Rat...

A

anakin

Gost
pa dobro bre.....dokle? evo citam i ne mogu da verujem.....rat medju polovima, biovlast, lazi, testiranja....
da li vi uopste volite zene?

mislila sam da to ima veze sa nekim sovinizmom....ali evo primera...upravo sam u sred latino kulture....latino momci....ehm.....i jesu i sovinisti i umeju da budu seljoberi....ali oni vole zene!! ma kakvi bili i iz kakvih kubanskih sela dolazili, nema te mrznje i straha od zena koja se u poslednje vreme vidja ovde na forumu prilicno cesto.....
ono sto mene zanima je odakle uopste takva slika o zenama? jedno lose iskustvo? dominantna majka? mozda ste ******?

i tako...nemam nameru nikog da mirim....samo me zanima kako je to ziveti sa takvom slikom u glavi.....zene monstrumi......hihihii.......
 
Kako mi se čini da je ovo delom povodom moje teme ("Zašto savremeni muškarci vole žene..."), a kad sam već dao razloge za istu, nije zgoreg da ponovim:

Ima toga valjda još. Napominjem da to nisu RL iskustva, već nešto što promiče kroz teme i postove na ovom podforumu (viđeno od moje strane, može biti subjektivno).
Inače je moj odgovor da bi drugačije verovatno bilo dosadno (mada ima i onaj drugi, o broju iskompleksiranih i isfrustiranih osoba oba pola i njihovom ponašanju na netu i bla, bla, bla, truć).

Namera mi je bila da karikiram pitanja tipa zašto svi muškarci rade i misle ovako ili onako, koja se pojavljuju ovuda i na koja, makar šta odgovorio, uvek će se naći neko ko taj tvoj odgovor smatra neiskrenim i nalazi neki predumišljaj u svemu. OK, svestan sam da i Random i Patak imaju isti problem sa generalizovanjem u svojim temama, ali ne možete na osnovu par primera da pravite studije o celokupnoj populaciji. Tako samo obesmislite inače veoma dobra pitanja. Možda neki sledeći put karikiram nešto od onoga što pišu muškarci. Da se osetite sretnijima i zadovoljenijima.
Inače se stiče utisak da se na ovom mestu ne sme ženama (onima koji se predstavljaju tako) ništa odgovoriti, jer te odmah etiketiraju da si derpe, klinac koji bleji u komp, matori perverznjak ili šta već. Anakin, možda tebi lepše zvuči ako ti se neko ovde ulaguje koristeći čari cyber sexa, ali to je sve previše nestvarno za nekog drugog. Kome nije ni na kraj pameti da nudi lizanje, priča kako sexa 2h i ima patku od 30 cm. Ali ponekad postavi pitanja o tome kakvi smo svi u stvari, bez predumišljaja da započinje rat između polova ili sa svojim neistomišljenicima.
Uostalom, na svaki bezvezan ili nerazuman komentar o devojkama i ženama koji se pojavi ovde, nađe se bar jedan muškarac (najčešće Milojko) da da razumno tumačenje. Za trenutno reaktiviranje svih tema u tom stilu inače je odgovorna jedna žena.
 
nije uopshte stvar u ovom forumu neko o mentalitetu ljudi ovde...ovo shto anakin pricha sam ja imala priliku da chujem od prijateljica koje su opet imale priliku da borave izvesni period svog zhivota u nekim 'toplijim' krajevima kako klimatski tako i vezano za odnos prema uzhivanju, zhenama i uopshte poimanju zhivota...
i nije poenta ni u nechijoj boji kozhe ni 'patci od 30 cm' ti neki 'drugi' ljudi jednostavno vole zhivot i zhene, nemaju problem sa izrazhavanjem emocija, i sasvim im je prirodno da ti u svakom momentu stave do znanja da te obozhavaju, tvoju kosu , nokte , mladezhe ... tvoje kapljice znoja...
a ovde ako izmamish nechiji osmeh, treba da budesh presretan :?
 
