Zašto savremeni muškarci vole žene...

D

DisMisaL

Gost
... kada se, čitajući ove teme, dolazi do zaključka da:

- Ako je obrazovana, samo je sputavaš, ako nije, tražiš glupaču;
- Ako je uspešnija, ti si parazit. Ako nije, ti si šovinista koji ne voli uspešne. Ako ste podjednako uspešni, opet je to zbog toga što je sputavaš u razvoju;
- Ako je niža, želiš da dominiraš nad njom. Ako je viša, samo se kurčiš. Ukoliko ste oboje podjednake visine, ti u stvari voliš više ili niže;
- Ako ima male grudi, lažeš je ako kažeš da voliš takve. Ako ima velike, želiš je samo zbog njih. Ne daj bože samo da kažeš da to nije bitno, okarakterisan si kao snishodljiv i podmukao;
- Ako je mlađa, ti si pedofil. Ako je starija, i to zloupotrebljavaš;
- Ako si mlad, traže ti zrelost i iskustvo. Ako si stariji i imaš ta dva, pitaju se gde ti je potencija;
- Ako si fin i prijatan, radiš kućne poslove i sve to, sigurno si loš u krevetu. Ako je naprotiv sex odličan, one bi nekog ko ih razume i sa kim mogu da pričaju. Ako sve to, njima izbija kuršlus (ili ovo ili si nešto zgrešio);
- Ako nemate redovne seksualne odnose, to je nervira. Ako imate, tebe zanima samo sex i nemaš razumevanja za ostale njene potrebe;
- Ako imaš neku drugu, ti si samo još jedan prevrtljivi muškarac koji iskorišćava njihovu naivnost. Ako nemaš, ne trebaš ni njoj, jer šta će joj nešto što niti jedna druga neće;
- Ako je nevina, smeta ti nedostatak iskustva. Ako je izgubila nevinost sa nekim drugim, smatraš je za kurvu, samo što nemaš petlju da joj to kažeš;
- Ako spomeneš decu, ti samo tražiš fabriku za rađanje. Ako ne spominješ, ne smatraš vezu ozbiljnom;
- Ako ne provodiš svo vreme sa njom, ne posvećuješ joj dovoljno pažnje. Ako provodiš, to je zato što si posesivan, ljubomoran i ograničavaš njenu slobodu;...

Ima toga valjda još. Napominjem da to nisu RL iskustva, već nešto što promiče kroz teme i postove na ovom podforumu (viđeno od moje strane, može biti subjektivno).
Inače je moj odgovor da bi drugačije verovatno bilo dosadno (mada ima i onaj drugi, o broju iskompleksiranih i isfrustiranih osoba oba pola i njihovom ponašanju na netu i bla, bla, bla, truć).
 
onda ti to puno govori o ucesnicima ovog foruma.
mrznja, sujeta, vredjanje... ovde je to normalna stvar. na zalost, takvima je sve u zivotu ok, dovoljni su sami sebi. postujem izbor, bolje nego da okolinu smaraju sa tzv "ljubavlju" prema bliznjem svom. neka mrze sebe za svoje pare.
 
DisMisaL:
... kada se, čitajući ove teme, dolazi do zaključka da:

- Ako je obrazovana, samo je sputavaš, ako nije, tražiš glupaču;
- Ako je uspešnija, ti si parazit. Ako nije, ti si šovinista koji ne voli uspešne. Ako ste podjednako uspešni, opet je to zbog toga što je sputavaš u razvoju;
- Ako je niža, želiš da dominiraš nad njom. Ako je viša, samo se kurčiš. Ukoliko ste oboje podjednake visine, ti u stvari voliš više ili niže;
- Ako ima male grudi, lažeš je ako kažeš da voliš takve. Ako ima velike, želiš je samo zbog njih. Ne daj bože samo da kažeš da to nije bitno, okarakterisan si kao snishodljiv i podmukao;
- Ako je mlađa, ti si pedofil. Ako je starija, i to zloupotrebljavaš;
- Ako si mlad, traže ti zrelost i iskustvo. Ako si stariji i imaš ta dva, pitaju se gde ti je potencija;
- Ako si fin i prijatan, radiš kućne poslove i sve to, sigurno si loš u krevetu. Ako je naprotiv sex odličan, one bi nekog ko ih razume i sa kim mogu da pričaju. Ako sve to, njima izbija kuršlus (ili ovo ili si nešto zgrešio);
- Ako nemate redovne seksualne odnose, to je nervira. Ako imate, tebe zanima samo sex i nemaš razumevanja za ostale njene potrebe;
- Ako imaš neku drugu, ti si samo još jedan prevrtljivi muškarac koji iskorišćava njihovu naivnost. Ako nemaš, ne trebaš ni njoj, jer šta će joj nešto što niti jedna druga neće;
- Ako je nevina, smeta ti nedostatak iskustva. Ako je izgubila nevinost sa nekim drugim, smatraš je za kurvu, samo što nemaš petlju da joj to kažeš;
- Ako spomeneš decu, ti samo tražiš fabriku za rađanje. Ako ne spominješ, ne smatraš vezu ozbiljnom;
- Ako ne provodiš svo vreme sa njom, ne posvećuješ joj dovoljno pažnje. Ako provodiš, to je zato što si posesivan, ljubomoran i ograničavaš njenu slobodu;...

