POLOVNE poljoprivredne, gradjevinske, bastenske masine
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: POLOVNE poljoprivredne, gradjevinske, bastenske masine

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano POLOVNE poljoprivredne, gradjevinske, bastenske masine

Moj prijatelj koji zivi u francuskoj bavi se kupovinom i prodajom polovnih poljoprivrednih, gradjevinskih i bastenskih masina i to na prostoru Velike Britanije, Francuske i Belgije. Zainteresovan je da cuje da li je ova vrsta posla moguca i u nasem podrucju, pa ako ima zainteresovanih za ovu vrstu posla neka se jave najpre meni, a ja cu vas potom povezati sa njim.
    adresa na koju me mozete kontaktirati je
    tasa.jo@beotel.yu

Nov član
    Učlanjen
    14.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POLOVNE poljoprivredne, gradjevinske, bastenske masine

Pozdrav BiTas

Mozete Vasem priljatelju preneti da je taj posao prilicno isplativ i da vec postoji veliki broj firmi koje se bave uvozom masina i opreme iz EU cak postoji i regionalni portal za oglasavanje na adresi www.polovnemasine.rs i www.rabljenistrojevi.com

Nov član
    Učlanjen
    16.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POLOVNE poljoprivredne, gradjevinske, bastenske masine

Postovani,

Od nedavno je na nasem trzistu poceo sa radom i internacionalni portal za prodaju polovnih masina u 6 sektora: poljoprivreda, gradjevinarstvo, komunalna tehnika, industrijske masine, tehnika i sumarstvo. Oglasavanje na portalu je besplatno, objedinjuje ponudu u celoj Evropi, a sam portal je visoko profesionalan. To je sjajna mogucnost da prodate Vase masine i opremu u celoj EU. Naziv portala je www.mascus.rs.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •