Gledali... Obrazložili... Ocenili... :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sherlock Holmes a game of shadows

Odgledala sam ga ali zaista nemam ikakvu pozitivu prema ovom filmu..

smuti pa prospi

sherlock-holmes.jpg
 
The Sting - gledao prvi put na RTS-u pre neki dan, sjajan film ali posle odgledane 4 sezone Prevaranata (Hustle) znao sam kraj z:) Cak u 6. epizodi 1. sezone odradjuju upravo The Wire, skoro prekopirano iz filma... u svakom slucaju desetka za film... za one koji nisu gledali, radi se o tome da dva prevaranta opeljese mafijaskog kurira, i ocekivano, glavni mafijas ubija jednog od prevaranata iz ekipe... ovi odluce da se osvete i obrate se za pomoc coveku koji zna kako se radi tzv. velika prevara... topla preporuka
 
The Thing 2011
TheThingGb200911.jpg

Ovo je quite decent,kad se rezidui moonshine i ostalog etil-alkohol copora u meni dezintegrisu mozda to i nece bit bas tako.
Niko nije ni sumnjao u to,ali da se to izruci,ovo nije ni primac onome sto je Karpenter uradio,to eksternalizovano destilovano zlo se ne moze ponoviti.
Ali super sto imamo ovaj prequel pa da vidimo do kakvog je picvajza doslo prije nego je Kurt Rasel dovatio bacac plamena,a i da osmotrimo malo na sta lici ovo intergalakticko lavkraftoidno stvorenje,damn,motherfucker is ugly.
Pitam se kako je ovaj kosmicki megdandzija od svih mogucih mimikrija zavrsio ovakav,jer nema sanse da mu je ovo izvorna morfologija.
Ono sto je upadljivo u ovome prequel-u je da je ovo stvorenje neuporedivo gluplje nego kod Karpentera,ko je gledao primjetio je kako krece da meandrira u amorfnu pipkoidnu masu a da pri tome niko nije ni posumnjao u njega,pa se ja pitam(jos jednom) kako je ovaj organski haraclija toliko zulumario po vaseljeni a da ga niko nije sredio,jer mozdane funkcije mu nisu previse naprednije u odnosu na Dzejsona.
Naravno tu je i par omaza Dzonu Drvodelji,poput zagledanja u gore lijevo sest,napao te karijes i ostali shit...
Pregrst onih mindless slasher shocker-a,jurnjave,malo paleontologije, ocekivao sam nesto vise o porijeklu ove aveti,ali leglo je za ove svetkovine.

6
 
Poslednja izmena:
evo gledam warriorse vec tri sata, shvatam da za taj film moram da se ususkam i dobro uradim prije nego sto mogu da uzivam. ovako, nema vajda od ovoga ah,ah.
http://1.***************/-0musbBRa3zc/Te24I2JiTDI/AAAAAAAAaPk/wNCWsdr3_nE/s1600/Grease-27.jpg


Grease iliti Briljantin, je film iz 70ih o 50ima. Radnja je glupa,narocito za danasnje standarde, likovi su dosadni, poruka priche je ...problematicna ( bi a hor tu get jor men,al mora se priznati da glavna glumica bolje izgleda na kraju),gluma je losa, a glumci su definitivno prestari da bi bili u srednjoj skoli.daklem, povrshno,glupo i repetivno. al pjesme...pjesme se jednostavno usunjaju u mozak. i neka glup kraj kad auto poleti u nebo,cisto onako, i neka maksimalni cheesyness...svej se to oprosti zbog pjesama. i da stockyard channing ili kako god, ti imas 41 godinu,ali tvoja pjesma je vrh. i naravno, ova izmedju njih dvoje.travolta je gej.dobar je odje. moram gledat saturday night fever.

sta da radim nego da ti dam pet. nista. ne mijenja to nista,ti si bebo,klasik.

5/10
 
Poslednja izmena:
Old School (2003)

Old-School.jpg


http://www.imdb.com/title/tt0302886/

Jos jedna od onih komedija za jednokratnu upotrebu, od tvorca "Hangovera"...
I da, ovaj film je na tu foru: znaci 3 lika, tek izasla iz 30-ih (prvi je glavni baja, drugi uvrnut, treci nenormalan i otkacen - da, to je Vil Farel :roll:), prezivljavaju svoju drugu mladost, daleko od budnih ociju svojih dosadnih zenica, partijaju, flertujuci sa bezobraznim maloletnicama...
Frka nastaje kad moraju da osnuju bratstvo, kako bi zadrzali kucu za zuraje...
Naravno, tu je i jedna famous licnost, da izazove vau efekat (u "Hangoveru" je to Tajson, a ovde Snup Dog)
Ima par dobrih fora, ali nista sto se nije bezbroj puta vrtelo u komedijama slicnog tipa...
Ocena: 4.5
 
Poslednja izmena:
http://www.imdb.com/title/tt1297919/
blitz.jpg


Stetam u ulozi pandura koji juri serijskog ubicu cije su zrtve policajci. Film je sniman u Londonu i ima taj britanski duh u sebi. Solidan krimic, iako ne bi smetalo da je trajao i pola sata duze, taman za produbljivanje radnje i likova. Glavni lik pomalo podseca na inspektora Harija Kalahana, ali nema magnum .44 .

