najromanticnija ljubavna pesma za samoubistvo
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 154

Tema: najromanticnija ljubavna pesma za samoubistvo

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano najromanticnija ljubavna pesma za samoubistvo

zanima me koja pesma opisuje ljubavni oprostaj tipa"zelim ti sve najbolje",dok ciota oprostajno pismo,kada je puna vode... i potom izvrsi samoubistvo.Gledao sam i slusao neke,ima ih..Koje su pesme snaznog osecanja ljubavi prema nekome,po vama.Zelim da vidim nazive sto vise pesama,ako mozete da se setite.Znaci sto lepse i neznije pesme,srceparajuce

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: najromanticnija ljubavna pesma za samoubistvo

Citat Original postavio FOREVER
    zanima me koja pesma opisuje ljubavni oprostaj tipa"zelim ti sve najbolje",dok ciota oprostajno pismo,kada je puna vode... i potom izvrsi samoubistvo.Gledao sam i slusao neke,ima ih..Koje su pesme snaznog osecanja ljubavi prema nekome,po vama.Zelim da vidim nazive sto vise pesama,ako mozete da se setite.Znaci sto lepse i neznije pesme,srceparajuce
    Jesili ti lud, kakve nre pesme za ubijanje, daj bolje pitaj koje su pesme za ljubav a ne za smrt. Evo predloga za ljubav, ruski voz od Bajage!

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pitao sam koje su najlepse balade o neuzvracenoj ljubavi,koje opisuju realan zivot i iskrena osecanja.To su uglavnom strane pesme.

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nikada niste pomislili da se ubijete?

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hm...ne pada mi sad na pamet nista,ali recimo nesto kao "Amen"-Sepultura,mada to nije bas zbog ljubavi.Imas ove...HIM,oni su ti specijalizovani za takve pesme.Fade to black-Metallica.
    Ima jedna pesma od Guano Apes,govori on paru koji izgubi dete na porodjaju.Pesma se zove Never Born.
    Citao sam danas u novinama,ova mucenica sto se ubila na NBGu.Zvala muza u vojsci rekla mu "volim te i zbogom" i mobilni bio ukljucen dok je padala.Ma uzas brate!Tuga.
    Licno mislim da neam te ljubavi,zbog koje treba izvrsiti suicid.Sve je trenutno,sve dodje i prodje.Niko nije nezamenljiv.

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Koji je K. ovim ljudima. Svaki covek ima probleme, al se mora boriti sa njima. Bolje ti reci ovde sta je problem, pa ce mozda neko nesto i pametno da kaze da se to resi.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Nekim ljudima neke vrste problema ocigledno moraju da iskrsnu da bi shvatili neke stvari... Opet cu reci:
    Ljudi mnogo naivno verujete u ljubav!

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

sto naivno? :shock:
    ja sam vec u ozbiljnim godinama pa zelim da verujem u ljubav...makar to bilo naivno...u sta lepse da verujem?
    ma,manite se srcedrapatilnih pesama...samo se sk*njavate,bolje da joj pokazes na neki zanimljiviji nacin da je volis umesto samoubilackom pesmom.shvatice to kao da si jadan,slabic... :x
    BORI SE ZA LJUBAV,BRE

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

JESI LI LUD .NEUBIJA SE ZBOG LJUBAVI RANA KRVARI, ZARASTE,OZILJAK NESTANE ALI VREMENOM IZBLEDI

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Daj ne kaki... Da hoces da se ubijes, uradio bi to bez kojekakvih teatralnosti...
    Jednostavno bi se roknuo i kraj price...

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nijedna osoba na ovom svetu nije vredna toga da se ubijes zbog nje. Ne treba oduzeti sebi zivot zbog ljubavi! Ako si povredjen/a ne treba da razmisljas o samoubistvu. To je kao prvo kukavicki, a kao drugo je zivot veoma lepa stvar! Zamisli stvarno se ubijes i sta onda? Da li si siguran/a da postoji raj i da ce tamo uopste lepo da ti bude? Mozda onda nikad vise neces moci da vidis voljene osobe i oni ce svi da pate tvojom krivicom. Da li to zaista zelis? I ja sam isto ranije razmisljala o tome kako cu da se ubijem, dok jednog dana nisam shvatila da u zivotu treba da pokusas da uzivas. Naravno ima tu padova i uspona, ali ako ti sam/a uspes to bolje da prihvatis i zivis dalje, onda ce ti biti malo lakse. Samoubistvo nije resenje. Sigurno si proveo/la neke lepe trenutke u zivotu. Ako bi se ubio/la, onda nikad vise ne bi mogao/la da dozivis tako nesto. Zivot je sranye, ali moras ziveti dalje!!! :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ma par puta sam se tako ubio od alkohola, da je to bruka, pogotovo sto inace nepijem, pa niam navikao a i nemam kondicije, bruka. :wink: :wink:

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Citat Original postavio mladja
    Ma par puta sam se tako ubio od alkohola, da je to bruka, pogotovo sto inace nepijem, pa niam navikao a i nemam kondicije, bruka. :wink: :wink:
    bruka...pijete a meni je muka
    ja bih se ovde slozila s mladjom.vreme leci sve.kazu.i alkohol je dobar.za prvu pomoc. :wink:

Aktivan član sidro (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Nikada, a i tebi je bolje da ne razmisljas o tome ... Zivot uvek moze biti lep ...

