A šta ako stvarno pobedi SNS?

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Došli iizbori, ljudi izašli, glasali. I prvi rezultati pokazuju da će pobeda najverovatnije pripasti SNS.

KOJU OD OVE DVE REAKCIJE SMATRATE VEROVATNIJOM?


nikolic_vucic.jpg





vucic_nikolic.jpg
 
AKo pobedi SNS evro ide na 150 glat

Kad je Toma onomad bio preCednik Skupstine par sati, dinar se srozao i bilo je urusavanja na BGD berzi

Par sati.
Nije bio "par sati" nego pet dana, koliko je trebalo Kostunici da uceni Tadica i zute da mu daju mesto Premijera i uspeo u tome!
Pet dana pregovora, ali, ovo nije to ma koliko se ti trudio da prikazes,ovo su legalni i legitimni izbori na kojima NAROD bira, ne ucenjivac Kostunica!
Istine radi i Boga radi
:cool:
 
Nije bio "par sati" nego pet dana, koliko je trebalo Kostunici da uceni Tadica i zute da mu daju mesto Premijera i uspeo u tome!
Pet dana pregovora, ali, ovo nije to ma koliko se ti trudio da prikazes,ovo su legalni i legitimni izbori na kojima NAROD bira, ne ucenjivac Kostunica!
Istine radi i Boga radi
:cool:

uvek su bili legalni

secas li se izbora 2008. i histerije na Krstarici ? Kad ono corak
 
Ako Tadic nastavi da vlada, pola stanovnistva ce imati 0 evra prihoda.
Nece pobediti Tadic, nego ce okupiti oko sebe ove iste "usrecitelje", i onda moguce da formira vecinu, zavisi koliko narod dugo pamti ko ga je i kad slagao- i zasto...Ne moze se okriviti ni narod, jer, secas se kako su ljudi glasali za SPS a oni uleteli sa zutima u vlast, secam se tog potopa suza onih koje licno znam, ako ih i sad prevari, pa onda nista...
 
uvek su bili legalni

secas li se izbora 2008. i histerije na Krstarici ? Kad ono corak
Ne znam da je SNS izlazila na izbore 2008. i nisam ti odgovorila na taj post, nego na tvrdnju da je Toma bio "preCednik" par sati, a zaboraivo si da dodas da ga na tu funkciju prevarom doveo Vojislav Kostunica da iskamci sto vise od zutih, i kad je uspeo-Tomu sutnuo!
To je prava istina, i tad je Toam bio clan SRS, dakle RADIKALE je prevario Kostunica!
 
Nece pobediti Tadic, nego ce okupiti oko sebe ove iste "usrecitelje", i onda moguce da formira vecinu, zavisi koliko narod dugo pamti ko ga je i kad slagao- i zasto...Ne moze se okriviti ni narod, jer, secas se kako su ljudi glasali za SPS a oni uleteli sa zutima u vlast, secam se tog potopa suza onih koje licno znam, ako ih i sad prevari, pa onda nista...

dok ima ovaca za šišanje biće i čobana.
 
Ne znam da je SNS izlazila na izbore 2008. i nisam ti odgovorila na taj post, nego na tvrdnju da je Toma bio "preCednik" par sati, a zaboraivo si da dodas da ga na tu funkciju prevarom doveo Vojislav Kostunica da iskamci sto vise od zutih, i kad je uspeo-Tomu sutnuo!
To je prava istina, i tad je Toam bio clan SRS, dakle RADIKALE je prevario Kostunica!

biljo nemoj se nerviraš mnogo , vidiš da je demokratama unapred "Vuna Kićoo" od togA da će Toma da podedi , zato i ispadaju debili postavljanjem ovakvih tema
 
Ne znam da je SNS izlazila na izbore 2008. i nisam ti odgovorila na taj post, nego na tvrdnju da je Toma bio "preCednik" par sati, a zaboraivo si da dodas da ga na tu funkciju prevarom doveo Vojislav Kostunica da iskamci sto vise od zutih, i kad je uspeo-Tomu sutnuo!
To je prava istina, i tad je Toam bio clan SRS, dakle RADIKALE je prevario Kostunica!

Znaci Toma je sad NAPREDNJAK a nije RADIKAL vise / kao / i sad njega niko nije prevario nikad, to sto je bilo u proslosti ne vazi.

Haos. Ko ce sad da ga prevari ? Mora neko .
 
Jasno je da ovi iz SNS-a nemaju nikakav plan i program (osim da se konačno dočepaju vlasti) i da su ljige neviđene, ali žutaći moraju biti kažnjeni na izborima zbog svih laži i prevara.

Pa neka na vlast dođu još gori (ako je uopšte moguće gore od ovoga), samo ove lopovčine i lažove da ne gledamo više...
 
Jasno je da ovi iz SNS-a nemaju nikakav plan i program (osim da se konačno dočepaju vlasti) i da su ljige neviđene, ali žutaći moraju biti kažnjeni na izborima zbog svih laži i prevara.

Pa neka na vlast dođu još gori (ako je uopšte moguće gore od ovoga), samo ove lopovčine i lažove da ne gledamo više...
pa koga ti ustvari kažnjavaš time što na vlasti želiš još gore od ovih.
Da ovi ne valjaju i nisu ni za qurac, tu se slažemo.
 
gde ces uverljivije, ne znas da li je smesno ili tuzno

nek dodje Toma, bice sprdnja na forumu - jos ako dodje sa BoTom zajedno, smejanje na kvadrat :D

Na BGD berzu sam mislio kao sprdnju i nešto što se samo zove berza, malo jača berza :) Jači pokazatelj je produktna berza u NS i cene brašna i kukuruza :)
Definitivno, ako se nastavi ova, pogotovo ekonomska i burazerska politika, ne samo da će da strada BGD berza i ona u NS, stradažemo i ja u ti, a to mene najviše muči.
Naš izlaz nije ni u Boti ni u Tomi već negde drugde, a ta opcija se još, na nesreću, nije pojavila.
 

Back
Top