Jel jos nekome ovako?
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Jel jos nekome ovako?

Obećava
    Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Jel jos nekome ovako?

1-Ovde dodjem jednom u sto godina cisto onako,ali sad moram da postavim pitanje u vezi moje situacije.
    Naime,sa jednom koleginicom sa posla,vec oko 3 meseca sam u SAMO I SAMO u iskljucivoj kres kombinaciji.Mi radimo u istoj firmi,vidjamo se 8 sati dnevno 5 dana u nedelji,ali ono sto je cudno sto mi na poslu ne prozborimo nekad ni rec,samo kad dodjem ja ili ona ako je prva samo bude "CAO" i to je sve.Ali zato posle posla,cim prodje 8-9 sati uvece (radim do 16h),tu su vrele poruke tipa "U kadi sam i cekam te","Lepotane dodji da pomognes koleginici",ali i jos grdje koje ne bi postovao ovde.
    Razgovarao sam sa njom 100 puta sto nece da se prirodnije ponasa sa mnom u javnosti,a ona kaze kao neprijatno joj,nece da je provale (razvedena je i ima dete,starija je malood mene ali je takva maca,by the way).Medju nama nema nekih osecanja,u pitanju je samo i samo sex,cak ni ne izlazimo zajedno,mi se samo je8emo.
    Ali,bas je grozno kad spavas sa nekim a ta osoba jednostavno sutra kaze samo CAO da bi je vec prekosutra video golu i drzao glavu medju njenim butkama.
    Da li se i vama ovakva stvar desava ili desavala???
    2-Od kada sam poceo da nosim naocare,pre nekih dve nedelje,prilicno me drugacije gledaju zene,pa cak i one koje su me ranije odbijale za izlazak.Neka mi neko objasni ,fala.

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Jel jos nekome ovako?

Citat Original postavio Vagina-Explorer-Jezikom
    ...Od kada sam poceo da nosim naocare,pre nekih dve nedelje,prilicno me drugacije gledaju zene,pa cak i one koje su me ranije odbijale za izlazak.Neka mi neko objasni ,fala.
    cestitam... odlican izbor okvira

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

1.zar nisi srecan zbog te situacije?ja bih bila na tvom mestu.zar ne nalazis to dodatno uzbudljivim?
    2.i moj muz od kad nosi naocare ima vise obozavateljki,lepo mu stoje i mislim da je bas sexy sa njima.uzivaj bre!

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

1.nije ti dosta sto je k* vec bi i da ti se smeska po ceo dan na poslu,ma nemoj! :x zena ti lepo objasnila u cemu je fazon:ima ona svoje potrebe,al' ima valjda i neki ugled u toj firmi! cuti i budi zadovoljan:hteo si sex-to si i dobio od nje.ni vise.ni manje.pusti zenu da zivi,nisi joj ti centar sveta.
    2.sa djozlama izgledas da si intelektualniji,ozbiljniji,stariji,odgovorniji...t o zene pali.neke. :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Poslusaj zenski deo foruma, da ne izgubis i ono sto sada dobijas - a ako se samo hvalis, onda u redu. :wink: :wink:

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

2-Od kada sam poceo da nosim naocare,pre nekih dve nedelje,prilicno me drugacije gledaju zene,pa cak i one koje su me ranije odbijale za izlazak.Neka mi neko objasni ,fala.
    Zato moj burazer odvaja ribe,brze i lakse od mene. ZNACI,ZBOG NAOCARA! Moram da pocnem i ja da nosim naocare. Sto bi rekao jedan kod mene,pre par godina:"Idem da kupim leonke" (misleci na lenonke)
    A tebi ako smeta da te zene drugacije gledaju zbog naocara,ti predji na sociva.
    Ko kaze da buljavi cvikerasi nemaju prodju kod zena,heheh.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Imaju prodju, samo je pitanje kod kojih zena imaju.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    mlade udavace,catch-the-last-train kategorija,neshvacene streberke,nedoy*bane intelektualke,kompulzivne mazohistkinje... :?
    sad,nije bas da mi se ponekad i ne svidi neki s cvikerima...al' tek kad ih skine! :wink:

Aktivan član dugi777jezik (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    mlade udavace,catch-the-last-train kategorija,neshvacene streberke,nedoy*bane intelektualke,kompulzivne mazohistkinje... :?
    sad,nije bas da mi se ponekad i ne svidi neki s cvikerima...al' tek kad ih skine! :wink:
    8) 8) 8) Naravno, nije shtos da mu ih polomish kad mu ukleshtish glavu medju svojim bedrima prilikom svrshavanja, a i trebali bi mu brisachi za stakleta...

