Filmovi na mobilnom
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Filmovi na mobilnom

Guest

Podrazumevano Filmovi na mobilnom

Zanima me koji je program najbolji za konvertovanje DIVX ili DVD filmova tako da mogu da ih gledam na mobilnom. I koji player je najbolji za gledanje ovih filmova na mobilnom?

Unapred zahvalan :wink:

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

OMG,ko je lud da gleda filmove na mobilnom,i da li jedan mobilni uopste ima dovoljno memorije da stane ceo film...ne verujem...

Zainteresovan član AtilaHunt (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Sto da ne!

Naravno da moze da se gleda film i to sve sa prevodom a ti u programu sam biras koliki ce fajl biti sto naravno utice i na kvalitet slike,ja skroz opusteno gledam na 6600 imam 128MMC a film u glavnom kompresujem na 80-88MB.Program je SmartMovie Converter (Series 60)ako ga ne nadjes ostavi poruku sa e-mail adresom pa cu ti ga poslati.

Gabriella
    Guest

Podrazumevano gde se moze naci taj program

ako znas sajt gde se moze skinuti taj program hvala a ako ne naravno ako ti zelis dami posaljes na email adresu jer i meni je potreban za motorolu A1000 a mislim i da sonyericsonuZ1010 postoji ta mogucnost gledanja filmova?ovo je email poklanjam_ticvet@yahoo.it,unapred hvala

Guest

Podrazumevano Re: Sto da ne!

Citat Original postavio AtilaHunt
    Naravno da moze da se gleda film i to sve sa prevodom a ti u programu sam biras koliki ce fajl biti sto naravno utice i na kvalitet slike,ja skroz opusteno gledam na 6600 imam 128MMC a film u glavnom kompresujem na 80-88MB.Program je SmartMovie Converter (Series 60)ako ga ne nadjes ostavi poruku sa e-mail adresom pa cu ti ga poslati.
    Hvala ti.
    A evo je adresa programa:
    http://www.lonelycatgames.com/mobile/smartmovie/smartmovie.html

Mislim da ne moze da se gleda na z1010 zbog toga sto nema symbian.

Guest

Podrazumevano

Kad smo vec kod filmova na mobilnom preporucio bih vam ovaj ruski sajt gde ima filmova kompresovanih za gledanje na mobilnom. Osim toga ima dosta programa i igrica.

http://series60.ru

Zna li mozda jos neko neku adresu gde ima filmova za mobilni?

Anubisbg
    Guest

Podrazumevano film na mobilnom

Xilisoft 3gp converter...pretvara recimo avi file od 400 mb u 3gp file od 7 mb koji mozete da ubacite u mobilni...ja konkretno koristim motorolu v980 sa 256 mb memorije

mai_dire_mai
    Guest

Podrazumevano pitanje za ANUBIS BG???

JA KORIstim tel motorola a1000,i prebacivao sam na mmc u formatu wmv ali nemoze ih ocitati pa bih te zamolio ako imas neki od spotova vec prebacen ili bilo sta u tvojoj motoroli(film,spot),da mi posaljes na ovu adresu unapred hvala puno imas veceru.zivotpise_romane@yahoo.it

da nebude greske
    Guest

Podrazumevano bez greske

adresa je zivotpise_romane@yahoo.it hvala unapred

Slične teme

1. GPS na mobilnom(smartphone)
    Autor Oggy u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.03.2008., 13:56
  2. Cirilica na mobilnom???
    Autor SerbiaUnited u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0