Lazni vojvoda !

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
"Lazni vojvoda" :oops:

U biografiji na sajtu radikalne stranke se navodi:
"војвода Момчило Ђујић га је због нарочитих заслуга у борби за српски национални интерес, произвео у чин српског четничког војводе. "
Dakle to se sa ponosom istice u Seseljevoj biografiji,to kako ga je vojvoda Djuic proizveo u cin cetnickog vojvode.
http://www.srs.org.yu/seselj/bio.php?izbor=seselj :P

Time se isti gospodin, dan danas hvali u naslovu svoje knjige "celicni vojvoda" (dakle ne leteci baron)
http://www.srs.org.yu/izdanja/izdanja.php :P

A sta je istina ? Uvazeni vojvoda Djujic, ga je RAZALOVAO I ODUZEO cin cetnickog vojvode! Vojvoda Djujic mu je licno skinuo tu titulu "vojvode" kojom se ovaj stalno kiti, izjavivsi: "da je nedostojan a i politicki je vise Sloboista nego nacionalista." :oops: :oops: :oops:


Sta onda Seselj nije?
- Cetnik nije
- za kralja nije
- Srbin nije (gde mu je rodbina?)
- ?


Ovde je otkriveno dakle, da je - Lazni vojvoda
 
Kao što vidiš Šešelj je prema Haškim istražiteljima ipak bio vojvoda.
Za razliku od tebe što sediš i kenjaš za računarom on je zatvoren već 2 godine.
Ko zna kada će se domoći slobode?
 
Lexa:
SADA MI OBJASNITE PO ČEMU SE OVA TEMA RAZLIKUJE OD ONE O ĐINĐIĆU?

Samo po tome sto se ne pominje Mindjic i sto punoglavac voli da se prazni na ovaj nacin!

Punoglavac, raspali brate po radikalima onako kako ti to umes i znas! Neka vide oni svoga Boga i neka jednom saznaju ko su i sta su?!
 
mač-ak:
Kao što vidiš Šešelj je prema Haškim istražiteljima ipak bio vojvoda.
Za razliku od tebe što sediš i kenjaš za računarom on je zatvoren već 2 godine.
Ko zna kada će se domoći slobode?

On je sedeo u dzipovima i koznim foteljama dok sam ja jeo hleba i vode pod sankcijama, TAKO DA: WHAT GOES AROUND, COMES AROUND. (sto se tice njegovog morala) :P

A inace imam pravo da iznosim CINJENICE. To sto tebi smetaju CINJENICE, to je tvoj problem. :x :oops: :oops:
 
Kazanova:
Lexa:
SADA MI OBJASNITE PO ČEMU SE OVA TEMA RAZLIKUJE OD ONE O ĐINĐIĆU?

Samo po tome sto se ne pominje Mindjic i sto punoglavac voli da se prazni na ovaj nacin!

Punoglavac, raspali brate po radikalima onako kako ti to umes i znas! Neka vide oni svoga Boga i neka jednom saznaju ko su i sta su?!

Raspalio sam KAZANCE... 8)

Jos kad oni nemaju sta da argumentovano odgovore, onda pocinju da srozavaju raspravu na njihov nivo.
 
DisMisaL:
Ne bre, nego u vezi sa tim što si negde spominjao svoj glas što si dao SRS da pobede Miloševića, a oni se posle izbora udružili sa njim.

Ih... to sam malo slagao, nisam bio dovoljno star tada za to,tj nisam bio registrovan u birackom spisku (par meseci me mrzelo da idem da proverim) (ali moj pokojni deda je i dalje dobijao poziv!).
Ali jesam bio misljenja daj bilo ko da ih smeni, i kad su radikali usli u koaliciju sa Slobom, ispljuvao sam druga koji je glasao za njih...(ne zato sto je glasao za njih, vec zato sto je i dalje bio za njih)
 
Headhunter:

A sta je istina ? Uvazeni vojvoda Djujic, ga je RAZALOVAO I ODUZEO cin cetnickog vojvode! Vojvoda Djujic mu je licno skinuo tu titulu "vojvode" kojom se ovaj stalno kiti, izjavivsi: "da je nedostojan a i politicki je vise Sloboista nego nacionalista." :oops: :oops: :oops:[/color]


Ovo je laž!