anakin:
pa dobro bre.....dokle? evo citam i ne mogu da verujem.....rat medju polovima, biovlast, lazi, testiranja....
da li vi uopste volite zene?
Evo zašto sam pomislio da ima veze sa forumom.
A ono za patku je sa nekih reakcija na drugim temama.
Inače (moja omiljena reč, a i da napomenem da ovo što pišem ostaje vezano za ovaj forum), nerviraju me likovi koji samo kukaju na devojke/žene ovuda, sa argumentima tipa "...bili smo da se upoznamo i kakav gabor,... e da, i smorila je..." a onda ponovo prodaju priču kako traže 'onu pravu', izgled nije važan, samo da su kompatibilni... Ovo je priprema za temu gde pljujem muške.
Kakvi su ljudi negde drugde ne znam. Nisam siguran ni kakvi su ovde. Ali mi se čini da neki pridaju previše značaju onome što čitaju ili čuju nego li sopstvenim iskustvima. Svi kao imamo neku predutvrđenu sliku stvari koju nosimo u sebi, i sa kojom pristupamo kontaktu sa drugim osobama. Gajeći takve predumišljaje nije ni čudo što se situacija i razvija prema njima. I onda smo kao samozadovoljni jer je sve bilo kao što smo i mislili. A negde u sebi se u stvari nadamo da nije tako, ali eto, nismo spremni da sebi to priznamo i nastavljamo u nekom svom 'fazonu'.
Lako je uvideti tuđe greške i zablude. Teško je sa svojima. Problem je kada samo gledaš i ništa ne preduzimaš.
 
peace bro.... :lol:
dismisal, ne radi se o ulagivanju....cak ni o nekom losem tretmanu zena....radi se o strahu od njih...to je ono sto upada u oci.....
zato pitam....sto su muskarci tako isprepadani i odakle uopste ideja o teoriji o biovlasti i slicnim fobicnim teorijama?

a Milojka pusti.....on je retko razuman....i ne moze se uzeti za prosek....na zalost....
 
mislim da su ovde muskarci skroz isprepadani,ne samo zbog zena,vec in general. :?
oduvek su oni bili na balkanu iu fazonu "moze im se",zene su bile bica drugog reda:da sedis kod kuce,stikas,cuvas decu! :x e,ondak je usledila emancipacija (princip:punk je stigao i u chegrchice! :lol: ) i zene su postale samostalne,sposobne,nezavisne...neke...a,one druge kojima to bas i nije uspelo pokusavaju da dosegnu prve time sto ce od muskarca zahtevati da im pruzi jos,jos,mnogo vise nego sto je on to u stanju u ovo sugavo vreme i na ovom sugavom mestu. :( sad,i ove prve i one druge savremenom muskarcu od koga je nova tehnologija i moda napravila razmazenog pede*cica izgledaju kao rospije i nesto sto treba po svaku cenu izbegavati ili pljuvati,a ni u kom slucaju diviti im se i voleti ih... :roll:
to je,ovako,uopsteno...uvek ima svetlih primera da poprave nas mentalitet...i sa muske i sa zenske strane :wink:
 
anakin:
peace bro.... :lol:
dismisal, ne radi se o ulagivanju....cak ni o nekom losem tretmanu zena....radi se o strahu od njih...to je ono sto upada u oci.....
zato pitam....sto su muskarci tako isprepadani i odakle uopste ideja o teoriji o biovlasti i slicnim fobicnim teorijama

A astralno projektovanje, energetski vampirizam, i sl., pa od toga su čak i SAME žene ISPREPADANE !!! :lol:
 
Anakin, zašto su stvari takve kakve jesu? Peach je krenula sa pričom o promeni položaja savremenog muškarca u odnosu na njegovu 'istorijsku' ulogu. Nije mi jasno odakle dolazi ideja da smo nekad bili drugačiji. Jest one priče o patrijarhalnom uređenju, ženama u zapećku i to. Mogli biste da se malo raspitate, i ustanovili bi da su u tradicionalnoj srpskoj porodičnoj zajednici (zadruzi) svi, i muškarci i žene, bili podređeni glavi kuće, sa vrlo malo ličnih sloboda. Kao što se govori o tome da su žene ulazile u ugovorne brakove, tako isto je važilo i za muškarce.

Ne volim da slušam priče o razlikama između muškaraca i žena. Razlike između ljudi postoje, dve osobe mogu samo da nalikuju jedna drugoj, ali smatram da nije moguće te razlike toliko generalizovati (uprostiti) da bi se mogla izvršiti podela na muške i ženske osobine. Ali, kao što vidiš, ima ovde onih koji ne misle tako. Koji olako prihvataju krajnosti, i to samo jednu, ona koja im po prirodi više odgovara. Kao što neki žele da za sve okrive iskvarenost drugog pola, dok drugi stalnu krivicu nalaze u sebi. Valjda ne moram dalje pričati o pogubnom uticaju takvog načina razmišljanja.

