GLUPO??????

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Pre sest meseci kada sam poslednji put bio u Srbiji poslednji dan boravka ugledao sam jednu divnu devojku.Vremena nije bilo dovoljno da joj pridjem.ali moja prijateljica Nela je bila vredna i nakon par dana sam dobio njen broj telefona.U pocetku sam joj slao zanimljive SMS-ove.ali mi nije odgovarala i kada sam mislio da je sve propusteno stigao mi je odgovor.Ili mi se javi ili me nesmarajvise.
Neznam ni sam bio sam presrecan.Nazvao sam je objasnio razlog zbog kojeg zelim da imam kontakt sa njom.I tako je sve pocelo.ona u Srbiji ja u nemackoj.svako jutro prvi poziv je bio njen.Svaki sms je bio njen.To je trajalo 5 meseci.Zaljubio sam se u poruke.Zaljubio sam se cinimi se kao nikada do sada.I odlucio da dodjem u Srbiju zbog nje.
 
Da nastavim.Kada sam stigao nazvao sam je i videli se prvi dan.Tada me je i upoznala.A ja sam tada shvatio da sam zaljubljen.Dan smo proveli uobicajeno.Kafica setnja i slicne stvari.Sutra dan smo se culi i izasli popodne da bi se podne pretvorilo u vece i lud provod u disku.Iako svestan zelje da joj se uvalim u krevet tu sam ideju odbacio kao nenormalnu jer ona je bila drugacija.Ipak noc sam proveo kod nje.sutradan je otisla na fax a ja kuci.Negde oko 3 stize poruka da dolazi kod mene oko 5 d se ja necimam da vozim za Kg.ali malo kasnije to pomera za deset i ujedno to biva i poslednja poruka koju sam primio.
 
tu noc sam proveo cekajuci,zvao sam je hiljadu puta ali je bila nedostupna doduse situacija je ista i nakon 9dana.Sutra dan sam otisao do njenog stana auta nije bilo.Njene prijatelje neznam.A nela je u Njujorku pa mi nije od koristi.i to je to ja piz dim s obzirom da je imam u mislima 6 meseci i da sam se sa njom cuo svakodnevno nejasno mi je sve sto je vezano za ovu pricu.Razlog.Plasim se samo da se nije nesto dogodilo,ali tu mogucnost odbacujem i nadam se da je ovo samo snobizam koju neko moze pokazati.
Inace ona je situirana pa nije razlog bio novac.sa druge strane drustvena je i vrlo svesna svojih mogucnosti da bi bila samnom protiv volje zarad neke samilosti.Ali sve su to razmisljanja a razlog pravi nerazumem.
 
Nemoj da se ljutis, ali ja mislim da je ona samo htela malo da se zabavi i kada joj je bilo dovoljno, odlucila je da ide. Sorry :!: :? Ali to je jedina teorija, koja prema tom ponasanju moze da se zakljuci. Neznam sta da ti kazem :!: A mozda ima i istine u tvom razmisljanju da joj se nesto desilo. Mozda ja gresim. Otkud znam. Tako nesto nikad ne mozes da saznas, ako je ne nadjes i ne pitas sam. Pa zar ne poznajes bas nikog od njenih prijatelja, koga bi mogao da pitas gde je ili da li su culi nesto o njoj :?: Stvarno je glupo. Veoma lep dozivljaj, ali kraj nije tako lep. Mozda ces je nekad ponovo sresti ili cuti nesto o njoj. Sve je moguce u ovom zivotu. :wink: Srecno :!: :)
 
to vece kada je obecala da ce doci bilo je jako hladno i prilicno zledjeno.....Zato i imam strah da se nesto nije dogodilo.Inaceocecam se prazno jer sestmeseci mastam o njoj i znam da i ona nije imala razloga za laz.Da je zelela avanturu od jedne noci nala bi je na svakom koraku.
 
Pa jesi jos koji put pokusavao da joj odes do stana da vidis je li tamo???
Jel, ako si je pokusavao zovnuti "1000 puta" tokom vise dana, i bas ni jednom nisi dobio kontakt, onda mi to zvuci...hmmm :?:

Probaj otici do nje, zaustavi nekog komsiju, pitaj jel vidio kola, itd...
U ostalom niko ti ne brani da uhvatis telefon, zovnes bolnice po gradu, predstavis se ko' rodjak, i sa vrlo zabrinutim glasom pitas da nije u bolnici, jel' "je neuspijevas dobiti vec nekoliko dana".


