Steamers-i, Dreamers-i, Screamers-i

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Proveravajući ispravnost jedne igre naleteh na jednu viziju budućnosti.

Ceo svet je podeljen na rase i to dve.

Steamers-i i Dreamers-i
Prvi samo predano rade, drugi samo predano sanjare u svom virtualnom svetu....

U uvodu igre postoje i Vrištavci (screamers) , verovatno bundžije....

S kojom rasom bi da igrate igru novog milenijuma?...
Hoće li po vama budućnost društva biti gore navedena....
 
Tuzni_patak:
Proveravajući ispravnost jedne igre naleteh na jednu viziju budućnosti.

Ceo svet je podeljen na rase i to dve.

Steamers-i i Dreamers-i
Prvi samo predano rade, drugi samo predano sanjare u svom virtualnom svetu....

U uvodu igre postoje i Vrištavci (screamers) , verovatno bundžije....

S kojom rasom bi da igrate igru novog milenijuma?...
Hoće li po vama budućnost društva biti gore navedena....

Tema ti je odlicna
Ipak ja ne verujem da ce biti bas tako stroge podele.
Ako bude postojalo nesto izmedju Steamers-a i Dreamers-a,verujem da cu izabrati igru sa njima.Tako da ako ikako moze "provuci" nekako i tu "izmedju"rasu :)
Mada privlace me i ovi Screamers-i,ali ja bih,ako dozvoljavas,"unela" malo lepsi izraz za njih-buntovnici.
Sam izraz BUNDZIJE me podseca na one neotesane tipove,dok me BUNTOVNICI vise asociraju na tipove koji se bore za neke svoje ideale i pravdoljubivi su
 
Verovatno kao i u toj igri (nisam je video, ali sam pre par godina čitao najave za nešto slično): mešavinu Steamersa i Dreamersa, polutana koji pokušava da objedini ta dva, istovremeno se trudeći da ne dozvoli niti jednom da prevagne, zadržati balans a ne žrtvovati sebe. A može se i vrištati ponekad, ako dođe trenutak za tako nešto.
Srednji put između dve stvari ne znači uvek hodati negde 'između'. Često smo prinuđeni da istovremeno budemo na oba ekstrema. To može izgledati raskrečeno, ali ako pokušamo da objedinimo sliku stvari preklapajući vrednosti, dolazimo do klizenja po ivici brijača ("Apokalipsa").
 

Back
Top