Vojvoda Đujić je posle ulaska radikala u vladu sa socijalistima u ljutnji rekao to što si citirao, ali te svoje reči nikda nije sproveo u dela.

Hajde, pokaži gde to piše da jeste?

Kao i obično, ti, Headhunter, lažeš čim zineš, a tvoja opsesivna mržnja prema radikalima poprima sve teže i teže oblike.
 
Evo ga jos jedno "ogledalce". Sto se ljutis covece?
Sam si rekao da je istinit citat. U cemu je onda problem?

Vojvoda Djujic ga je upravo tada razalovao i oduzeo cin cetnickog vojvode! (on mu ga je i dao)
Pa pobogu rekao je:
"da je nedostojan a i politicki je vise Sloboista nego nacionalista"
:roll: :roll:
 
Headhunter:
U tome sto su ovi navodi potkrepljeni dokazima ..... citatom vojvode Djujica, a sve je to poznato javnosti?

Šta bulazniš ti?
Kakvi dokazi? :lol:
To što si ti ovde nešto citirao za tebe je dokaz? Vlastiti citat uzimaš kao dokaz?
Ahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Hajde, daj izvor tog Đujićevog citata, pa da mi sami ocenomo njegov kredibilitet, a ne da nam ti ovde podmećeš nekakve tvoje sumanutosti i deluzije ka "dokazni maretijal".

E stvarno, ovaj Headhunter ne prestaje da nas uveseljava ... Koji lik! :lol:
 
Đenka:
Headhunter:

A sta je istina ? Uvazeni vojvoda Djujic, ga je RAZALOVAO I ODUZEO cin cetnickog vojvode! Vojvoda Djujic mu je licno skinuo tu titulu "vojvode" kojom se ovaj stalno kiti, izjavivsi: "da je nedostojan a i politicki je vise Sloboista nego nacionalista." :oops: :oops: :oops:[/color]

Ovo je laž!

Vojvoda Đujić je posle ulaska radikala u vladu sa socijalistima u ljutnji rekao to što si citirao, ali te svoje reči nikda nije sproveo u dela.

Hajde, pokaži gde to piše da jeste?

Kao i obično, ti, Headhunter, lažeš čim zineš, a tvoja opsesivna mržnja prema radikalima poprima sve teže i teže oblike.

Đenka:
Headhunter:
U tome sto su ovi navodi potkrepljeni dokazima ..... citatom vojvode Djujica, a sve je to poznato javnosti?
Šta bulazniš ti?
Kakvi dokazi? :lol:
To što si ti ovde nešto citirao za tebe je dokaz? Vlastiti citat uzimaš kao dokaz?
Ahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Hajde, daj izvor tog Đujićevog citata, pa da mi sami ocenomo njegov kredibilitet, a ne da nam ti ovde podmećeš nekakve tvoje sumanutosti i deluzije ka "dokazni maretijal".

E stvarno, ovaj Headhunter ne prestaje da nas uveseljava ... Koji lik! :lol:

Djenka 1) "Vojvoda Đujić je posle ulaska radikala u vladu sa socijalistima u ljutnji rekao to što si citirao" :)
Djenka 2) "To što si ti ovde nešto citirao za tebe je dokaz? Vlastiti citat uzimaš kao dokaz?" :shock:


Za tebe je skakanje sebi u usta olimpijski sport.
Cestitam ti - ovo je za zlatnu medalju... :oops: :oops: :oops:
 
Headhunter:
Evo ga jos jedno "ogledalce". Sto se ljutis covece?
Sam si rekao da je istinit citat. U cemu je onda problem?

Vojvoda Djujic ga je upravo tada razalovao i oduzeo cin cetnickog vojvode! (on mu ga je i dao)
Pa pobogu rekao je:
"da je nedostojan a i politicki je vise Sloboista nego nacionalista"
:roll: :roll:

A jel ti razlikuješ reči od dela?
Đujić je u ljutnji govorio nešto slično, ali nikad te reči nije sproveo u dela.

