SUROGAT-ZAMENSKA MAJKA

alokontakt

Obećava
Poruka
72
Da,oglas je istinit,zelela bih da nekom bracnom paru pomognem time sto bih bila surogat iliti zamenska majka.Znam da mnogi parovi zele da stupe u kontakt sa osobom poput mene ali jednostavno ne postoji mesto gde bi nasli takvu osobu kao sto ni ja ne znam gde bih mogla da nadjem ozbiljan par.
Posto ne mogu ovde da ostavim svoju mail adresu neka me kontaktiraju na private oni koji su ozbiljni i zainteresovani i lako cemo stupiti u kontakt.I necu da se upustam u bezvezne diskusije sa osobama koje nemaju pojma sta znaci surogat majka a ipak 'imaju misljenje o tome'
 
alokontakt:
Da,oglas je istinit,zelela bih da nekom bracnom paru pomognem time sto bih bila surogat iliti zamenska majka.Znam da mnogi parovi zele da stupe u kontakt sa osobom poput mene ali jednostavno ne postoji mesto gde bi nasli takvu osobu kao sto ni ja ne znam gde bih mogla da nadjem ozbiljan par.
Posto ne mogu ovde da ostavim svoju mail adresu neka me kontaktiraju na private oni koji su ozbiljni i zainteresovani i lako cemo stupiti u kontakt.I necu da se upustam u bezvezne diskusije sa osobama koje nemaju pojma sta znaci surogat majka a ipak 'imaju misljenje o tome'

:) Dozvolices valjda da izrazim svoju podrsku tome sto zelis. Skoro je na TV-u bila jako lepa reportaza o zeni (mislim u Finskoj) obrazovanoj, inteligentnoj, na visokom polozaju u svojoj Firmi, majci dve kceri, koja je bila saurogat-majka svojoj sestri i rodila im devojcicu sa 40 godina. Naravno, takav smo narod da ces pre naici na podsmesljive i podrugljive komentare nego na odobravanje. Sve to kod nas nije zakonski reseno pa budi oprezna, ali ako to zaista zelis, samo napred!!
 
Draga NenaS,

Hvala ti na podrsci i na razumevanju i u potpunosti si u pravu kada kazes da smo takav narod da ce retko ko da razume ovako nesto,ovakav gest ali sta je tu je,a sto se tice zakonske regulative mislim da sam dovoljno dobro uponata sa time,naime to kod nas nije zakonski reseno sto znaci da nije ni odobreno niti zabranjeo,a postoje klinike u Bgu koje se time bave kao i advokati koji sve to zakonskii rese,tj omoguce da bude izvodljivo.
 
UKOLIKO IMAS INFORMACIJE O TOME KAKO TO ZAKONSKI RESITI, MOLIM TE DA MI PROSLEDIS... OVDE JE TO OD PROSLE GODINE ZAKONOM ZABRANJENO, ALI SAM SASVIM SIGURNA DA SE RADI, KAKO OVDE TAKO I U OKRUZENJU... SVAKA INFORMACIJA JE DOBRODOSLA.. HVALA
 
Kod nas nije dozvoljeno da neko bude surogat majka ali zato lekari u Narodnom frontu hoće da izvrše presađivanje materice što do sada nije uradio niko u svetu. Umesto da dozvole surogat majke hoće da eksperimentišu sa nečim što je opasno po život osobe kojoj se radi.
 
TO NE ZNAM NI KAKO DA KOMENTARISEM....

U OVOJ ZEMLJI ZAKONE DONOSE ONI STO U PAUZI CITANJA ZUTE STAMPE DIZU RUKE ZA I PROTIV.... STA O TOME O CEMU GLASAJU TACNO I ZNAJU, NEUTVRDJENO JE...

ONDA CE NAKON NEKOG VREMENA I SAMI UVIDETI GRESKE I DONETI NOVI ZAKON...!! BOLJI I LEPSI!!

A DO TADA.... MOJE VREME JE ISTEKLO!!!!
I VEROVATNO VREME MNOGIH KOJIMA JE SUROGAT MAJKA JEDINI NACIN DA DO POTOMSTVA DODJU...

TEMA JESTE ZA DISKUSIJU, SVAKAKO TREBA UVAZITI I RAZLOGE PROTIV, ALI POTPUNO ZATVORITI VRATA SVOJIM GRADJANIMA DA TO U SVOJOJ ZEMLJI URADE JE SUROVO!!!

MNOGE ZEMLJE, UREDJENIJE OD SRBIJE (CESKA, POLJSKA, ENGLESKA...)
SU DONELE ZAKONE KOJIMA DOZVOLJAVAJU OVAKVE INTERVENCIJE SAMO ZA DRZAVLJANE SVOJE ZEMLJE... I TAKO DOPRINESU RESENJU NATALITETA U SVOJOJ ZEMLJI...
A JA IZ ZEMLJE SRBIJE IDEM DA SE SNALAZIM PO UKRAJINI, INDIJI, TAJLANDU, RUSIJI GDE JE TO PRETVORENO U IZRABLJIVANJE "TURISTA SA ZAPADA" I URNISANJE LOKALNIH ZENA....

KAD SKUPIM PARE I ZA TU PONIZAVAJUCU OPCIJU, VREME ZA USVAJANJE TAKO RODJENOG BEBCA CE ISTECI JER NAS ZAKON DOZVOLJAVA RAZLIKU U GODINAMA IZMEDJU USVOJITELJA I DETETA OD 45 GOD....

OVDE CU STATI.... ZURIM DA ZARADIM....
I USPECU!!
JER ZELIM DA USPEM!!!!

A ZA OVU DRZAVU CU ONDA BITI KRIMINALAC.... JER NE POSTUJEM NJENE ZAKONE....

I TO MI VISE NIJE BITNO...
A TEK MI NECE BITI BITNO KAD OSTVARIM SVOJ SAN!!
 
Mozes ti to da uradis kod nas, ako se surogat majka dogovori sa roditeljima. Ipak zakon te ne stiti, na protiv, znaci pravno gledano surogat majka kad rodi dete moze da ga i zadrzi.... tako da postoji rizik... Ne znam zasto to nije dozvoljeno kod nas, bas mi je zaoo
 

Back
Top