2012 Aplikanti za Kanadsku Spouse Vizu

Nadam se da niko nece uzeti ovaj clanak za ozbiljno i preseliti se u te rupe :)

Pa Winnipeg je vec godinama najgori grad u Kanadi a sada odjednom broj 10 za selenje.

Kao i obicno komentari ispod su tacniji nego sam clanak. ;-)

Hehe, zato sam i postavio link :)
Imaju neke kriterijume ocenjivanja, kriminal je faktor 1 za lose ocene bez obzira ako su dobre plate.
 
Sayu, samo polako bice to sve ok, na kom ste vi danu sa procesom?
Windy, jos 10ak dana i javice ti se verovatno, a i ako se ne jave, moci ces da zoves posle 3 meseca, ali ja verujem da su zauzeti i da imaju puno aplikacija.
Meni je samo to sto smo mi danas zvali da pitamo zasto nismo obavesteni, a gospodja kaze da je poslat mail i email, a mi nismo nista od toga dobili, no meni je dovoljno ako u sistemu stoji da smo odobreni i da je poslato u Bec, sad mi ostaje samo da cekam email, poslali su aplikaciju pre 4 dana za Bec.
 
Sayu, samo polako bice to sve ok, na kom ste vi danu sa procesom?
Windy, jos 10ak dana i javice ti se verovatno, a i ako se ne jave, moci ces da zoves posle 3 meseca, ali ja verujem da su zauzeti i da imaju puno aplikacija.
Meni je samo to sto smo mi danas zvali da pitamo zasto nismo obavesteni, a gospodja kaze da je poslat mail i email, a mi nismo nista od toga dobili, no meni je dovoljno ako u sistemu stoji da smo odobreni i da je poslato u Bec, sad mi ostaje samo da cekam email, poslali su aplikaciju pre 4 dana za Bec.

Nadamo se ka dobru dakako:( oni su primili moju aplikaciju 26 septembra,a AOR sa brojem dobila sam 13 decembra...nakon toga dodatno mi trazili papire,koje sam ja poslala krajem januara...znaci od tada samo muk i nista drugo...eto to je to u kratkim crtama..Ja malo caskala sa Windy o ovome...ona mi dala neku nadu kaze,mi koji smo zivjeli vani prije,traje nesto duze,dok sve oni to ljepo provjere...pa zato nekako probam biti strpljiva,iako sam vec pri kraju sa tim strpljenjem...u Maju bice godinu dana kako nisam vidjela mog supruga...:sad2:
 
Poslednja izmena:
@zmaja, ocekuj AOR tek nakon 2 sedmice od slanja u Bec,
@Sayu, wow , dugo brate nisi vidjela muza, moj je bio u Novembru kod kuce ali isto kao da je bio prije godinu , vjeruj, dzaba skype :) nekako nikako da se skupimo svi za skype, uvijek neko fali, dvije starije djevojke su u internatu a ovi mali nekad su vani is ve je djelomicno , lici mi na neku razbijenu familiju i nimalo mi se ne svidja
 

Back
Top