GDE SU NAJ BOLJE RIBE

Najlepse su devojke sa ovih nasih prostora! Pa mozda zatim Ruskinje. Sve druge su losije (mada lakse, sto rece "xpajamacax"

Ubedljivo najruznije su Engleskinje! Sa drugarom sam se kladio u rucak u sred Londona, ko prvi spazi devojku za koju obojica mozemo reci - TO je dobra riba... Skoro dva sata smo obilazili centar i nista! Sve neke pegave, konjasta lica, ruzno gradjene, ma stra' bozji! Na kraju drugar pobedi, jer smo natrcali na jednu prelepu - crnkinju :) Ali ljudi, posle skoro 2 sata!
Izadjite na Terazije u prolecno popodne. Oci ce da vam ispadnu.
Nase su najlepse.
 
Imao sam srecu ili nesrecu da puno putujem i da vidim sveta sto bise reklo.
Nase zene su verovatno najbolje majke i domacice i po tome se mogu porediti samo sa nemackom (konzervativnom) zenom.
Ali mislim da su naj lepse ili naj negovanije zene u Venecueli. Tamo je to vazan deo kulture, imaju srece da zive u tropima pa im nije potrebno mnogo da bi se lepo obukle a zaista puno trose na svoj izgled i mnogobrojne su skole gde se uci lepo ponasanje. Plasticna hirurgija je nesto sasvim uobicajeno. Popraviti izgled grudi, nogu ili zadnjice ima isti prioritet kao zubar na primer.
Zaista treba otici i biti malo u Venecueli.
A imaju i dobrih riba kao Paku, Pirana ili morski Atun i slicne ribice.
Ali kada smo kod price o zenama, India je isto tako neverovatno lepa, postoje slojevi stanovnistva koji posvecuju izuzetnu paznju na svoj spoljni izgled, a da negovorimo o budizmu gde se ljubav i seks u religiji tretiraju kao pravi boziji blagoslov.
Malo je poznato da recimo pokrajina Santa Cruz u Boliviji sa svojih svega dva miliona stanovnika (mahom evropeida u prvoj ili drugoj generaciji) ima isti odnos prema zenskoj lepoti kao i Venecula.

uvek vas Somina
 
Slazem se da u okolini uvek moze da se nadje ona prava i da od nas samih zavisi kakve ce one biti ili kako ce se osecati ali ipak postoje razlicite kulture, ako pogledas malo kroz istoriju videces kako se ukusi menjaju, Rembrantove leopotice su imale po 100 kg. Tvigi iz sedamdesetih godina je bila anorecsicna danas ribe lice na bildere kada se pozdravis sa njima cesto naidjes na ruku kao od nekog bastovana punu zuljeva. Gimnasticka sala valjda.

I dalje mislim da su zene iz Venecuele naj lepse na svetu. Ali i Ceca je dobra.
Somina
 
:)Masa:
ja nisam sigurna kad sam bila u egiptu mislili su da smo ja i moja mama ruskinj plave u minicu :lol:
Maso, pa nisu samo ruskinje plave, to su i poljakinje i cehinje i slovakinje i slovenke i druge jugoslovenke i ostale pripadnice slovenskih naroda a o germanskim i anglosaksonskim ribama i da ne pricam. Ruskinje u poslednjih nekoliko godina samo mnogo vise putuju pa su poznatije. A nas pa i nase ribe svet vidi samo sa bombom u ruci i nozem u zubima.
Eto toliko i nedaj se Maso ja sam siguran da si ti mnogo zgodna i ovako nasa.
Gagi.
 
Anonymous:
Ako trazis najbolje - nacices prvo tu oko sebe , samo se osvrni! Pitanje je da li zasluzujes najbolje ?
Nisam razueo zasto sumnjas u moje mogucnosti i dali zasluzujem najbolje. Pa svako zasluzuje najbolje za njega licno. Ako si aludirao na Cecu u smislu dali je zasluzujem, pa ja je i ne poznajem osim sa slika. I po njima, sudeci kao zdrav muskarac mislim da je super.
Gagi.
 

Back
Top