Nedostatak samopouzdanja, to je ono o čemu sam počeo da pričam u prethodnom postu. Barem znam da to mene muči, ali nisam spreman da na osnovu toga izvodim zaključke o drugima. Rizikujući da dalji tekst nalikuje na prihvatanje nekih teza koje su iznosili Random i Patak, moram da postoje velika iščekivanja kod osoba oba pola pri izboru partnera. Moram priču nastaviti na način koji donekle poznajem, tj kad muškarac bira ženu. U ova vremena i na ovom mestu svi su nekako prepuni predsaznanja o onome što traže. To mi nikako nije jasno. Otkud možeš znati kako izgleda to što tražiš, ako još uvek nisi našao? O da, imamo knjige, studije, sve te zapisana slova koja nam ukazuju na to šta i kako treba. Imamo sve one zlodobronamerne reči koje izgovaraju nama znana i neznana lica. Imamo gomilu iluzija, misli i snova drugih ljudi. Ako smo spremni da sve to prihvatimo, gubimo svoje. Ako nismo, bežimo u neki pragmatizam i odričemo se i svoga.

Čemu ovoliko naklapanje gluposti? Jer je lakše reći nešto za šta ne očekujemo da će biti prihvaćeno, nego na nekom drugom mestu izgovoriti par reči za koje se plašimo da neće biti uzvraćene. A taj strah potiče iz tih par loših iskustava koja te proganjaju. Jer nisi spreman da se pomiriš sa njima, jer u razvoju svoje intelektualne i fizičke zrelosti nisi našao za shodno da razviješ i svoju emotivnu. Ili jednostavno nisi imao priliku. Suočen sa sredinom u kojoj obitavaš a da nisi rađen po njenom kalupu, trudiš se da sebi stvoriš zaštitu. Sakrivajući se iza te brane, zaboravljamo da ostavimo par ustava za odvod viška vode. Ponekad se sa druge strane nakupi tolika količina vode koju ta brana nije u stanju da podnese i ona puca. Tada nas bujica odnosi, uništavajući sve što smo izgradili u svom zaklonu. Tada ponovo prihvatamo već pomenute ekstreme. Ili zidamo novu branu, veću i izdržljiviju od prethodne, ili se u popunosti prilagođavamo onome što se od nas oćekuje, pritom gubeći sebe. Retkost je priznati svoje greške i truditi se da ih ispraviš, istovremeno opraštajući drugima njihove i činiti sve što je u tvojoj moći da im pomogneš.

Milojko nije retkost, već ste ga ovde mistifikovali nalazeći u njemu opravdanje za sopstvene zablude. Svi su muškarci kao nešto, samo eto ima jedan koji je drugačiji, avaj. Isto kao što pretpostavljaš da su neki na osnovu par primera izvukli svoje zaključke o ženama. Njegov stil je da govori ljudima ono što oni žele da čuju. Pritom mi se čini da često prečujete one delove koji vam se nesviđaju.

Da prekinem, od ovoga je ispao kilometarski post.
 
anakin:
mislila sam da to ima veze sa nekim sovinizmom....ali evo primera...upravo sam u sred latino kulture....latino momci....ehm.....i jesu i sovinisti i umeju da budu seljoberi....ali oni vole zene!! ma kakvi bili i iz kakvih kubanskih sela dolazili, nema te mrznje i straha od zena koja se u poslednje vreme vidja ovde na forumu prilicno cesto.....
E ovo ja zovem sindromom spanskih serija.

Ranije je to bio sindrom Holivuda, kad su svi tripovali za Ameriku da je divna, krasna, najlepse devojke tamo, pare padaju sa neba, svi oni iz nekih seoskih sredina su imali samo jedan cilj - da se otsele u Ameriku.
Danas eto u glavama, posebno zenske populacije, jer one to uglavnom gledaju, je Spanija ili Spanci ili kako vec gore napisano latino narodi. Padaju na propagandu, slepi ljudi.
 