Daj izvor, čoveče, daj izvor tih informacija.

To je kao da sve one stotine hiljada ljudi koji su skandirali "Ubićemo Đinđića" optužiš za ubistvo koje se kasnije desilo, s tim da se Šešeljevo ražalovanje nikad nije desilo, osim u glavama takvih kao ti. To su samo reči, a ne dela, zar ne možeš to da shvatiš?
 
Headhunter:
Djenka 1) "Vojvoda Đujić je posle ulaska radikala u vladu sa socijalistima u ljutnji rekao to što si citirao" :)

Djenka 2) "To što si ti ovde nešto citirao za tebe je dokaz? Vlastiti citat uzimaš kao dokaz?" :shock:


Za tebe je skakanje sebi u usta olimpijski sport.
Cestitam ti - ovo je za zlatnu medalju... :oops: :oops:

E, jel vidite kako mržnja i ostršćenost oštećuju kognitivne procese? Ovo je odličan primer sumanutog načina mišljenja.

On jednostavno ne može da shvati da reći nešto i uraditi to što si rekao predstavlja dva sasvim različita i odvojena čina.

I opet ne navodi izvor u kome piše da je Đujić oduzeo čin vojvode Šešelju. On to jednostavno ignoriše jer se ne uklapa u njegovu konstrukciju.

I zar sad ovo nije psihijatrijski slučaj? :lol:
 
Ogledalce promeni temu, ispalio si se. Prvo si priznao da je vojvoda Djujic rekao, a onda si pitao a kako ja to znam,gde mi je dokaz? (trazis dokaz a sam si priznao da znas)
Skok... i buc ! (ocene: 10, 10, 10) :D :oops: :oops:


A da je reci isto sto i uraditi. Za proizvodjenje i razalovanje - JESTE.Kako je uopste proglasen za vojvodu?
- Pa Djujic ga je usmenim ukazom postavio(mozda je i dobio papiric, bez da ga vrati ako ga se odreknu kao cetnika). A recima - svojim usmenim ukazom ga je i razalovao!! :roll: :roll:
Sta ti ovde glumis sa "nije stigao da sprovede..."? Pa sta je to ustav- pa treba da ga donosi ko egipcani kamene blokove? :lol: Razalovao ga je i to ti je sto ti je...
:oops: :oops:
 
mač-ak:
Kao što vidiš Šešelj je prema Haškim istražiteljima ipak bio vojvoda.
Za razliku od tebe što sediš i kenjaš za računarom on je zatvoren već 2 godine.
Ko zna kada će se domoći slobode?
MA NE SERI MACAK, on sedi tamo gde mu je i mesto i nadam se da ce jos dugo dugo tamo sedeti.
Taj vas "veliki" Srbin se odrekao svog kuma, toliko o tom "srbinu"
 
Headhunter:
DisMisaL:
Ne bre, nego u vezi sa tim što si negde spominjao svoj glas što si dao SRS da pobede Miloševića, a oni se posle izbora udružili sa njim.

Ih... to sam malo slagao, nisam bio dovoljno star tada za to,tj nisam bio registrovan u birackom spisku (par meseci me mrzelo da idem da proverim) (ali moj pokojni deda je i dalje dobijao poziv!).
Ali jesam bio misljenja daj bilo ko da ih smeni, i kad su radikali usli u koaliciju sa Slobom, ispljuvao sam druga koji je glasao za njih...(ne zato sto je glasao za njih, vec zato sto je i dalje bio za njih)

Znaci tako. Svosrdno si se zalagao za radikale i ti si ih dovodio na vlast, tj. borio si se za opciju koja je najgora a sada nastavljas sa svojom Ce Gevarskom revolucijom, boreci se za (DS) debilnu stoku i posle ces se opet opravdavati, vadeci se mozda na tvoju babu. Pa ti si znaci radikal a ja mislio da spadas u debilnu govedinu Srbije pa se uhvatio s tobom u raspravku... ma nemam ja sta vise s tobom da pricam.
 
