubljeni u divljini, pokusavaju da nadju izlaz dok igraju zmurke sa medvedom koji se poprilicno nameracio na njih, a medjusobno imaju velikih nesuglasica. Napet i zanimljiv u svakom slucaju.

Roar. E ovo je jedno jebeno ludilo. Definitivno najopasnije snimljen film ikada. Znaci scenarija gotovo i nema, samo stotinak lavova i velikih macki u interakciji sa ljudima. Lik koji je napravio ovo je definitivno za hospitalizaciju, prilikom snimanja filma bukvalno svako ko je ucestvovao u njemu je povredjen. Cak i u filmu se vide realne povrede, a Melani Grifit je zamalo ostala bez oka. Pravo cudo je kako niko nije poginuo. Prilicno uznemirujuci film. I naravno da ga treba pogledati :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
The Edge. Prilicno podcenjen i jedan od boljih survival filmova. Antoni Hopkins i Alek Boldvin izgubljeni u divljini, pokusavaju da nadju izlaz dok igraju zmurke sa medvedom koji se poprilicno nameracio na njih, a medjusobno imaju velikih nesuglasica. Napet i zanimljiv u svakom slucaju.

Roar. E ovo je jedno jebeno ludilo. Definitivno najopasnije snimljen film ikada. Znaci scenarija gotovo i nema, samo stotinak lavova i velikih macki u interakciji sa ljudima. Lik koji je napravio ovo je definitivno za hospitalizaciju, prilikom snimanja filma bukvalno svako ko je ucestvovao u njemu je povredjen. Cak i u filmu se vide realne povrede, a Melani Grifit je zamalo ostala bez oka. Pravo cudo je kako niko nije poginuo. Prilicno uznemirujuci film. I naravno da ga treba pogledati :mrgreen:

Super post, spominjes dva draga filma :ok:
Roar sam gledala ko klinka u bioskopu (mislim da je bio Odeon, al ne mogu da se zakunem) i umrla sam od straha : )
A Entoni Hopkins sa knjizicom i olovcicom i medvedom je zakon. Retki su akcioni filmovi u kojima briljiraju pametni, nacitani ljudi. Ima jos ona fora u Tri Kondorova dana, kad u onoj sali gde se sastaju master spijuni da porazgovaraju ko je Kondor, i koliko je opasan, jedan lik kaze> He reads. He reads everything. I tu shvatimo da je Kondor zaheban lik, iako je/bas zato sto je knjiski moljac. Uh, kakva scena :)
 
Retki su akcioni filmovi u kojima briljiraju pametni, nacitani ljudi. Ima jos ona fora u Tri Kondorova dana, kad u onoj sali gde se sastaju master spijuni da porazgovaraju ko je Kondor, i koliko je opasan, jedan lik kaze> He reads. He reads everything. I tu shvatimo da je Kondor zaheban lik, iako je/bas zato sto je knjiski moljac. Uh, kakva scena :)
E onda gledaj La casa de papel, i tu je knjiški moljac najzajebaniji lik :D ...
 
Avengers Infinity War - 8/10

Svideo mi se prvi deo filma, komedija, akcija, bas kako treba, idealni film za opustanje. Za taj deo bih dao cak i vecu ocenu. Onda ide dramski deo koji je onako, nista specijalno. I na kraju bitka kao Boj na Kosovu,
izginuse sve dobrice i pobedi zlo.
Nije mi se uopste dopao kraj. A ni to sto prave filmove kao serije. Traje film tri sata i nastavlja se sledece godine. Efekti besprekorni. Ekipa standardna plus Strange i Guardiansi. :)
 
"Устав Републике Хрватске" - вечерас био на РТС.

Филм изненађујуће добар, Ксенија Маринковић бриљира као и увек.

Глоговац (мајко мила какав нам глумац оде..) превазишао сам себе. Језиво.

Ustav%20Republike%20Hrvatske%201.jpg
 
Poslednja izmena:
"Устав Републике Хрватске" - вечерас био на РТС.

Филм изненађујуће добар, Ксенија Маринковић бриљира као и увек.

Глоговац (мајко мила какав нам глумац оде..) превазишао сам себе. Језиво.

Ustav%20Republike%20Hrvatske%201.jpg

ta uloga, uz onu u Hadersfildu je nesto sto ce tesko neko skoro dostici od aktivnih domacinh glumaca. Savrsenstvo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top