Pomozite molim vas!!! 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Baksuz

Početnik
Poruka
6
STO MI ZAKLJUCASTE TEMU BREEEEE????!!!!?????

Baksuz:
Imam jedan veliki problem! Imam devojku (nisam vise ni siguran) sa kojom sam vec oko 5 meseci. Jos nisam spavao sa njom, mada to ocajnicki zelim, al to nije problem o kojem se radi! Problem je nastao preoko 3 meseca kada sam jedne veceri ostao malkice duze kod nje, otprilike do 2 sata (nocu). Od tada joj je njen cale zabranio da dolazi kod mene i meni da idem kod nje! Mislili smo proci ce ga, ali nije! Smela je da me zove i da se vidjamo u gradu, al da se posecujemo nismo smeli! Predpostavljam ko i svako drugi sto bi radio, ona je dolazila kod mene a svojima govorila da smo bili u gradu u nekom kaficu. Pre oko par nedelja njen cale je to skontao i dao joj opet zabranu, samo ovoga puta mnogo ostriju! Prvo joj j uzeo mobilni, zabranio da izlazi i ide bilo gde (osim u skolu), da me zove itd. itd i sve to zbog toga sto smo ga lagali!!! Al kako i ne bi kada nam nije dao da se normalno vidjamo! Posle nedelju dana je malo popustio i vratio joj mobilni, pusta je da izlazi, al mene ne sme da zove a kamoli da dolazi! Stvar je u tome sto ja nju stvarno volim i n zelim da raskidam sa njom! Al ovo ovako ne ide! Ovo nije veza! Ne mogu janju vidjati samo jednom nedeljno, subotom u nekoj diskoteci! A sex da ni ne spominjem, jer ne bi imali ni gde!!! Tako da sam totalno sje.ban!!! Kad god pomislim na nju ja se skenjam, jer znam sta sve propustamo! A sve sto sam zeleo bilo je normalna potpuna veza! Ni dan danas mi nije jasno zasto joj je njen cale sve ovo zabranio! Znam samo da nije normalan cim ovo radi jer ona ima 18! Toliko je volim da bi sve ucinio za nju! Al sad stvarno ne znam sta da radim!!!

Dajte neke savete, sta bi vi uradili na mom mestu ili sl.

Nego, sto se tice onih odgovora! Nisam vam rekao da su njen cale i moj radili zajedno u istoj fabrici, mada ne u istom pogonu al se odprilike znaju!!! A, za ona prva dva-tri meseca sto sam isao kod nje sve je bilo ok! Sa matorim bas i nisam nesto pricao, bilo je ono zdravo, sta ima itd... al sam sa kevom bio dobar! Cak me oko 2 nedelje pre one druge zabrane dok je trajala prva (da ne smemo jedno kod drugih) zvali na slavu!!! Ja otiso, a oni kao sve cool, sve u redu, niko nista ne spominje, a sutradan opet po starom!!! Bolesno! Pokusala je ona da prica sa njima (uglavnom sa kevom, njega se boji)! Keva bi je pustila sve i ne smeta joj da se posecujemo, al cale vodi glavnu rec! A ako ja odem da porazgovaram, ili ga negde sretnem pa pocne razgovor...je.biga, imam 18, slab sam na zivcima, polomicu ga kao... al to mi ne ide u korist jel tako!?! Mislio sam i ja sam da odem, al kaze mi ona da je jako tvrdoglav, i da kad jednom nesto kaze tu nema nazad!!! Dakle ta opcija idenja kod njega mi ne vredi!