A mozda joj je neko jednostavno ukrao telefon i bacio karticu...

:roll:
 
Zivot bash ume da bude QRVA nekad. I kako onda da se covek ne zapita sta ima od morala, postenja, ljubavi i sl. vrlina.
Ja te potpuno razumem, jer sam skoro imao prakticno istu situaciju. Bio letos na moru, upoznao jednu vrlo interesantu devojku. Cela zadnja dva dana, kad sam je i upoznao, smo visili zajedno. Odtad je kontakt sa njom trajao dobrih 3 i po meseca. Konacno uspemo nekako da se sinhronizujemo kad je ona u BG-u... bio ja kod nje, celo popodne i vece. Pozovem je da narednih dana dok je jos u BG-u izadje upozna neko moje drustvance i tako to... Dogovorili se, bila je Subota, tad i tad, sve lepo... proslo zakazno vreme od nje ni traga ni glasa... na mob sam je zvao... pa neznam ni ja kolko puta... samo zvoni niko se ne javlja. Bash sam se iznervirao mnogo me bilo pogodilo. Poslao sam joj poruku i ostavio da jutro bude pametnije od veceri.
Proslo je evo vec skoro 3 meseca, nista nisam cuo od nje. A sto je najgore sto nikako nije delovala kao osoba koja moze tako nesto da uradi. Ali nikako. U medjuvremenu sam joj bio poslao jos jednu poruku za Novu... sa ciljem da bar razjasnim njen gest. Ali nista...
A, da na moru, kad sam je prvi put video, pomislio sam: "Ona i ja!? Ha... nema sanse da se slozimo..." i nisam imao nikakvih namera... dok ona nije napravila prvi korak. Cak tek kad sam u autobusu razmisljao, o ta zadnja dva dana, sam shvatio kolko smo se lepo slagali. Pa sam onda promenio misljenje: "Pa da sto da ne, ako se lepo slazemo sta ima da tupim tu... Bicemo u kontaktu, a vreme ce pokazati svoje" I sve je lepo krenulo, da bi se prekinulo na jedan potpuno neocekivan i ne razumljiv nacin!!!
I onda nek mi neko kaze kako posle da imam poverenje u bilo koga. Zasto!? Jel neko od devojaka ume ovde da protumaci takvo ponasanje?
Stvarno mislim da je jedan moj ortak u pravu kad sam ga pitao: "Pa zasto si onda sa devojkama, ako nemas nameru da nadjes neku za stalno?", a on mi rece: "Pa samo zbog SEXA!"
Yebiga... :(
 
Pa verovatno da se zbog necega smorila kad nece da se javi.
koliko puta ste vi(muskarci) bili iskreni prema nekoj devojci da joj kazete kad ne zelite vise da budete sa njom?

mislim da je zabluda najgora stvar na svetu


zasto lepo ne moze da se kaze necu ???

u svakom slucaju "neverujemvisenikom" ne vazi.
svi zelimo da verujemo nekom
 
potrazi je,nemoj gubiti nadu,ma i bar da se izpricate...
znam u kojoj si situaciji,jer se meni dogodilo slicno..ja zivim nemackoj a on u srbiji,ali danas smo zajedno,jer nisam gubila nadu...upoznali se izmenili brojeve i dopisivali se od jednom nista...
ali nadu nisam gubila,potrazim ga i saznam razlog zbog koga se nije javljao,al´necu o´tome..
sad je sve kao u snu...
kako bih rekli svabi: halt´ die ohren steif!!!
srecno :wink:
 
Stani Ubu$turo! Ti je zove$ mesecima i ona nedostupna? Ili nece da se javi na tvoj broj?! Probao si vec sa XYZ brojeva?
Iskontaktiraj tu Nelu da cimne ljude koji je znaju ili ako je nedostupna vec pola godine zamoli operatera na$e mobilne da ti kazhe da li je njen broj aktivan...

totalna $izforenija :shock:
 
