100 outrages tv moments, nase tv

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Ako ste gledali neki specijal tipa vh1- 100 outrages tv moments, onda znate na sta mislim.

Dakle sta je sve necuveno bilo na tv-u (domacim!). Ispale,izjave,gegovi,skandali,stvari koje su krenule nizbrdo...
Evo onoga cega sam se ja setio:


predlog1: Jutarnji program na rts-u, negde 96-97, gostuje neki juniorski sastav violinista i ostalih klasicnih instrumenata. Rano jutro, deca nisu verovatno nista jela,i jednom decku pripadne muka: Pocinje da se savija, i ops- povracanje! Ziva emisija,kamera snima li snima,a voditelj totalno zatecen, haos... :P

predlog2: Najlosija ikad imitacija Seron Stoun iz niskih strasti,(svet plus):
Emisija svet plus i Ksenija Pajcin bez gacica, siri noge kameri...
:shock:

predlog3: Tv duel Seselj-Baralic,(bk televizija):
Baralic prosipa casu vode, i "tebi je zena...", Seselj- "videces ti posle emisije..."
Baralic tipa- O jeli,Ti i koja armija?
Seki- Ja i ova armija telohranitelja...
:twisted:

predlog4: Pad spikerke vesti (tv pink)
Manekenska neuhranjenost, toplota reflektora...Spikerka pada, rusi pedijestal ili sta vec pored sebe, pada cela celcata scenografija na nju, na glavu... (ovaj snimak su preuzele i svetske tv stanice)
:roll:
 
Setio sam se jos jednog, zacinjenog trenutka nase tv:

Dejan Pantelic (bese?) godinu dana pre budilnika,i pre prelaska na bk je bio na pinku...

Ide novogodisnja emisija, tu je i Luka Tesanovic,Ognjen, gomila pevacica i sl.
Svi su u nekim kostimima (mislim da je Ognjen bio u kostimu betmena (talk about repeating yourself)), a Deki Pantelic sa nekim crnilom na licu izigrava crnca!
Prica on sa Jellenom, i dal' pijan, dal' kreten po prirodi on ce njoj:
- Yuv got baluns, baluns
- (ova sva zbunjena)
- Yuv got big TITS ...
Svi u blizini zateceni, Ognjen krene mikrofonom ka ustima, ali mu rukna se otpusti i vidis kako u neverici odmahuje glavom ...

Posle tog incidenta Deki Pantelic je otpusten sa Pinka (to mu je bila bukvalno zadnja stvar na Pinku)

Ludilo...
 

Back
Top