7/10

London ima odvratnu modernu arhitekturu, skyscraper horizont ( skyline ) im je stvarno retko odvratan.. eno vidi se ono odvratno jaje na plakatu... a kakve tek skalamerije grade za olimpijadu -

arcelormittal_orbit_tower.jpg


Isuse, zali boze para...
 
Transporter 3

mozgorelaksiranje
naravno prenaglašeni i efkti i neke scene mnogo brze i plastične
i ona ružna ruskinja šta li je j-bt
msm i onaj stetham mi je baja za razbijanej gej parade al dobro

6,5/10
zbog mozgorelaksiranja


moradoh sinoć da gledam opet

Inglorious Basterds

dinamika, kompozicija, slika, muzika, epizode, apsurd, čak i bred - svaršeno
9,5/10

2012 (2009)

klišeizirano mozgorelaksiranje
meni je podnošljivo za ponekad

6/10


Poirot Season 12 (Uključuje - Clocks, Three Act Tragedy, Haloween Party, Murder on the Orient Express)

odlične epizode, najlošija mi je evzija Orient Expressa)

9/10


Prime 2005

malo više očekivanja od ove polurelaksirajuće komedije sa umom turman i meril strip
sporo i s malo humora

5/10


Rocco Animal Tariner 11

daleko lošije od mnogih delova

3/10
 
http://www.imdb.com/title/tt1297919/
blitz.jpg


Stetam u ulozi pandura koji juri serijskog ubicu cije su zrtve policajci. Film je sniman u Londonu i ima taj britanski duh u sebi. Solidan krimic, iako ne bi smetalo da je trajao i pola sata duze, taman za produbljivanje radnje i likova. Glavni lik pomalo podseca na inspektora Harija Kalahana, ali nema magnum .44 .

7/10

upravo sam pogledao film ..... Statam bi trebalo da prestane da snima po bilo koju cenu definitivno
 
Open-Water.jpg


Hm...drugi deo je dosta bolji, sa boljom radnjom i više glumaca...

Ne kontam samo kako je ovo ''based on true story'' kada nisu preživeli...otkud oni znaju kako je on poginuo, i da li se ona uopšte ubila...ko im je to ispričao?

To je ''based on true story'' samo da su oni nestali, a šta je bilo s njima...to niko ne zna...

7/10 - zato što je glumica pokazala sise...:per:
 
JA OĆU DA KAAAAAŽEMMMM DA STATAM UPRKOS SVOJOJ DRVENOSTI I TOME ŠTO JE MNOGO VOLEO DA SE IGRA LEDENIH DEKA KAD JE BIO MALI( SAMO MU BETOVEN NIJE PEVAO JER JE BIO MALIIIIII) IPAKKKKKK
neka nastavi da snima jer je mnogo suviše hot i ima onaj glas od kojeg se tope planine i vagine :)))))
ontopik
http://www.imdb.com/title/tt0337921/

jao evo ga dzejson statam evo filmu desetkica !!!! z:shock:
 
Dream House (2011)

Dream-House-203bdcdb.jpg


http://www.imdb.com/title/tt1462041/

Jos jedno proslogodisnje ostvarenje, koje odgledah ovih dana.
Posle sjajne drame "The Help", odlucio sam da se bacim na gledanje neke misterije/horora i tako naleteh na ovaj film...
Dobio sam jednan konfuzan pokusaj mixovanja psiholoskog trilera, sa nekim ghost muvijem, tipa "The Others"
Scenarista se toliko pogubio u pokusaju da napravi neku pricu o podvojenoj licnosti, da je na kraju dobijena jedna opsta papazjanija zanrova, jedan prenaduvani balon, koji kad se probusi na kraju, ne ostane nista...
Na stranu sto je film predvidiv, sto ima poprilicno nelogicnosti i sto je kraj pateticno bljutav, ovo predstavlja jedan predlozak, doduse ok predlozak (mada vec vidjen), koji je razvijen i upotpunjen nekim skroz "s brda, s dola" nabacanim detaljima, tako da na kraju rezultira filmom koji se zaboravlja za 3 minuta...
Dzaba i Krejg, i Vajsova, i Naomi Vots, i Koteas, ovo jednostavno ne pije vodu...
Mada, u jednom trenutku me je film prijatno iznenadio, jer sam ocekivao neku haunted house story, a film je povukao na drugu stranu...
Ipak, sve to nije dovoljno za neku jacu ocenu od 4.5
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top