GDE SU NAJ BOLJE RIBE
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: GDE SU NAJ BOLJE RIBE

Somina
    Guest

Podrazumevano GDE SU NAJ BOLJE RIBE

Ja strasno volim da putujem i naravno da pecam, pa vas "ozbiljno" pitam gde je naj bolje za pecanje i u kom gradu su naj bolje ribe.
    ribar

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano Re: GDE SU NAJ BOLJE RIBE

Citat Original postavio Somina
    Ja strasno volim da putujem i naravno da pecam, pa vas "ozbiljno" pitam gde je naj bolje za pecanje i u kom gradu su naj bolje ribe.
    ribar
    MADJARICE SU LAKA ROBA I DOBRE RIBE! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

švabice

Primećen član :)Masa (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

ja nisam sigurna kad sam bila u egiptu mislili su da smo ja i moja mama ruskinj plave u minicu

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Najlepse su devojke sa ovih nasih prostora! Pa mozda zatim Ruskinje. Sve druge su losije (mada lakse, sto rece "xpajamacax"

Ubedljivo najruznije su Engleskinje! Sa drugarom sam se kladio u rucak u sred Londona, ko prvi spazi devojku za koju obojica mozemo reci - TO je dobra riba... Skoro dva sata smo obilazili centar i nista! Sve neke pegave, konjasta lica, ruzno gradjene, ma stra' bozji! Na kraju drugar pobedi, jer smo natrcali na jednu prelepu - crnkinju Ali ljudi, posle skoro 2 sata!
    Izadjite na Terazije u prolecno popodne. Oci ce da vam ispadnu.
    Nase su najlepse.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

engleskinje....grdobe.
    ali irkinje.... :wink:

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

svedjanke su jako lepe,onako visoke i skladne...,ima i mnogo lepih poljakinja.u opste zene sa sevra su lepse od onih sa juga,makar one koje sam ja videla.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.11.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Mislim da su najljepse svedjanke i madjarice.

somina
    Guest

Podrazumevano Venecuela, India, Brazil, Bolivia

Imao sam srecu ili nesrecu da puno putujem i da vidim sveta sto bise reklo.
    Nase zene su verovatno najbolje majke i domacice i po tome se mogu porediti samo sa nemackom (konzervativnom) zenom.
    Ali mislim da su naj lepse ili naj negovanije zene u Venecueli. Tamo je to vazan deo kulture, imaju srece da zive u tropima pa im nije potrebno mnogo da bi se lepo obukle a zaista puno trose na svoj izgled i mnogobrojne su skole gde se uci lepo ponasanje. Plasticna hirurgija je nesto sasvim uobicajeno. Popraviti izgled grudi, nogu ili zadnjice ima isti prioritet kao zubar na primer.
    Zaista treba otici i biti malo u Venecueli.
    A imaju i dobrih riba kao Paku, Pirana ili morski Atun i slicne ribice.
    Ali kada smo kod price o zenama, India je isto tako neverovatno lepa, postoje slojevi stanovnistva koji posvecuju izuzetnu paznju na svoj spoljni izgled, a da negovorimo o budizmu gde se ljubav i seks u religiji tretiraju kao pravi boziji blagoslov.
    Malo je poznato da recimo pokrajina Santa Cruz u Boliviji sa svojih svega dva miliona stanovnika (mahom evropeida u prvoj ili drugoj generaciji) ima isti odnos prema zenskoj lepoti kao i Venecula.

uvek vas Somina

Gane.
    Guest

Podrazumevano Bio sam u Karakasu

Venecuela, Venecuela i nista vise. Tamo su naj lepse zene sveta.
    Vas Gane

Gagi.
    Guest

Podrazumevano A Beogradjanke

Naj bolje ribe su ipak iz beograda, mozete vi da pricate sta hocete.
    Ada Ciganlija ima naj bolje ribe na svetu.

Gagi.
    Guest

Podrazumevano pardon zamalo da zaboravim

Ceca je naj bolja riba na svetu

Guest

Podrazumevano

Ako trazis najbolje - nacices prvo tu oko sebe , samo se osvrni! Pitanje je da li zasluzujes najbolje ?

somina
    Guest

Podrazumevano postoje ribe i ribe

Slazem se da u okolini uvek moze da se nadje ona prava i da od nas samih zavisi kakve ce one biti ili kako ce se osecati ali ipak postoje razlicite kulture, ako pogledas malo kroz istoriju videces kako se ukusi menjaju, Rembrantove leopotice su imale po 100 kg. Tvigi iz sedamdesetih godina je bila anorecsicna danas ribe lice na bildere kada se pozdravis sa njima cesto naidjes na ruku kao od nekog bastovana punu zuljeva. Gimnasticka sala valjda.

I dalje mislim da su zene iz Venecuele naj lepse na svetu. Ali i Ceca je dobra.
    Somina

Gagi.
    Guest

Podrazumevano nisam ukapirao

Citat Original postavio :)Masa
    ja nisam sigurna kad sam bila u egiptu mislili su da smo ja i moja mama ruskinj plave u minicu
    Maso, pa nisu samo ruskinje plave, to su i poljakinje i cehinje i slovakinje i slovenke i druge jugoslovenke i ostale pripadnice slovenskih naroda a o germanskim i anglosaksonskim ribama i da ne pricam. Ruskinje u poslednjih nekoliko godina samo mnogo vise putuju pa su poznatije. A nas pa i nase ribe svet vidi samo sa bombom u ruci i nozem u zubima.
    Eto toliko i nedaj se Maso ja sam siguran da si ti mnogo zgodna i ovako nasa.
    Gagi.

gagi.
    Guest

Podrazumevano sta ti mislis

Citat Original postavio Anonymous
    Ako trazis najbolje - nacices prvo tu oko sebe , samo se osvrni! Pitanje je da li zasluzujes najbolje ?
    Po tebi, ko zasluzuje najbolje?
    Koga to zasluzuje Ceca, narodnog heroja ili muskarca? kada pricamo o ribama onda pricamo i o muskarcima a ne heroima ili banditima.

Gagi.
    Guest

Podrazumevano sta bi sa mojim postom?

Nisam razueo zasto sumnjas u moje mogucnosti i dali zasluzujem najbolje. Pa svako zasluzuje najbolje za njega licno. Ako si aludirao na Cecu u smislu dali je zasluzujem, pa ja je i ne poznajem osim sa slika. I po njima, sudeci kao zdrav muskarac mislim da je super.
    Gagi.

Obećava ielena (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Idi na Ios

gost22
    Guest

ribar
    pa na "Adskom moru" bre

Guest

Podrazumevano

DA VIDITE KAKVE SU HERCEGOVKE... NIKO KAO ONE :wink: [/b]

Somina
    Guest

Podrazumevano mislim da si u pravu

DA VIDITE KAKVE SU HERCEGOVKE... NIKO KAO ONE :wink: [/b]
    da i ja sam se jednom zaljubio u jednu hercegovku, kad pomislim i nije bila najlepsa ali je bila zaista specijalna.
    Svaka cast hercegovkama
    vas ribar

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

ribar
    tisa je dobra za pecanje mada je sad narasla a ako ne ti dodji na dunav on uopste nije los

Somina
    Guest

Podrazumevano Iihh bre doktore

Citat Original postavio dr_Vejn
    ribar
    tisa je dobra za pecanje mada je sad narasla a ako ne ti dodji na dunav on uopste nije los
    Negde izmedju Ade i Mola sam upoznao Jelenu i zaboravio na somove, klenove i ostale ribe.
    I kakva su tvoja iskustva sa "pecanja".

Slične teme

1. Ribe?
    Autor 911s [SK] u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 269
    Poslednja poruka: 24.08.2009., 01:30
  2. RIBE
    Autor sirijka u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.01.2007., 12:23
  3. Da li su debele ribe 'lake' ribe...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Ljubav i seks