Neeka druga ideja??? Ajde ljudi bre, sta da radim???????????????????????????????????
 
pa nije li otac to sve dozvoljavao dok ga niste razočarali u tih par navrata???!
valjda je njemu najvažnije da tu igru igrate po njegovim pravilima! vi ste ga slagali i to je jedino što njega zanima! a i znaš šta vi ste još uvek dosta mladi da bi "pevali" tu "pesmu" o nemogućoj ljubavi i tako verovatno on gleda na to, pa morate da ga uverite da ste ozbiljni i budite istrajni!!!
recimo da se sledeći put kada te spomene ćaletu potpuno pravi luda, kao da joj je svejedno i da apsolutno poštuje dogovor koji ima sa ćaletom oko izlazaka, škole...
pa ubaci malo svog matorca da te hvali pred njenim ako se već poznaju... videćeš matori će polako početi da popušta.
imam jednu drugaricu kojoj je ćale takav i što se više svadja s njim i tera mu inat situacija je sve gora!
izgleda da oko nje nemaš nikakvih nedoumica, ali ako nisi razmišljao o tome, preispitaj se da li bi ti stalo do nje toliko da ti je stalno dostupna, a ako ti je stalo da je uopšte vidiš i jednom nedeljno je sasvim dovoljno!!!
nadam se da sam bila od pomoći :wink:
 
Nikad nisam mogao da shvatim roditelje koji nekim debilnim zabranama pokusavaju da rese neki problem.I onda se,po pravilu,sve jos vise iskomplikuje.
Kad cujem ovakve price dodje mi da ove moje izljubim svaki put kad ih vidim.Nikad me nisu pitali ni gde sam bio,ni sa kim,ni sta sam radio.ALi imam drugaricu kojoj je stalno nesto bilo zabranjivano i ogranicavano i ona ni sad ne moze da se otrgne od nekih stvari.Iako zivi sama.
A tebi brate ne znam sta da kazem,nikad nisam bio u takvoj situaciji.Popricaj sa tom ribom,vidite sami nekako sta cete i kako cete.Ako ona nema hrabrosti da se suprotstavi svojim roditeljima,onda ti je sve uzalud.
Mislim...pazi...oduzeo joj mobilni,heheheh...ma idi breeee,pa to je smesno.Meni bre nije mogao niko nista da oduzme ni kad sam imao 12 godina,akamoli u 18.Heheheheh....sto sam bio opasan,a? :D
 
Ocigledno da je njen cale gadan igrac i ne valja se protiv njega,kao sto rece Tica najbolje je igrati malo po njegovim pravilima,nek se covek uveri da je sve ok i mora da popusti barem malo,a kad popusti malo onda ce doci vreme kad opusti jos vise,u svakom slucaju ne valja udarati u kontru jer ce onda biti sve gore i gore...najbolje je da posecujes nju kod kuce,kad doces tamo raspalis neku pricu sa njenim ocem,o autima ili bilo ceme,i tako vise puta,ma i kameno srce mora jednom da omeksa. 8)
 
Bezi dok mozes,prosao sam kroz to,rekoh ti nema nade...
Boris se protiv vetrenjaca :!:
Dokle god se ona ne suprotstavi i izbori za svoja prava nece tu biti nista,a ona to nece nikad uraditi jer gleda majku ceo zivot kako ne sme nista da mu kaze :!:
 
Uf!!! Hvala na svim predlozima! Videcu jos sa njom! Pricacemo po ko zna koji put. Mada cemo opet zavrsiti razgovor ne znajuci na cemu smo! Al vidim da od ove veze nece biti vise nista, tako da je bolje da je prekinemo da se ne bi mucio(li) jos vise! Sta sad, paticu oko mesec-dva, necu moci da smislim nijednu drugu... Vreme leci sve! Al neko ce meni grdno da plati za ovo!!! Nece se bas na ovome zavrsiti!!! :x

I sad ja sebi postavljam standardno pitanje: "A zasto bas meni?" E pa mora nekom!!! Zivot je qcka, nikog ne ostavlja postedjenim!!! Samo nekog vise izyebe, a nekog manje!

Admin, zakljucavaj temu!!!
 
problem je sto je ona naucena da sa caletom nema price, i da sve resava sa majkom, treba i njoj vremena da skapira da moze i treba da razgovara sa njim o nekim stvarima. njenom caletu treba vremena i hrabrosti da shvati da mu je cerka odrasla i da neminovno neke stvari stizu u njen zivot. to ti je kod oceva jako zahebano, mozda da tvoja mala sa kevom vidi koji bi bio najprihvatljiviji nacin razgovora sa njim, mozda majka treba da sedne i da mu objasni da su i oni sa 18 zeleli da ostaju sami i da je bolje da znaju da je kod tebe a ne da se smuca okolo i da ih laze.
 
