hrkanje

V

violeta

Gost
imam 26 god. i imam jedan veliki problem nocu mnogo hrkam nisam udata i zato necu nikada da se udajem molim ako neko zna neki lek da mi pomogne
 
Izvini molim te sto cu ovo reci ali nikad gluplji razlog da se neko ne uda nisam cula.Znas li ti koliko je cest problem hrkanja.Verovatno postoji neka prepreka na putu prolaska vazduha.Javi se otorinolaringologu na pregled,mozda imas problema od krajnika,u nosu,vezano za nepce...Srecno!
 
Svaka cast Violeta, ali da je hrkanje razlog da se pobegne od nekoga, danas bih verovatno bio sam na planeti :)

Zaboravi da mislis da je to problem. Ko god je uz tebe, navici ce se pre nego sto budes i pomislila na to.

Ovo iz licnog iskustva. Smetaju mi krajnici :P
 
violeta:
imam 26 god. i imam jedan veliki problem nocu mnogo hrkam nisam udata i zato necu nikada da se udajem molim ako neko zna neki lek da mi pomogne

Kao shto ti kazase ovi ljudi iznad, glupo je da te opterecuje tako neshto, a tek da to shvatash tako fatalno.. Moj decko hrce sve u sesnaest;), prve dve noci sam imala nesanicu pored njega, a sad sam se tako navikla da mi prosto to nedostaje kad spavam sama:). Tako da, ko te zavoli, ni najmanje mu to nece smetati... E sad, druga stvar ako smeta tebi! Ima nacina da se to izleci, pa mozes makar da pokusas. Sad su u fazonu i oni flastercici koje zapelish preko nosa pa kao ne hrces ,ali ne znam koliko je to efikasno. Dakle, nema sekiracije!
 
Hajde da se i ja oglasim postoji jedna anegdota koja glasi ovako : moj brat zivi kraj potoka gde je nekada postojalo brdo zaba koje su nocu non-stop kreketale i u pocetku ga jako nervirale a kasnije je shvatio da su mu bas te zabe nedostajale kada je otisao na odsluzenje vojnog roka :))Zato ne brini i mozes se slobono udati sta ako nadjes nekog ko isto tako hrche e onda je to bajka jer onda to mozete u duetu :))
 

Back
Top