Uh :!:
E pa moram da ti napisem moju pricu mada ne znam da li ce ti pomoci ili odmoci...
Bio sam ja svojevremeno van zemlje neko vreme,sam,smorio se kao zmaj,nista mi nesto nije islo od ruke,sve nesto traljavo,jos sam bio tuzan jer neki drugovi koji su trebali da idu samnom nisu posli a nisu ni kasnije dosli kako su obecali...
Glavna zabava mi je bilo dopisivanje sa bracom i prijateljima u Bgdu. Jedno vece extra smoren, cimnem brata sms-om,tipa,gde si sta ima,on kaze evo me sa 5 riba u kolima,idemo u grad... ja ga pitam a gde je tu nesto za mladjeg brata... on kaze ne brini misli bata na tebe,rezervisao sam jednu preslatku malu za tebe,tvoj je tip,svidecete ti se sigurno... pokaze njoj moju sliku iz novcanika i tu pocne prica,sve nekako kroz zezanje... Kaze mi sta je zavrsila,sta studira,znao je da cu na to pasti i bla,bla,bla...
Kaze on u pola te veceri i izlaska evo ti njen broj pa se dopisujte nemojte da me smarate i da ja prenosim ... Posaljem ja tu prvu poruku,na broj njene sestre koji su koristile... Sms avantura tu pocne...
Tako iz dana u dan,redovno,danju,nocu,ujutru,nekad smo se cak u pola noci budili ako ovaj drugi posalje poruku...
Odlepio sam za njom,ona mi je davala snagu,samo sam o njoj mislio... dogovorili smo se da njoj moj brat da moje slike iz moje kuce a ona je meni poslala njene postom...
Pisao sam iz diskoteke,u pola rucka,sa plaze...
Uvece je vremenom dopisivanje preraslo u cyber sex, zaljubio sam se do usiju u nju a da je nisam ni video,a cuo sam je par puta.
Ona je cak uzela svoj broj i kupila telefon samo zbog mene.
Elem,plasio sam se da ce biti da joj nesto fali jer je nemoguce da je sve tako lepo...
Trajalo je to skoro 4 meseca,a onda sam uleteo u neprilike i zavrsio iza resetaka...
Nije znala sta je samnom,prepala se kao ti...
Ali ja ne bi bio ja kad ne bi u prvom pismu koje sam poslao prijateljima poslao njen broj i rekao da joj jave sta je samnom i da cu je zvati cim izadjem...
Posle 15 dana je odahnula ali nije znala da li cu i kad uopste izaci...
Srecom,sredio sam nekako i posle mesec dana sam pusten i odmah deportovan...
Sa aerodroma sam javio da dolazim,pala je kolokvijum zbog mene,nije mogla da se satavi :roll:
Nismo se videli odmah prvi dan iako je tako bilo planirano,ja sam bio u guzvi... videli smo se posle 2-3 dana,u diskoteci,ja sam tako trazio,(da mogu da zbrisem ako mi se ne svidi :D )upoznali smo se, odlepio sam jos vise,smuvali smo se... to je bio decembar 2001. godine :wink:
Dan danas smo zajedno,obozavamao se... :D
Morao sam da ti napisem jer me tvoja prica uzasno podsetila na ovu moju :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Zivot bash ume da bude QRVA nekad. I kako onda da se covek ne zapita sta ima od morala, postenja, ljubavi i sl. vrlina.
Ja te potpuno razumem, jer sam skoro imao prakticno istu situaciju. Bio letos na moru, upoznao jednu vrlo interesantu devojku. Cela zadnja dva dana, kad sam je i upoznao, smo visili zajedno. Odtad je kontakt sa njom trajao dobrih 3 i po meseca. Konacno uspemo nekako da se sinhronizujemo kad je ona u BG-u... bio ja kod nje, celo popodne i vece. Pozovem je da narednih dana dok je jos u BG-u izadje upozna neko moje drustvance i tako to... Dogovorili se, bila je Subota, tad i tad, sve lepo... proslo zakazno vreme od nje ni traga ni glasa... na mob sam je zvao... pa neznam ni ja kolko puta... samo zvoni niko se ne javlja. Bash sam se iznervirao mnogo me bilo pogodilo. Poslao sam joj poruku i ostavio da jutro bude pametnije od veceri.
Proslo je evo vec skoro 3 meseca, nista nisam cuo od nje. A sto je najgore sto nikako nije delovala kao osoba koja moze tako nesto da uradi. Ali nikako. U medjuvremenu sam joj bio poslao jos jednu poruku za Novu... sa ciljem da bar razjasnim njen gest. Ali nista...
A, da na moru, kad sam je prvi put video, pomislio sam: "Ona i ja!? Ha... nema sanse da se slozimo..." i nisam imao nikakvih namera... dok ona nije napravila prvi korak. Cak tek kad sam u autobusu razmisljao, o ta zadnja dva dana, sam shvatio kolko smo se lepo slagali. Pa sam onda promenio misljenje: "Pa da sto da ne, ako se lepo slazemo sta ima da tupim tu... Bicemo u kontaktu, a vreme ce pokazati svoje" I sve je lepo krenulo, da bi se prekinulo na jedan potpuno neocekivan i ne razumljiv nacin!!!
I onda nek mi neko kaze kako posle da imam poverenje u bilo koga. Zasto!? Jel neko od devojaka ume ovde da protumaci takvo ponasanje?
Stvarno mislim da je jedan moj ortak u pravu kad sam ga pitao: "Pa zasto si onda sa devojkama, ako nemas nameru da nadjes neku za stalno?", a on mi rece: "Pa samo zbog SEXA!"
Yebiga... :(
E,da niste kojim slucajem ti i Bustura naleteli na istu cicu?!?
 