Opet neko musko zensko prepucavanje? :lol:

Anakin, pocinjes temu kako ne zelis da bude diskriminacije, a onda sama pljujes po muskarcima, kao da ne vole, da su neki stranci bolji od nasih, jer su nasi losi, pa cak nazivas nase tipove kukavicama i pederima i jos po nesto. I onda pricas da ne zelis borbu medju polovima. Aj ti malo razmisli jos jednom ko hoce tu svadju i to prepucavanje.

Zenama je u krvi da provociraju, glume nezadovoljstvo i pokusavaju da se popnu nekom na glavu. Samo najmudrije umeju da balansirju, a takvih je jako malo.
 
"Budjenje zenske svesti" - kako neko rece.
Zar devojke ranije nisu imale svoju svest ili je ovo samo usadjivanje nekih ideja u njihove glave?
A sta se ovim postize. Nista lepo, samo neka svadja.

Usadjivanje zenama u glavu - mi nismo ravnopravne, mi smo podredjene, mi smo sluge njihove, nas rad se ne ceni...
E pa ovo su sve debilane, koje mladim ljudima totalno nisu potrebne. Ovo moze da vodi samo u neko svadjanje neki razdor i raskol, nicemu lepo ovakva razmisljanja nece voditi.
Mladi ljudi treba da razmisljaju kako ce da se zblize jedni sa drugima, kako ce da se smuvaju, vole i tako dalje, a ne kako ce da se prepucavaju i nadjebavaju.

Ovakve teme su uopste pogresne, i kontraproduktivne.
 
ne razumem kako su shovinisti, a vole zene.
pa dobro i meni je bilo super u turskoj prodjesh ulicom njih pet ti dobaci i namiguje a u srbiji sam dotle mislila da sam potpuni idiot. to je mozda razlika u mentalitetu mi imamo to tursko ali su oni vladali a ovde su ljudi bili potlacheni pa nisu takvi kao oni dole. ok to je sve povrsna slika. sta uopste znaci da vole zene a nepoverljivost je mozda vezana za opste odnose ja se svaki put preispitam kad nekom nesto kazem da li je trebalo i kako ce me to negde docekati, a kad nesto saznam retko zadrzim za sebe prosto ne izdrzim mada ste svi na vishem nivou bivstvovanja poshto je moj procesor otishao u K ja cu pokusati da ucim da ne prljam ovaj umorni forum sr.anjima. mozhda je problem i u shkoli jer ne dozvoljavaju da ljudi budu ponekad glupi. ono da izvale glupost. jer su cesto te gluposti nesto pametno. kubanci su mozda po difoltu prijatniji jer zive na toplom podrucju i siromashni su ko ce ga znati. alida li to znaci da ces se ti vezati za kubanca.
 
Slažem se sa Perom Žderom... ovakve teme su kontraproduktivne. Kritikuje se "rat", a onda se uleće u bitku.

Nabacujete prazne reči. Pričate o životu umesto da ga živite... bacite u blato i polomite boreći se za svoju stvar... Bežite od svoje odgovornosti.

I svi ste nešto pasivni i nezadovoljni.

Opsednuti ste muško-ženskim odnosima, zaljubljeni u svoju usamljenost i čitajući ove vaše priče smuče mi se i muškarci i žene zajedno ... i više ništa nema smisla.

Ljubavni odnos vam ne može rešiti probleme koje imate sami sa sobom. Pravi partner vam može biti podrška i inspiracija da to zajedno rešite... Sve je lepše i lakše kada imaš sa kim da deliš.
 
anakin:
upravo sam u sred latino kulture....latino momci....ehm.....i jesu i sovinisti i umeju da budu seljoberi....ali oni vole zene!!

Ne znam $ta poku$ava$, ali slozhicemo se da su latinozhene drugachije od balkanozhena. Mozda je u tome odgovor za$to latinci vi$e vole latinke, nego balkanci balkanke :twisted:

Mada.. ako znamo da je tudja trava uvek bolja i zelenija onda ce nam i tvoja tvrdnja biti razumljiva 8)

