PREVARA

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Dali bi oprostile prevaru?

Ili jos bolje,dali bi rekle svom momku da ste ga prevarile,ako bi vas grizla savest?

KAKO UOPSTE PREBOLETI TAKAV NOZ U SRCU,KADA GA ZABODE NEKO DO KOGA VAM JE ZAISTA STALO.
 
Prvo bih je tucao na suvo u bulju... posle toga bih joj se izdrkao po faci pa bih je lupio samarcinu da prsne sperma na sve strane!!!! hahahahaha a onda bih joj yebao sve drugarice, bracu i sestre... sve u bulju naravno... hahahaha kakav sam bolesnik... :mrgreen:
 
1. ne bi mogla da oprostim povrsnost i primitivizam.

2. prevara se radja prvo u nama pa prelazi na (vi)delo. Dakle, prvo bih rascistila sa samom sobom... Covek se od zivotinje razlikuje po mogucnostima koje pruza razum - dakle, onaj ko ne moze da kontrolise nagone i nije vredan davanja. Poenta: bolje majmunoliki covek, nego covekoliki majmun :twisted: :lol:

3. sve sto treba da te boli i zaboli je DUPE.
 
Achileyes:
Dali bi oprostile prevaru?

Ili jos bolje,dali bi rekle svom momku da ste ga prevarile,ako bi vas grizla savest?

KAKO UOPSTE PREBOLETI TAKAV NOZ U SRCU,KADA GA ZABODE NEKO DO KOGA VAM JE ZAISTA STALO.
OPROSTILA - DA :!:
PRIZNALA - mozda :?
Preboljeti ga vrlo tesko... vremenom...
/me jos nije preboljela :cry: :cry: tako da ti ne mogu odgovoriti na ovo zadnje :(
 
Achileyes:
Drago mi je da mislite da je ovo *.

Pogotovo ti Steffane.Zaista nezrelo. :evil:
I nije niko nikoga prevario.
Ni ona mene ni ja nju.

Pa sta je onda ovo - treba ti podrska javnog mnjenja :twisted:

Evo - imas je :P :wink:

PS. Vrati se na odgovor na temu pod "guda" i gde ja stadoh - ti produzi :P :twisted:
 
Achileyes:
Dali bi oprostile prevaru?

Ili jos bolje,dali bi rekle svom momku da ste ga prevarile,ako bi vas grizla savest?

KAKO UOPSTE PREBOLETI TAKAV NOZ U SRCU,KADA GA ZABODE NEKO DO KOGA VAM JE ZAISTA STALO.
Ja ne priznajem prevaru. Onda je sve jednostavnije. Kad osetim potrebu da onog s kim sam prevarim, nisam više s njim. Isto važi za suprotnu stranu. Ako me prevari, nema potrebe da bude sa mnom. I tako.. nema griže savesti, nema zakulisnih radnji... nema 'noža u srcu'. 'Idemo dalje' stav.
A i zar prevara ne nastaje onda kada nečim niste zadovoljni u vezi. Ako već ne može da se razgovorom ukaže na probleme, i da se problemi prevaziđu - čemu sve. Vreme je za novog partnera.
 
Achileyes:
Dali bi oprostile prevaru?
Teoretski da, prakticno tezi slucaj...mislim da prevara nije neoprostiva ali nisam sigurna da bih ja bila u stanju da oprostim...

Ili jos bolje,dali bi rekle svom momku da ste ga prevarile,ako bi vas grizla savest?
Ne.

KAKO UOPSTE PREBOLETI TAKAV NOZ U SRCU,KADA GA ZABODE NEKO DO KOGA VAM JE ZAISTA STALO.
Kao i mnoge druge, teze stvari koje nam se u zivotu dogode...
 
Achileyes:
Dali bi oprostile prevaru?

Ili jos bolje,dali bi rekle svom momku da ste ga prevarile,ako bi vas grizla savest?

KAKO UOPSTE PREBOLETI TAKAV NOZ U SRCU,KADA GA ZABODE NEKO DO KOGA VAM JE ZAISTA STALO.

1. zavisi
2. ne
3. ako je stvarno nesto strasno sutnuti ga
 

Back
Top