Baksuz:
Uf!!! Hvala na svim predlozima! Videcu jos sa njom! Pricacemo po ko zna koji put. Mada cemo opet zavrsiti razgovor ne znajuci na cemu smo! Al vidim da od ove veze nece biti vise nista, tako da je bolje da je prekinemo da se ne bi mucio(li) jos vise! Sta sad, paticu oko mesec-dva, necu moci da smislim nijednu drugu... Vreme leci sve! Al neko ce meni grdno da plati za ovo!!! Nece se bas na ovome zavrsiti!!! :x

I sad ja sebi postavljam standardno pitanje: "A zasto bas meni?" E pa mora nekom!!! Zivot je qcka, nikog ne ostavlja postedjenim!!! Samo nekog vise izyebe, a nekog manje!

Admin, zakljucavaj temu!!!


Ti ces nju ostaviti???
KUKAVICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Baksuz:
Uf!!! Hvala na svim predlozima! Videcu jos sa njom! Pricacemo po ko zna koji put. Mada cemo opet zavrsiti razgovor ne znajuci na cemu smo! Al vidim da od ove veze nece biti vise nista, tako da je bolje da je prekinemo da se ne bi mucio(li) jos vise! Sta sad, paticu oko mesec-dva, necu moci da smislim nijednu drugu... Vreme leci sve! Al neko ce meni grdno da plati za ovo!!! Nece se bas na ovome zavrsiti!!! :x

I sad ja sebi postavljam standardno pitanje: "A zasto bas meni?" E pa mora nekom!!! Zivot je qcka, nikog ne ostavlja postedjenim!!! Samo nekog vise izyebe, a nekog manje!

Admin, zakljucavaj temu!!!

Pre nego sto se vidis sa njom i donesete sudbonosnu odluku, izdrkaj ga... :mrgreen:
 
Steffan:
Baksuz:
Uf!!! Hvala na svim predlozima! Videcu jos sa njom! Pricacemo po ko zna koji put. Mada cemo opet zavrsiti razgovor ne znajuci na cemu smo! Al vidim da od ove veze nece biti vise nista, tako da je bolje da je prekinemo da se ne bi mucio(li) jos vise! Sta sad, paticu oko mesec-dva, necu moci da smislim nijednu drugu... Vreme leci sve! Al neko ce meni grdno da plati za ovo!!! Nece se bas na ovome zavrsiti!!! :x

I sad ja sebi postavljam standardno pitanje: "A zasto bas meni?" E pa mora nekom!!! Zivot je qcka, nikog ne ostavlja postedjenim!!! Samo nekog vise izyebe, a nekog manje!

Admin, zakljucavaj temu!!!

Pre nego sto se vidis sa njom i donesete sudbonosnu odluku, izdrkaj ga... :mrgreen:

Pametan predlog :wink:
 
iluzionista:
hanibal77:
steffane molim te da se smiris da ti ne bih opet zabranila internet! :twisted:

Ne pomaze to nista. :roll: On je telepata ili ti tele-pata... Patolosko tele. :mrgreen:

Nasao bi on vec nacin da se vrati.:D Pa makar i tele-patijom.:shock:

No animals were hurt during filming of this video.

Ok. Maybe one. :roll:

Kada bi pod prisilom smrti morao da tucas neku zivotinju a da pritom imas mogucnost izbora, koja bi to zivotinjka bila? :mrgreen:
 
Steffan:
iluzionista:
hanibal77:
steffane molim te da se smiris da ti ne bih opet zabranila internet! :twisted:

Ne pomaze to nista. :roll: On je telepata ili ti tele-pata... Patolosko tele. :mrgreen:

Nasao bi on vec nacin da se vrati.:D Pa makar i tele-patijom.:shock:


No animals were hurt during filming of this video.

Ok. Maybe one. :roll:

Kada bi pod prisilom smrti morao da tucas neku zivotinju a da pritom imas mogucnost izbora, koja bi to zivotinjka bila? :mrgreen:

Dobro pitanje... Chokolada? :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top