Godišnjica ubistva Zorana Đinđića

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
Đinđić je ubijen u atentatu ispred sedišta Vlade, 12. marta 2003. Bio je prvi demokratski premijer Srbije, a njegova vlada izabrana je 21. januara 2001, posle demokratskih promena iz oktobra 2000. i dolaska na vlast Demokratske opozicije Srbije.


Sta mislite da li ce Srbija u skorijoj buducnosti imati takvu politicku velicinu kao sto je bio pok.premijer Djindjic :?:
 
Headhunter:
Kazanova:
Dabogda se u paklu pekao!

Tipicni debil legijalista progovara... :x

Bas me zanima sta li je tako krupno uradio taj pokojnik kad ga tako gotivis? Kad zapucase po mojoj zemlji on ode malo do zapada da razgleda znamenitosti pa kad sve prodje eto njega nazad da prica kako ce mo svi u Evropu, sigurno, samo kad se budem zakopcavao na ledjima. Ako je on tako KRUPNA licnost sto onda ne pominjes Tita taj je barem nesto konkretno uradio i nije bezao kad je bilo s-r-a-nj-a, morao je na kraju ipak otici, bogu na ispovest! MA kakav bre Djindjic,, sugavi nemacki spijun!
Hederu sidji malo na zemlju al pazi, kad se budes spustao da se spustis bar u neku okolnu zemlju kad ti vec ova ne odgovara, ustvari mogao bi u Vojvodinu na jedan mec sa tvojim djermama(madjarima)! :wink:
 
Kazanova:
Dabogda se u paklu pekao!

a,je li,kako jedna osoba koja se tamo na temi crkva hvalila svojim pravoslavljem i branila ga,moze tako nesto da kaze?ajde ojasni mi malo.... :roll:
a drugo,cak i da si ga ne znam koliko mrzeo,kako u opste mozes da pricas takve gluposti o mrtvim ljudima?
i ti si se nasao ovde da nam delis znanje :lol:
uostalom,ljudi se poznaju po tome kako se odnose prema svojim neprijateljima a ne prema svojim prijateljima,a ti si se bas lepo poklazao,u sta doduse nisam ni sumnjala. :?
 
Нека му је лака земља, иако је био демон Србије није заслужио да тако умре, али ко се мача лати од мача и гине.

Још само када би дрвени адвокати Лика, Имена и Дела Великог Вође, који његов идеализовани лик користе као заклон од Јустицијиног мача, престали да сецкају његов леш на парчиће које убацују као зачин у своје пропагандне бућурише.
 
Baron Ungern:
Нека му је лака земља, иако је био демон Србије није заслужио да тако умре, али ко се мача лати од мача и гине.

Још само када би дрвени адвокати Лика, Имена и Дела Великог Вође, који његов идеализовани лик користе као заклон од Јустицијиног мача, престали да сецкају његов леш на парчиће које убацују као зачин у своје пропагандне бућурише.

Kad to kaze covek koji je za sudjenje Legiji rekao da je montirano, da optuznica ne stoji i da treba da bude povucena... :shock: :shock: :shock:

E od koga je, onda nije strasno! :P :P :P
 
Banshee:
Kazanova:
Dabogda se u paklu pekao!

a,je li,kako jedna osoba koja se tamo na temi crkva hvalila svojim pravoslavljem i branila ga,moze tako nesto da kaze?ajde ojasni mi malo.... :roll:
a drugo,cak i da si ga ne znam koliko mrzeo,kako u opste mozes da pricas takve gluposti o mrtvim ljudima?
i ti si se nasao ovde da nam delis znanje :lol:
uostalom,ljudi se poznaju po tome kako se odnose prema svojim neprijateljima a ne prema svojim prijateljima,a ti si se bas lepo poklazao,u sta doduse nisam ni sumnjala. :?

Pardon, da nisi pomesala mene sa necijim komentarom u vezi crkve?

Sada cu reci onako hriscanski: "ono sto je zeleo svom narodu, blagi Bog je sve njemu ucinio i ostvario a kako i tamo ima mrazeva, ipak je zeleo da ga postedi hladnoce, pa ga je poslao kod svog prijatelja u toplanu"
 
Headhunter:
Nexus 6:
ako mislis na drzavu onda...odlicno, evo...jedva cekam...sto pre dodju pre ce da odu...

a, ako mislis na forum...to ce tesko :wink:

Mislim na oba, stvarno su u vecini... Ili su bar najglasniji?

Ima da cutis i da se necujes,te pazi cudno im je kad se neko buni protiv njihovih nebuloza!

Lepo si primetio, stvarno si najglasniji!

A odakle tebi ta radikalska boja u postovima?
 
Nexus 6:
Kazanova:
Vala punoglavac ova ti je zlatna, ali da te obavestim, posto si neobavesten: BUDALE VEC VALDAJU... EVO PETA GODINA!

Pa dokle ce vise punoglavce?

ovo je jako cudna izjava za nekoga ko je "politicki neutralan"

znaci pre nisu bile budale, ili sta...?

Ja mislio da si shvatio a ti nista. Pa znas valjda da ja o nijednoj vlasti nemam dobro misljenje... Sta li ti radi ovaj punoglavac?
 

Back
Top