TECHNI PUDER

Poruka
8
Videla sam da se bavite i problemom kozmetike ( pa naravno, sta sam ja uopste mislila, ovo je ipak zenski chat :) ) pa imam jedno pitanje za vas.. koji techni puder je najbolji??!! imam osetljivu kozhu i kada stavim neki losh puder kao npr. iz avona odmah mi koza postane crvena, a sada ne koristim ni jedan a zelim.. koji mi preporucujete kao najbolji? cena nije bitna.

p.s. ne osudjujem avonove proizvode, samo mi puder ne odgovara, ali svijdaju mi se razni sjajevi za usne i maskare :)

HVALA DEVOJKE :)
 
mislim da ima vec ovakva tema, ali svejedno...
Ja koristim Max Factor, nekako njega najvise volim, vec 4 godine ili tako nesto samo njegove pudere i maskare i karmine koristim (al sam udarila reklamu :lol: )... uglavnom, ja imam mesovitu kozu, isto jako osetljivu i koristim color adapt... i skroz sam zadovoljna.


a inace, izvini sto ti "upadam" u temu sa ovim pitanje, ali da li neko zna gde mogu da kupim maskaru Estee Lauder i kako se to uopste chita? :D :oops: 8)
 
Chanel
nije loš, onako masan je i ima SPF 15
ali pošto tečni puder koristim samo zimi to nije problem
ranije sam koristila neki Givenchy
ne vidim neku razliku u kvalitetu...
meni je glavni faktor boja... proizvođač od kojeg imaju najsvetliju nijansu kada uđem u parfimeriju u potrazi za tečnim puderom je moj izbor

teško se nalazi u našim parfimerijama, valjda menadžeri ne poručuju jer su naše dame uglavnom tamnijeg tena
 
jagodica:
kada stavljate techni puder..svaki dan ili npr uveche
je l to prvi sloj koji ide na lice
da li se lice sushi...valjda ne
ispod tečnog pudera moraš staviti odgovarajuću kremu...
tečni puder stavljaš kada god hoćeš, ne postoji neko pravilo, ali ga moraš skinuti pred spavanje... dobro očistiti lice, pa opet staviti neku kremu

pogledala sam tvoju sliku u profilu i savetujem ti da počneš već jednom da koristiš neke kreme i obavezno nešto za zaštitu od sunca... i leti i zimi
ja koristim Clinique City Block SPF 25 zajedno sa njihovim Dramatically Different Moisturising Lotion
međutim, mislim da to tebi nije dovoljno jer se nisi čuvala do sada... a to opet ne znači da treba da digneš ruke od svoje kože
 
Ja sam odavno prestala da koristim tecne pudere, iako su sad mnoooogo "laksi" nego nekad. Jesi razmisljala o toniranoj kremi, npr. nivea visage, ima je u svetlijoj i bronzanoj nijansi i efekat je fenomenalan, kao da nista nemas na licu, a lepo ujednaci ten. Plus nemas osecaj da si stavio nesto na lice. Plus , nije ni skupo. :)
 
divlja-u-srcu:
Ja sam odavno prestala da koristim tecne pudere, iako su sad mnoooogo "laksi" nego nekad. Jesi razmisljala o toniranoj kremi, npr. nivea visage, ima je u svetlijoj i bronzanoj nijansi i efekat je fenomenalan, kao da nista nemas na licu, a lepo ujednaci ten. Plus nemas osecaj da si stavio nesto na lice. Plus , nije ni skupo. :)
E vljadi ja tripujem da te tonirane kreme jesu malo masne... i da se nekako brisu kada se poceses po licu... ili prodjes prstom...
Jesam u krivu?
 
divlja-u-srcu:
Ja sam odavno prestala da koristim tecne pudere, iako su sad mnoooogo "laksi" nego nekad. Jesi razmisljala o toniranoj kremi, npr. nivea visage, ima je u svetlijoj i bronzanoj nijansi i efekat je fenomenalan, kao da nista nemas na licu, a lepo ujednaci ten. Plus nemas osecaj da si stavio nesto na lice. Plus , nije ni skupo. :)

vichy koji ja koristim je tecni puder, ali ne zatvara pore i koza normalno dise...
imas neka losa iskustva s puderima?
 