U eri Interneta i mehanizacije nanovo postavljamo pitanje: "$ta je starije, koko$ka ili jaje?" Ja kazhem da je najstariji pet'o, jerbo je on oduvek imao jaja za sve :D
 
pokusavam da utvrdim koji vam je k...... u poslednje vreme.....samo neka kukumavcenja......pogledaj teme i postove.....ili je totalna defanziva ili bespotrebna ofanziva (npr. ti, dismisal...odmah prozivanja sta pokusavam)....
ili se zalite ili napadate......
sto se tice latino devojaka, slazem se da su super.....samo ne znam kako bi prosecna latino riba odreagovala ako bi neko odavde pokusao da joj objasni da ona zapravo pokusava da biovlada i da joj je decko zapravo neprijatelj koga ona pokusava da istrebi....i da muti i laze kako stigne a i kad se napije, noge su joj u oblacima (ne mogu da se setim jos bisera odavde...)...a da...i nikako nista lepo reci da ne bi slucajno pomislila da je sliht u pitanju......
hihihihihihihi.....da vam navatam jednu pa da probate?
 
Pera_Zdera:
Opet neko musko zensko prepucavanje? :lol:

Anakin, pocinjes temu kako ne zelis da bude diskriminacije, a onda sama pljujes po muskarcima, kao da ne vole, da su neki stranci bolji od nasih, jer su nasi losi, pa cak nazivas nase tipove kukavicama i pederima i jos po nesto. I onda pricas da ne zelis borbu medju polovima. Aj ti malo razmisli jos jednom ko hoce tu svadju i to prepucavanje.

Zenama je u krvi da provociraju, glume nezadovoljstvo i pokusavaju da se popnu nekom na glavu. Samo najmudrije umeju da balansirju, a takvih je jako malo.


ahhhh....pa tek sam sad videla ovo......
pa ti si prototip! bas lepo.....sad mogu da te pitam sve sto me zanima...
sto mislis da je zenama u krvi sve ovo sto si napisao? svim zenama?
sto se tice toga da ne zelim prepucavanje......naprotiv.....rekla sam da nemam nameru nikoga da mirim....to mu valjda dodje obrnuto.....
a sto se tice toga da su svi nasi tipovi kukavice i ******....ne.....to nigde ne pise.....
 
Da krenemo sa citiranjem:
anakin:
...ili je totalna defanziva ili bespotrebna ofanziva (npr. ti, dismisal...odmah prozivanja sta pokusavam)...
DisMisaL je samo smoren sa svim temama o muško-ženskim odnosima, koje u načelu pate od subjektivnosti i generalizacije, a uz to se i istripovao da je bio pogrešno shvaćen
anakin:
...samo ne znam kako bi prosecna latino riba odreagovala ako bi neko odavde pokusao da joj objasni da ona zapravo pokusava da biovlada i da joj je decko zapravo neprijatelj koga ona pokusava da istrebi...
To je samo randomova teorija koju je on preuzeo od Toševskog, ako se vratiš na tu temu videćeš da se na kraju ispostavilo da i on u stvari traži da neka biovlada nad njim. A Patak je mesecima postavljao svoje teme, ali ih je jedna žena sve vratila iz mrtvih kada je njoj tako došlo. Na žalost, ti i dalje ideš sa pričom kako smo svi takvi.
anakin:
...i nikako nista lepo reci da ne bi slucajno pomislila da je sliht u pitanju...
To je bilo samo za net, i to isključivo za javne postove na ovom forumu. Gde se neki razbijaju od cyber-sexa, i stalno traže odraz svoje imbecilnosti u onome što drugi pišu. Iskreno, ja sam ovde izgubio osećaj za lepe reči. Hvala vam. Odavno me nisu tako zeznuli. Uostalom, svakom prema zaslugama.
anakin:
...da vam navatam jednu pa da probate?
Može
'Oću jednu malu garavu, crnu kao braća Arapi
Da joj krene šav na čarapi kad je poljubim
'Oću jednu malu garavu da je gricnem kao jabuku
Da miriše na mom jastuku kad se probudim
 
Vala brate Misale, iz tebe progovara pravi muskarac! I mislim da bi zenske ovakve muske komentare mogle uzeti za verodostojne... ili mozda necije neuroticne, izbor je vas!

Pripadnice lepseg i neznijeg pola, ne moraju svacije isfrustrirane muske komentare primati zdravo za gotovo, samo zato sto im je ova tehnologija to pruzila i omogucila, kao ni muskarci neke zenske isfrustrirane komentare.

S druge strane, forum je odlican ventil koji je bezazlen i nikoga ne povredjuje, toga koga povredjuje ne mora citati... iskreno se nadam da ovi ljudi nisu takvi i u stvarnom zivotu.
 

Back
Top