Ko se borio? Te izbore sam presedeo u fotelji. I nimalo se ne kajem zbog toga, pametnice moja. :oops: :oops:

A na sta se ponosim iz tog doba- preobratio sam dvojicu radikala koje sam poznavao, vise nikad nisu glasali za iste. 8) 8)
 
Headhunter:
Ogledalce promeni temu, ispalio si se. Prvo si priznao da je vojvoda Djujic rekao, a onda si pitao a kako ja to znam,gde mi je dokaz? (trazis dokaz a sam si priznao da znas)
Skok... i buc ! (ocene: 10, 10, 10) :D :oops: :oops:


A da je reci isto sto i uraditi. Za proizvodjenje i razalovanje - JESTE.Kako je uopste proglasen za vojvodu?
- Pa Djujic ga je usmenim ukazom postavio(mozda je i dobio papiric, bez da ga vrati ako ga se odreknu kao cetnika). A recima - svojim usmenim ukazom ga je i razalovao!! :roll: :roll:
Sta ti ovde glumis sa "nije stigao da sprovede..."? Pa sta je to ustav- pa treba da ga donosi ko egipcani kamene blokove? :lol: Razalovao ga je i to ti je sto ti je...
:oops: :oops:

Ovo pokazuje da si ti ustvari samo neki klinac kojem je politika ugrozila mentalno zdravlje. Ni jedan čin na svetu se ne dobiva "usmenim ukazom" jer tako nešto ni ne postoji. :lol: Za sva naimenovanja postoji odgovarajuća procedura. Nema tu ništa "puj pike ne važi"... :lol:

Ali, šta se ja s tobom raspravljam? Može neko pomisliti da sam i ja sišao s uma...

Neka dokazi govore sami za sebe: Ja imam dokaz da je vojvoda Đujić 1989. godine proizveo Šešelja u čin vojvode. Evo pa čitaj:
Enciklopedija Wikipedia:

"Vojislav Šešelj, a leader of the Serbian Radical Party, held a rank of vojvoda of the Chetniks, given to him in 1989 by Momčilo Đujić, a surviving leader of the WWII Chetniks who fled to the US."

http://en.wikipedia.org/wiki/Chetnik

Enciklopedija BIGpedia:

"In 1989, Šešelj went to the United States where pop Momčilo Đujić, a Chetnik leader from WWII, granted him the title ''voivod of the Chetniks''."

http://www.bigpedia.com/encyclopedia/Vojislav_Seselj

E sad ti nama lepo pokaži gde to piše da mu je pop Đujić oduzeo čin vojvode? Zar misliš da bi ove enciklopedije koje sam citirao propustile da navedu taj podatak, iako su navele podatak da je proglašen vojvodom? Misliš da su ti ljudi sumanuti kao ti, pa su zaboravili da napišu?

Dokaze na sunce, il se pokrij ušima i ćuti!
 
pod1) Djenka, osvajacu olimpijskog zlata u skakanju sebi u usta. Ovo su tvoje reci:
"Vojvoda Đujić je posle ulaska radikala u vladu sa socijalistima u ljutnji rekao to što si citirao"

pod2) Pa, O najsjajniji biseru nad svim biserima, zoro nad istokom, suncu naseg foruma. OVO TI TREBA TRLJATI NA NOS OD SAD PA ZAUVEK:

"Enciklopedija Wikipedia:
"Vojislav Šešelj, a leader of the Serbian Radical Party, held a rank of vojvoda of the Chetniks, given to him in 1989 by Momčilo Đujić, a surviving leader of the WWII Chetniks who fled to the US."
http://en.wikipedia.org/wiki/Chetnik "


ENGLESKI GLAGOL: HELD JE PROSLO VREME!!!
Evo ti spiska nepravilnih glagola-
http://www.usingenglish.com/irregular-verb-list.html :
Hold, Held, Held - Enciklopediju si sjajno citirao,i ona je tacna !!!
Prevod glasi: ON JE DRZAO TITULU CETNICKOG VOJVODE, DATU MU 1989 OD MOMCILA DJUJICA !!!


ZNACI ISPALIO SE JEDNUM, ISPALIO SE JOS ZESCE DRUGI PUT !!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

DAMBO BOLJE NABAVI NAJVECE USI STO MOZES DA NADJES ZA POKRIVANJE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top