Kelis:
divlja-u-srcu:
Ja sam odavno prestala da koristim tecne pudere, iako su sad mnoooogo "laksi" nego nekad. Jesi razmisljala o toniranoj kremi, npr. nivea visage, ima je u svetlijoj i bronzanoj nijansi i efekat je fenomenalan, kao da nista nemas na licu, a lepo ujednaci ten. Plus nemas osecaj da si stavio nesto na lice. Plus , nije ni skupo. :)
E vljadi ja tripujem da te tonirane kreme jesu malo masne... i da se nekako brisu kada se poceses po licu... ili prodjes prstom...
Jesam u krivu?

ja sam probala i ne odgovara mi...mislim da je to nespojivo
 
Jedino me mami onaj Loreal Cashmere perfect da ga probam... e sada da li je bolji od Max Factor colour adapt-a i da li je za masniju kozu... ako imate iskustva volela bih da cujem...
Uzgred ovaj koji me mami... evo fotke

loreal_cashmere_perfect.jpg
 
Kelis:
divlja-u-srcu:
Ja sam odavno prestala da koristim tecne pudere, iako su sad mnoooogo "laksi" nego nekad. Jesi razmisljala o toniranoj kremi, npr. nivea visage, ima je u svetlijoj i bronzanoj nijansi i efekat je fenomenalan, kao da nista nemas na licu, a lepo ujednaci ten. Plus nemas osecaj da si stavio nesto na lice. Plus , nije ni skupo. :)
E vljadi ja tripujem da te tonirane kreme jesu malo masne... i da se nekako brisu kada se poceses po licu... ili prodjes prstom...
Jesam u krivu?


meni bas odgovara ta niveina tonirana krema! koristim je vec 3 godine i jako sam zadovoljna iako mi je koza veoma osetljiva...
 
etotako:
jagodica:
kada stavljate techni puder..svaki dan ili npr uveche
je l to prvi sloj koji ide na lice
da li se lice sushi...valjda ne
ispod tečnog pudera moraš staviti odgovarajuću kremu...
tečni puder stavljaš kada god hoćeš, ne postoji neko pravilo, ali ga moraš skinuti pred spavanje... dobro očistiti lice, pa opet staviti neku kremu

pogledala sam tvoju sliku u profilu i savetujem ti da počneš već jednom da koristiš neke kreme i obavezno nešto za zaštitu od sunca... i leti i zimi
ja koristim Clinique City Block SPF 25 zajedno sa njihovim Dramatically Different Moisturising Lotion
međutim, mislim da to tebi nije dovoljno jer se nisi čuvala do sada... a to opet ne znači da treba da digneš ruke od svoje kože

Ja mislim da je na slici muško.
Inače, kad krositite tečni puder, da li uz njega (odnosno nakon njega)obavezno stavljate i kompaktni puder ili ostavlajte samo tečni?
 
Kelis:
E vljadi ja tripujem da te tonirane kreme jesu malo masne... i da se nekako brisu kada se poceses po licu... ili prodjes prstom...
Jesam u krivu?



Pricam za niveinu toniranu kremu. Ja imam masniju kozu i savrseno mi odgovara. A sto se tice skidanja, prsti nema sta da rade na licu :lol: . Ne skida se ni vise ni manje od bilo kog pudera.
 
Shizi:
imas neka losa iskustva s puderima?

Ma jock. Ima super tecnih pudera, al' sam odavno presla na "laksu sminku". Npr. ne koristim ni puder u prahu preko ove tonirane kreme i ten mi izgleda prirodnije nekako, a savrseno ujednaceno. Pravo da vam kazem, meni je dovoljna samo ova krema i sjaj za usta. Samo kad izlazim, dodam rumenilo i maskaru i cao djaci! :lol:
 

Back
Top