Aktivan član
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

...za mene je najbolnija ljubavna pesma od Silvane Armenulic - sta ce mi zitot bez tebe dragi
    kad drugu ljubav ne zelim da imam...

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...

kao prvo...uopste nisam slabic i nije sve zbog ljubavi.A sve je spremljeno i hocu da joj ostavim neke pesme kako bi joj docarao memenat,ima jos stvari,nije ni bitno...Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)....Kad shvati,mene vise nece biti...ili cu biti sasvim neko drugi.Nije iskljuceno da nju ubijem pre sebe.Mozda malo serem,da kazem tako...Mozda se nece sad desiti,mozda se nikad nece desiti..Ne znam,zavisi kako ce se zavrsiti ova godina.Hajde govorite pesme bre i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: ...

Kakav si ti debil. :shock:

Obećava
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

...koje opisuju realan zivot...
    realan zivot i samoubistvo?!
    wtf??? joj, e aj ti idi prosetaj malo, znas... svez vazduh, priroda, zivot, ljudi... ako ne pomogne, onda stvarno slusaj te samoubilacke pesme, siiiguuuurno ce ti pomoci

Guest

Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)...

... i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?
    Neeeeee... niko nije imao teshka iskustva, ti si patnju izmislio i prvi iskusio. Mi srecne kukavice ostajemo da zivimo na ovom svetu i cimamo se s nekim malim trivijalnim stvarima.
    I sta kazes, nezreo razlog za raskid? Sada ces ti zato naci vrlo ZRELO resenje!

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

A kad budes radio,oces staviti da se prenosi direktno na forum?

Kucas stalno sta radis.Npr. prislonio sam pistolj uz glavu.....

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?

ma jok bre....meni kad je nesto tesko....ja spustim

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    bruka...pijete a meni je muka
    ja bih se ovde slozila s mladjom.vreme leci sve.kazu.i alkohol je dobar.za prvu pomoc. :wink:
    Pade mi na pamet nesto iz neke knjige...
    Parafraziram.
    Mnogi pokusavaju da utope svoju tugu u alhoholu.Ali na zalost, tuga je dobar plivac...

kao prvo...uopste nisam slabic i nije sve zbog ljubavi.A sve je spremljeno i hocu da joj ostavim neke pesme kako bi joj docarao memenat,ima jos stvari,nije ni bitno...Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.:shock: Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)....Kad shvati,mene vise nece biti...ili cu biti sasvim neko drugi.Nije iskljuceno da nju ubijem pre sebe.Mozda malo serem,da kazem tako...Mozda se nece sad desiti,mozda se nikad nece desiti..Ne znam,zavisi kako ce se zavrsiti ova godina.Hajde govorite pesme bre i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?
    Ti si stvarno bolestan.Najozbiljnije to mislim.

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio inspirion
    A kad budes radio,oces staviti da se prenosi direktno na forum?

Kucas stalno sta radis.Npr. prislonio sam pistolj uz glavu.....

Iskusan vecavestica (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

kao prvo...uopste nisam slabic i nije sve zbog ljubavi.A sve je spremljeno i hocu da joj ostavim neke pesme kako bi joj docarao memenat,ima jos stvari,nije ni bitno...Samo najhrabriji se ubiju,slabici ne smeju dici ruku na sebe.Ona ce shvatiti sta sam ja bio,bolje je da me nikada vise ne vidi,kao sto je rekla(a razlog raskida je jako jako glup,nezreo)....Kad shvati,mene vise nece biti...ili cu biti sasvim neko drugi.Nije iskljuceno da nju ubijem pre sebe.Mozda malo serem,da kazem tako...Mozda se nece sad desiti,mozda se nikad nece desiti..Ne znam,zavisi kako ce se zavrsiti ova godina.Hajde govorite pesme bre i jel imao neko jao teska iskustva,ono bas bas...?
    oni koji izvrsavaju samoubistvo nicu ni hrabri ni kukavice??
    to je jedno veoma tesko psihicko stanje kada je otvoren samo jedan prolarozor,terasa,most,pistolj.....
    to mi se desilo posle razvoda i jedva sam se izvukla.
    danas mogu sa sigurnoscu da ti kazam-NIKO,APSOLUTNO NIKO NIJE VREDAN TOGA"
    odyebi i kreni dalje.
    sutra ce ti to izgledati smesno.
    p.s
    seti se samo koliko ces bola naneti svojim najmilijim???

Početnik
    Učlanjen
    23.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Za svakog je svoj problem najtezi i najgori.
    Losha iskustva nas nagone na loshe i crne misli (tipa samoubistvo itd...)ali zar ne mozesh u sebi pronaci i ono malo ljubavi i zelje da neshto popravish u svom ******* zivotu???! Zar ne umesh da mashtash,sanjash...da VERUJESH?!zar cesh dozvoliti da te ochaj navede da povredish sebe ili nju zbog neposhtovanja ljubavi koju "ona" nije imala? ma daaaaaj breeee :x pokazi joj da si jachi...time shto cesh nastaviti da zivish svoj zivot shto bolje umesh i znash...i kada uspesh...onda ce shvatiti shta je izgubila i shta je mogla da ima !

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Omiljena ljubavna pesma...?
    Autor polthron u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 173
    Poslednja poruka: 24.08.2011., 07:21
  2. Španska ljubavna pesma
    Autor xysve u forumu Književnost
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.07.2005., 03:15
  3. najlepša ljubavna pesma