ZMAJOLA:
Kad_LupimLupim:
Zivot bash ume da bude QRVA nekad. I kako onda da se covek ne zapita sta ima od morala, postenja, ljubavi i sl. vrlina.
Ja te potpuno razumem, jer sam skoro imao prakticno istu situaciju. Bio letos na moru, upoznao jednu vrlo interesantu devojku. Cela zadnja dva dana, kad sam je i upoznao, smo visili zajedno. Odtad je kontakt sa njom trajao dobrih 3 i po meseca. Konacno uspemo nekako da se sinhronizujemo kad je ona u BG-u... bio ja kod nje, celo popodne i vece. Pozovem je da narednih dana dok je jos u BG-u izadje upozna neko moje drustvance i tako to... Dogovorili se, bila je Subota, tad i tad, sve lepo... proslo zakazno vreme od nje ni traga ni glasa... na mob sam je zvao... pa neznam ni ja kolko puta... samo zvoni niko se ne javlja. Bash sam se iznervirao mnogo me bilo pogodilo. Poslao sam joj poruku i ostavio da jutro bude pametnije od veceri.
Proslo je evo vec skoro 3 meseca, nista nisam cuo od nje. A sto je najgore sto nikako nije delovala kao osoba koja moze tako nesto da uradi. Ali nikako. U medjuvremenu sam joj bio poslao jos jednu poruku za Novu... sa ciljem da bar razjasnim njen gest. Ali nista...
A, da na moru, kad sam je prvi put video, pomislio sam: "Ona i ja!? Ha... nema sanse da se slozimo..." i nisam imao nikakvih namera... dok ona nije napravila prvi korak. Cak tek kad sam u autobusu razmisljao, o ta zadnja dva dana, sam shvatio kolko smo se lepo slagali. Pa sam onda promenio misljenje: "Pa da sto da ne, ako se lepo slazemo sta ima da tupim tu... Bicemo u kontaktu, a vreme ce pokazati svoje" I sve je lepo krenulo, da bi se prekinulo na jedan potpuno neocekivan i ne razumljiv nacin!!!
I onda nek mi neko kaze kako posle da imam poverenje u bilo koga. Zasto!? Jel neko od devojaka ume ovde da protumaci takvo ponasanje?
Stvarno mislim da je jedan moj ortak u pravu kad sam ga pitao: "Pa zasto si onda sa devojkama, ako nemas nameru da nadjes neku za stalno?", a on mi rece: "Pa samo zbog SEXA!"
Yebiga... :(
E,da niste kojim slucajem ti i Bustura naleteli na istu cicu?!?

Ta mora da je imala decka... htela nesto sa strane pa posto nisi odmah presao na stvar,predomislila se ...
 

Back
Top