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Citat Original postavio dugi777jezik
    8) 8) 8) Naravno, nije shtos da mu ih polomish kad mu ukleshtish glavu medju svojim bedrima prilikom svrshavanja, a i trebali bi mu brisachi za stakleta...
    dugi,postoje i drugi nacini svrshavanja,specially for tipove s djozlama...bez dodatne opreme

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ti si bas za zaljenje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Snimi "kucku" dok vodite ljubav pa pusti u javnost, ako ti je bas stalo da se pohvalis kako si opalio koleginicu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ma samo cuti i trpaj! Lepo je dok traje, kad ti ukine bice ti zao! :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

bvrate ima tu osecanja samo nisi svestan
    ali ja sam te sad ispalila jer sam ti objasnila i izgubilo je chari.
    pa zato shto je ona jedno na poslu i ja sam imala drugara i chatovali smo i onda kad se vidimo live prodjemo ko turski grobovi to je otprilike slicno samo si ti jaceg dozivljaja
    ma nema a sta bi ti hteo ovako kad je ladna mozhe da bude shef inace bi je se ti ratosiljo bajo
    mozesh da joj kupis buket cveca i onda dodjesh i pljubish pred svima bila si divna sinoc

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Možda su te i ranije gledale tako, al ti nisi video 8)
    Mada... iz sopstvenog iskustva jer i ja nosim naočari, primetila sam da postoje muškarci koji se lože na to
    Ne kapiram, ali tako je...

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

1-Ovde dodjem jednom u sto godina cisto onako,ali sad moram da postavim pitanje u vezi moje situacije.
    Naime,sa jednom koleginicom sa posla,vec oko 3 meseca sam u SAMO I SAMO u iskljucivoj kres kombinaciji.Mi radimo u istoj firmi,vidjamo se 8 sati dnevno 5 dana u nedelji,ali ono sto je cudno sto mi na poslu ne prozborimo nekad ni rec,samo kad dodjem ja ili ona ako je prva samo bude "CAO" i to je sve.Ali zato posle posla,cim prodje 8-9 sati uvece (radim do 16h),tu su vrele poruke tipa "U kadi sam i cekam te","Lepotane dodji da pomognes koleginici",ali i jos grdje koje ne bi postovao ovde.
    Razgovarao sam sa njom 100 puta sto nece da se prirodnije ponasa sa mnom u javnosti,a ona kaze kao neprijatno joj,nece da je provale (razvedena je i ima dete,starija je malood mene ali je takva maca,by the way).Medju nama nema nekih osecanja,u pitanju je samo i samo sex,cak ni ne izlazimo zajedno,mi se samo je8emo.
    Ali,bas je grozno kad spavas sa nekim a ta osoba jednostavno sutra kaze samo CAO da bi je vec prekosutra video golu i drzao glavu medju njenim butkama.
    E, do kada s ovim podmetanjima? Kako vam ne dosadi da palite i žarite prozirnim novinskim patkama? Malo, malo, pa evo nove fascinantne storijice s mamcem „šta biste i kako vi da ste na mom VAGINALNOM mestu?” Pa da se ovamo preznojavamo što sami nemamo slična iskustva i dahćemo da zapadnemo u ista.

OK, nije mi dala pitchke sinoć, al' kak'e to veze ima? Jesam li nešto slagao?

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nemoj tako... ima i on pravo da mašta

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

sigurna si da je on? :?

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nisam
    ali nije ni bitno... zar ne?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

1.nije ti dosta sto je k* vec bi i da ti se smeska po ceo dan na poslu,ma nemoj! :x zena ti lepo objasnila u cemu je fazon:ima ona svoje potrebe,al' ima valjda i neki ugled u toj firmi! cuti i budi zadovoljan:hteo si sex-to si i dobio od nje.ni vise.ni manje.pusti zenu da zivi,nisi joj ti centar sveta.
    2.sa djozlama izgledas da si intelektualniji,ozbiljniji,stariji,odgovorniji...t o zene pali.neke. :wink:

cuti i radi....
    i budi srecan, kad ti kaze i cao..

Obećava
    Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ®
    E, do kada s ovim podmetanjima? Kako vam ne dosadi da palite i žarite prozirnim novinskim patkama? Malo, malo, pa evo nove fascinantne storijice s mamcem „šta biste i kako vi da ste na mom VAGINALNOM mestu?” Pa da se ovamo preznojavamo što sami nemamo slična iskustva i dahćemo da zapadnemo u ista.

OK, nije mi dala pitchke sinoć, al' kak'e to veze ima? Jesam li nešto slagao?
    Zaista,najache kad dodje neko sa 8692 postova i kaze mi za storijice...GET LIFE!!!

Slične teme

1. Ako nekome treba
    Autor Luciferko u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.01.2008., 04:13
  2. SHENGEN -nekome majka a nekome maceha
    Autor Titus u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.12.2007., 00:08
  3. daj nekome prst.........................
    Autor klikk u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 29.11.2007., 22:48
  4. Da li se ovo nekome desavalo?
    Autor marko47 u forumu Video igre
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 26.07.2007., 13:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku