SP 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Nisam znao gde da postavim pitanje, pa da otvorim novu temu na kratko. Nadam se da mi niko neće zameriti.
Da li treba da instaliram SP 2 i zašto, odnosno, zašto ne? Neko mi reče da to nije baš najpametnije rešenje. Može par saveta brzo?????
 
Pa kao trebao bi, popunjava neke rupice kojih i dalje ima mnogo, naravno, ima pop up blocker, bla bla bla...Moze da se desi ( pravila nema) da ti neki programi ne rade kako treba, itd itd...Kao sto rekoh, pravila nema. Ja licno niti jedan jedini problem nemam od kako sam instalirao SP2, a ljudi su prijavljivali raznorazne probleme nakon istalacije istog.
Probashm vidish..Ako je sve ok, to je to, ako nije skinesh ga i vratish SP1...

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije
 
Sveža instalacija XP i odmah na nju SP2 tek posle toga ostali drajveri (matična,pa grafička...) ne instalirati SP1 posebno.
Posle toga preuzmi zakrpe sa M$ sajta .
Neka neko navede jedan jako dobar razlog zašto ne SP2, prošlo je skoro godinu dana od objavljivanja (beta verzije) i pola god od finalne .Sve se svodi na čuo sam da nije dobar pa nisam instalirao.
PROBAJ :!: Kod mene ne pravi nikakvih problema :idea:
 
Moze doci do tog problema da ti SP2 ne da pristup internetu nekim programima,takodje ne da da se sa strane mreze/interneta nesto "ubaci"...ali u svakom slucaju pozitivno ga je imati...
 
ja probo, ali bilo preko XPSP1.Ima spisak programa na sajtu microsofta koji nisu kompatibilni sa sp2 i stvarno je to tacno.Drugo, drajveri za miro PCTV su me zezali, pa je cesto krasiralo i sl.A onda reinstaliram sve sa boot verzijom XP SP2 ugradjenim i vecina problema nestane.Voli on i dalje da se pomalo koci, ali volim ii ja cesto da prckam, tako da nisam siguran ko je od nas dvojice kriv.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top