Backup svih drajvera sa sistema

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Zahvatila me neka posast, sve se blokira, nikakav antivirus nista ne otkriva, spyware programi cute, a neki servisi, programi rade li rade u pozadini, uprkos svim mogucim zastitama :( Blokira priograme, kopmjuter, internet konekciju, ma sve, resetujme svakih pola sata.

Preko vikdenda sam resio da reinstalisem sve iz pocetka sa formatiranjem diska... (vec mi se dize kosa na glavi)

Negde sam jednom video program (a i imao sam ga, ne znam gde mi je sada), koji moze da snimi sve instalisane drajvere, za kasniju upotrebu. Mislio sam bar to da snimim, da bih mogao lakse da instalisem hardware kad instalisem OS ponovo. Jel' se neko seca sta to bese i kako se program zove?
 
Bas kad smo kod toga. Moracu da iz pocetka instalisem sve sto imam sada na racunaru, naravno ukljucujuci reinstalaciju OS.
E sad, nikada nisam koristio ono "System restore Pojnt". Da li sam u pravu ako planiram da odmah cim sve instalisem kako treba, proverim kako radi, napravim "restore point"? Tako da kad se nesto slicno desi kao sada, vratim sa restore point? Jeli to resenje ili me ipak pre ili kasnije ceka reinstal OS?
Kakav je zapravo efekat tih restore points?
 

Back
Top