Silent Hill 4

cages

Zainteresovan član
Poruka
399
Naravno da sam probao medjuutim pojavljuje se neka cudna poruka tipa:last game bla bla continue in safe mode il tako nesto i monitor klikne par puta (i pocrni) i nista... :?
 
Hehe,ja sam poceo da igram 11-og u 21 i 40 :D i evo me pri kraju tog,treceg nivoa...
Otprilike mi je ostalo jos samo da pokrenem onaj tocak u podrumu (bem li ga kako se zove) i da prodjem kroz vrata sa sifrom (zbog toga i pokrecem tocak :lol: ) i to je to...
Igra mi je stvarno gotivna ali i nije bas nesto strasna... Mene vise podseca na avanturu (klasicnu) nego na survival horror... Prvi nivo je jos i najjaci po tom pitanju... Me Resi je zakon za plasenje! :wink:
 
Izvini ovaj tek sad sam pogledao a u medjuvremenu sam presao i stigao do Apartmant World.Treba da okreces one spratove u okrugloj kuli tako da ti svetlo sa 3. sprata nekako dodje do dole znaci da ima ravnu liniju(sve rupe u istoj liniji)>Srecno!
Poz
 
Ma ok,uspeo sam da se snadjem odavno ali sam je sada vec zabatalio jer sam se upravo na ap worldu ponovo zaglavio :(
Manje vise,odradio sam masu stvari,obisao sve sobe,poslao sam sebi one papire itd,itd ali jednostavno nemam ideju sta dalje...
Mislim,znam sta treba dalje ali ne znam kako...
 
Imam jedan problem!!!
Kada mi onaj lik da onaj asov,posto mu ja dam cokoladno mleko,i ja iskopam kljuc,onda izadjem na vrata,ali se stalno vracam na ista vrata...pa da li ima neko pojma sta treba da se radi?
Hvala
 
Kosan_Punk opet sam zapeo....sta treba da radim kada odvrnem onu vodu na krovu?Nadam se da si razumeo o cemu ti pricam...U nekom pismu,sto sam ga pokupio, pise da treba da idem na treci sprat i ugasim neko svetlo(ako sam dobro razumeo,posto sam ucio Nemacki u skoli)!!!
Unapred hvala!!!
 
Ah,i to sam se i ja prvi put zesce zaglavio.

Sad,odavno nisam igrao Silent Hill 4,ali cu pokusati da ti objasnim sto bolje mogu.

Jesi li stigao do centralne sobe(ona koja gleda na sve celije)?Ako nisi,mislim da treba da dodjes do treceg sprata i pronadjes neku rupu u jednu od celija(ako nije na trecem,onda je na drugom spratu.Skoci u rupu,pa bi trebalo da tu bude jos jedna rupa,pa jos jedna.Skaci i trebalo bi da si u nekoj velikoj prostoji.Prodji kroz jedina vrata koja su tu,i pronadji merdevine.Sada si u centralnoj sobi.

Ako si stigao dotle,onda sam ono za dzabe pisao,ali nije vazno.Evo sta treba,ako dobro pogledas kroz prozore na celije,videces da postoje neke sa krvavim krevetima(na njima,ne ispod kreveta).Na svakom spratu postoji po jedna takva celija.Treba da izravnas te celije,tako da budu jedna ispod druge.Imas neku spravu na drugom i trecem stratu da okreces sobe.Kada izravnas,popni se na treci sprat(ne u sobi,nego obicno).Udji u celiju sa tim krevetom,pa skaci u rupu,i opet,i opet.To bi trebalo da bude to.
 
Kosan_Punk,zapeo sam u hotelu...sve sam sobe obisao,jedino ne mogu da udjem u sobu 302(moju) i 303!!!Sve sam pokupio sto sam mogao!!!Sta dalje!!!Nadam se da si razumeo gde sam!!!
 
E to je po meni najgluplja,ali najgluplja zagonetka da sama se ubio od besa kada sam otkrio(citaj,pitao),sta treba da se radi.Siguran sam da ces i ti.

Jel si skupljao one crvene papire i ugurao ih ispod tvojih vrata.E,jedna od njih je bila pocepana na pola i treba da pronadjes drugi deo papira.A gde je?Pa,u jednoj sobi kod prvog sprata(mislim kod desnog krila),se nalaze pijavci(oni mali) i friziden na kojem su pijavci.E,pa papir je u tom frizideru.Ali,sta?Vec si pokusao otvoriti?Pa,da otvoris to trebas da.

*dun,dun,dun*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Da ubijes pijavce.
Da,to trebas.
Nemam reci,stvarno.
 
...ali ja sam taj crveni papir iz frizidera vec nasao,a gde je druga polovina?
Na njemu pise,otprilike,izgubio sam kljuc od sobe 303,ali secam se gde je...i tu je iskidan papir!?!
Ajd!!!
 
E,to sam zaboravio.
JA sam drugi papir nasaso sa lakocom,tu bi trebao da je negde,zaboravio sam gde.

I jesi li pokupio onu lutku sto ti je dao onaj dugokosi covek.Ako jesi,zajebao si se.Mozes da predjes igru,ali ce ti je mnogo otezati.Necu da ti kazem zasto,da ti ne bi upropastio igru :twisted:
I jel ti igru igras na Nemackom.Secam se da si nesto napisao o tome.

SETIO SAM SE,u zadnjem trenutku,nalazi se isto na prvom stratu,u levom krilu,u sobi 105,ja mislim.
 
E ta lutka je jedna stvarno zajebana stvar.
Ako je stavih u kovceg,bice ti teza igra.Ako je drzis kod sebe,bice ti manje teza igra,ali ces imati jedno mesto u inventaru manje :twisted: .Zla je ova igra.
I ta lutka nema ama gas nikakvog znacaja nego da ti zagorca zivot(u igri,ne u stvarnosti).

A sada pocinje pravi horor.Obecavam ti.Sada igra pocinje da bude stvarno zla.Nigde se neces osecati bezbedno,svuda ces moci da umres(cak i u svojoj sobi!).Ako mislis da si ubio sve monstrume u jednoj prostoriji,jos uvek nisi bezbedan(ne mislim na duhove).

Srecno,trebace ti. :twisted:
 

Back
Top