SEXUALNO OBRAZOVANJE

vanesssa56:
OBAVESTENJE

Otvaram SHKOLU SEX-a. Prva takve vrste u Srbiji. Nastava se odvija svakog radnog dana od 08 -24 h.
Radimo sa NAJSAVREMENIJIM modelima i UREDJAJIMA uz PRAKTICHNU PRIMENU.
Cena kursa 100 E za mesec dana.

A jel moze to na rate? Il uz neku kvalitetnu kompenzaciju? :lol: Ae, ja da ima 100 evrica, jopet bih se udala... :x
 
znam da ce me mnogi isprozivati ovde al... ja cu se obazirati samo na normalne...

Sa deckom sam vec neko vreme, volimo se... i pokusali smo da spavamo veceras, al njemu nikako da se skroz digne... sve smo probali... kaze da se to niakd nije ddesilo ranije (kao i svi) i da je valjda jako nervozan... zbog cega? ako je mogao da spava sa devojkama koje ne voli, zasto je od mene nervozan... :-? Pitala sam ga da li ga ne uzbudjujem ili sta, al kaze da je daleko od toga!! Ne vidim u cemu je onda problem... :-?

Kad smo odustali od pokusavanja, samo smo lezali i mazili se... To je bilo prijatno.. al svejedno jako sam htela da spavam sa njim... naravno da cemo pokusati opet, al ... sta ako se to ponovi??

hvala svima na normalnim odgovorima. :)
 
Pa Ang3L koliko ja znam desava se da kad muskarac previse zeli nekog ima podsvesno strah da se nece " dobro pokazati" sto moze da rezultira time da ne moze da se skroz digne...moj savet potrudi se da ga opustis i pomognes ako mu zatreba ;)
 
Ang3L:
znam da ce me mnogi isprozivati ovde al... ja cu se obazirati samo na normalne...

Sa deckom sam vec neko vreme, volimo se... i pokusali smo da spavamo veceras, al njemu nikako da se skroz digne... sve smo probali... kaze da se to niakd nije ddesilo ranije (kao i svi) i da je valjda jako nervozan... zbog cega? ako je mogao da spava sa devojkama koje ne voli, zasto je od mene nervozan... :-? Pitala sam ga da li ga ne uzbudjujem ili sta, al kaze da je daleko od toga!! Ne vidim u cemu je onda problem... :-?

Kad smo odustali od pokusavanja, samo smo lezali i mazili se... To je bilo prijatno.. al svejedno jako sam htela da spavam sa njim... naravno da cemo pokusati opet, al ... sta ako se to ponovi??

hvala svima na normalnim odgovorima. :)

Prvo - nemoguce je SVE probati.
Drugo - pogotovu ne za jedno vece.

Polako i neobavezno, a ne tako "sve" - kao po spisku...
 

Back
Top