Savetujte me, pa da vas više ne gnjavim...

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Rečeno mi je da otvorim novu temu, pa evo...
-Ako instaliram Operu, da li će IE praviti problem? Jel se mogu imati oba? I gde da skinem Operu?
PLEASE, HELP ME!!!
I šta je OPERA beta?
-Skinuo sam Hoftspy 4.10, preterana stvar kako mi se čini, ali ne mogu da uklonim pronađene problema, traži mi registraciju. Gde mogu naći takav program koji ne zahteva registraciju?
-Šta znači ''beta'' posle naziva nekih programa?
I još nešto. Imam KAV 4.5, apdejtujem ga svaki dan... Kako se stavlja u karantin ono što nađe? Odem u ''karantin'', a tamo ništa, a nemam opciju da pronađeno stavim tamo!!! I šta je Kaspersky inspector, Kaspersky office guard, Kaspersky mail cheker i kako rade????
-Ako instaliram KAV 5.0, šta će biti sa 4.5? Hoće biti problema, ili će stari postati novi?
Molim sve koji znaju odgovore da me posavetuju.
 
Instaliraj OPERU i koristi je umesto IE ,bolji je i ima ugradjen MAIL klient a tako da ti netreba ni OutlE.Jedno drugom ne smetaju,postavi operu kao defult.IE se nemoze obrisati a i ne treba.
BETA verzije su probne verzije nekih programa (proba dali radi ,kako radi i da se isprave eventualne greske koji mogu da nastanu pri radu)
Ukucaj u gooogle OPERA i desice se cudo.
Hoftspy 4.10, dali po sminci mozes da ocenis program.
SpyBot i AdAware se tretoraju kao zakon za tu vrstu programa i BESPLATNI su-koristi njih.
Instaliraj Kaspersky 5.0.227 (najnovija verzija) ,podesavanja su jednostavnija nego u 4.5 i NEMOJ koristiti DVA Anti virusna programa.
 
Zaboravi IE.
Silom prilika, testiram web aplikacije na sto vise browsera, radi uporedjivanja kako se u kom vide. Samo JEDNOM sam zaboravio da blokiram internet, pre probe na IE (jer imam stalnu konekciju na internet) i od tada sam takvo djubre navukao u kompjuter, da sam evo ceo vikend vezan za racunar jer je jedino resenje bilo ponovno instalisanje OS sve ispocetka! :(
Prokletinja!
Sad sam instalisao XP sa SP2 na "frisko" pa da vidim da li je nesto bolje, mada i dalje ne dozvoljavam IE ni da "proviri" na internet!
 

Back
Top