VELIKI PROBLEM ???? POMOC !!!!

VS-decko

Početnik
Poruka
24
Ok dame i gospodo,mozda ova tema zvuci malo smesno,ali igra veliku ulogu u mome zivotu.
Bio sam sa jednom curom,i ostavio sam je zato sto sam bio jako glup.Ona sada ima decka vec 2 godine,i predpostavljam da ga voli.Ali ja sam je zamalo poljubio ovoga leta.
DA LI MISLITE DA LI BIH TREBAO DA PRATIM SVOJE SRCE I PREKINEM NJIHOVU VEZU,DA BI NJU UZEO?
ILI DA PRATIM SVOJ RAZUM,I PATIM DOVEKA STO SAM JE IZGUBIO?
Molim vas pomozite,sta god da kazete je dobro doslo.
 
nesto ne kapiram!!!ima decka vec dve godine???nije valjda da je toliko vec cekas da ispravis gresku??ili si mozda osetio da je volis tek kad si je zamalo poljubio??ili ti se mozda ucinilo posto si ukapirao da moze ponovo da bude tvoja........hmmm.......... :? pitanje je sta stvarno osecas prema njoj..........
 
VS-decko:
Ok dame i gospodo,mozda ova tema zvuci malo smesno,ali igra veliku ulogu u mome zivotu.
Bio sam sa jednom curom,i ostavio sam je zato sto sam bio jako glup.Ona sada ima decka vec 2 godine,i predpostavljam da ga voli.Ali ja sam je zamalo poljubio ovoga leta.
DA LI MISLITE DA LI BIH TREBAO DA PRATIM SVOJE SRCE I PREKINEM NJIHOVU VEZU,DA BI NJU UZEO?
ILI DA PRATIM SVOJ RAZUM,I PATIM DOVEKA STO SAM JE IZGUBIO?
Molim vas pomozite,sta god da kazete je dobro doslo.

Kako to "da bi nju uzeo".. je l' ona predmet ili shta...
 
VS-decko:
Ok dame i gospodo,mozda ova tema zvuci malo smesno,ali igra veliku ulogu u mome zivotu.
Bio sam sa jednom curom,i ostavio sam je zato sto sam bio jako glup.Ona sada ima decka vec 2 godine,i predpostavljam da ga voli.Ali ja sam je zamalo poljubio ovoga leta.
DA LI MISLITE DA LI BIH TREBAO DA PRATIM SVOJE SRCE I PREKINEM NJIHOVU VEZU,DA BI NJU UZEO?
ILI DA PRATIM SVOJ RAZUM,I PATIM DOVEKA STO SAM JE IZGUBIO?
Molim vas pomozite,sta god da kazete je dobro doslo.
pitaj srce naravno....ono zna...ako ono kaze "uzmi je",go on !
 
VS-decko:
Ok dame i gospodo,mozda ova tema zvuci malo smesno,ali igra veliku ulogu u mome zivotu.
Bio sam sa jednom curom,i ostavio sam je zato sto sam bio jako glup.Ona sada ima decka vec 2 godine,i predpostavljam da ga voli.Ali ja sam je zamalo poljubio ovoga leta.
DA LI MISLITE DA LI BIH TREBAO DA PRATIM SVOJE SRCE I PREKINEM NJIHOVU VEZU,DA BI NJU UZEO?
ILI DA PRATIM SVOJ RAZUM,I PATIM DOVEKA STO SAM JE IZGUBIO?
Molim vas pomozite,sta god da kazete je dobro doslo.

nisam ja bash neko da to pricha
svet je svuda oko tebe :)
ocu da kazem pusti ti to s devojkom i radi neshto drugo u sta spada i trazenje nove na 5x10^9 ljudi valjda ima josh devojaka :) bolje i da budes u OK odnosu s njom nego nesto da sjebes
 
cura je vec sa tim drugim deckom 2 godine
i ti si sada nasao da je vracas nazad
sam si kriv sto si je pustio
meni se cini da ti je malo zivot dojadio pa se vracas proslosti jer mislis da ti je tada bilo interesantnije
ocigledno voli tog drugog a i on voli nju
nemoj otimati nista
za svaki slucaj da i ona zeli nesto s tobom
zasto nemozes samo reci
ok ovo je situacija ja sam budala sto sam te pustio volio bi da smo opet skupa ali na tebi je odluka pa nek cura odluci sta voli
 
Moj savet ti je da uradis onako kako mislis da treba da uradis, jer tako ces sam biti odgovoran za ishod.

Jos nesto, moje iskustvo je sledece:
vracali su se momci, koji su me ostavljali, i pri tom me povredili, jer nije lako kad ostanes sam. Medjutim, kad su hteli da se vrate, nista mi nisu znacili, htela sam samo da osete kako to izgleda kad se neko poigra sa tobom.
Kad ti vise nisu vazni, oni zele da se vrate, e nece moci!

Doduse, ne mora da znaci da svi tako misle ko ja!
Eto!
 

Back
Top