Da li se zaljubljujete zbog misli?

ne... razum tu ne igra nikakvu ulogu
(u mom slučaju)
zaljubim se kada osetim čoveka, mora postojati neka dobra neverbalna komunikacija i srazmeran njoj je i moj stepen vezanosti

Svaki put kada nekog osetim pomalo se zaljubim u njega. To nije neki školski primer zaljubljenosti... to može biti sasvim prolazan osećaj i tada objekt zaljubljenosti može biti muškarac, žena, ideja ili predmet.

Svaki put kada nešto osetim to postaje deo mene...
 
etotako:
ne... razum tu ne igra nikakvu ulogu
(u mom slučaju)
zaljubim se kada osetim čoveka, mora postojati neka dobra neverbalna komunikacija i srazmeran njoj je i moj stepen vezanosti

Svaki put kada nekog osetim pomalo se zaljubim u njega. To nije neki školski primer zaljubljenosti... to može biti sasvim prolazan osećaj i tada objekt zaljubljenosti može biti muškarac, žena, ideja ili predmet.

Svaki put kada nešto osetim to postaje deo mene...
Pa valjda je taj osecaj koji nastaje i posledica misli koje neko(nesto) izaziva u tebi. Normalno da jednostavne i iskrene stvari ostavljaju najvise slobode da oformis sopstveni stav o osobi (ili bilo cemu vec). Ustvari, sve je u tebi......
A u sta bi se inace zaljubio?
 
jagodica:
da da evo kad citam tvoje postove ja sam kao ferdinand koji mirishe cvece.

a055.gif
 
Tuzni_patak:
Pitanje upućeno ISKLJUČIVO ženama.

Da li se zaljubljujete u nekoga zbog njegovih misli,razmišljanja i oduševljenjem zbog istih....
Precizije naklonost, šarmiranost, i na kraju zaljubljenost.....bar jedan od ovih oblika.

Ako ne, navedite i to.

Ehhh, patak.... Naravno zbog misli... reci.... ali ima nesto i u ocima, usnama...

Hocu da kazem da mi je fizicki izgled isto tako jako bitan, mozda 50% - 50%
 
Ja razmisljam kao etotako.

Uopste nisam racionalna kad se zaljubljujem! :D
Mislim da bih mogla da se zaljubim u nekoga a da ne prozborimo ni jednu jedinu rec.Kao u filmovima.
Sto ne znaci da se zaljubljujem u izgled.
Svi nosimo jedinstvenu energiju u sebi i te energije se nekako privuku.Ljudi se osete.Tako bar ja to dozivljavam.Hemija.
 
Tuzni_patak:
Pitanje upućeno ISKLJUČIVO ženama.

Da li se zaljubljujete u nekoga zbog njegovih misli,razmišljanja i oduševljenjem zbog istih....
Precizije naklonost, šarmiranost, i na kraju zaljubljenost.....bar jedan od ovih oblika.

Ako ne, navedite i to.
Trebalo bi da je tako ali i kad se odljubljujem to je upravo zbog tih misli raspolozenja i njegovog "sarma" jer se taj princ posle pokaze u zabljem obliku...
 

Back
Top