Ima toga valjda još. Napominjem da to nisu RL iskustva, već nešto što promiče kroz teme i postove na ovom podforumu (viđeno od moje strane, može biti subjektivno).
Inače je moj odgovor da bi drugačije verovatno bilo dosadno (mada ima i onaj drugi, o broju iskompleksiranih i isfrustiranih osoba oba pola i njihovom ponašanju na netu i bla, bla, bla, truć).
:D Evo konacno neceg ovde sto ima smisla....uzivala sam citajuci...sve je ama bas sve tako...savremeni muskarac zna sta hoce :D
 
evo nesto takodje konstruktivno, i od tete B. :D


SEKS U 365 DANA ZAPRAVO NE POSTOJI

MOJOJ DRAGOJ
Tokom protekle godine pokusao sam da sa tobom vodim ljubav 365 puta. Uspeo
sam 36 puta, sto je u proseku jednom u 10 dana. Evo liste koja ce ti
pokazati zasto nisam uspevao cesce:
-54 puta carsavi nisu bili cisti
-17 puta je bilo suvise kasno
-49 puta si bila previse umorna
-20 puta ti je bilo previse toplo
-15 puta si se pretvarala da spavas
-22 puta si imala glavobolju
-17 puta si se plasila da ne probudimo decu
-16 puta ti je lekar zabranio seks
-12 puta ti je bio los datum u mesecu
-19 puta si morala rano da ustanes
-9 puta si rekla da ti nije do seksa
-7 puta si izgorela na suncu
-6 puta si do kasno gledala televiziju
-5 puta nisi htela da pokvaris novu frizuru
-3 puta si rekla da ce nas cuti komsije
-9 puta si rekla da ce nas cuti tvoja majka
Od onih 36 puta kad smo uspeli da vodimo ljubav, seks nije bio
zadovoljavajuci iz sledecih razloga:
-6 puta si lezala kao klada
-8 puta si me podsetila na pukotinu na plafonu
-4 puta si mi rekla i da najzad zavrsimo sa tim
-7 puta sam morao da te probudim da ti kazem da sam svrsio
-Jednom sam pomislio da sam te povredio posto sam primetio se ludacki
treses


MOM DRAGOM
Mislim da si malo pobrkao stvari. Evo razloga zasto od mene nisi dobio
vise nego sto jesi:
-5 puta si dosao kuci potpuno pijan i od macke pomislio da sam ja
-36 puta nisi uopste dosao kuci
-21 put ti se nije dalo
-33 puta si svrsio previse brzo
-19 puta ti je kljoknuo pre seksa
-38 puta si radio do kasno
-10 puta si imao grceve u nogama
-29 puta si morao ranije da odes na spavanje zbog sutrasnjeg basketa
-2 puta si se potukao i udarili su te bas u testise
-4 puta ti se zaglavio u rajsferslusu
-3 puta si bio prehladjen i imao si kijavicu
-2 puta si bio povredjen na basketu
-20 puta si izgubio volju za seks zato sto si celog dana mislio na to
-6 puta je tebe bolela glava
-98 puta si bio zauzet gledanjem fudbala i kosarke
A sto se tice onih 36 puta kad nam se seks dogodio, ali nisi bio previse
zadovoljan, evo objasnjenja:
-Kao klada sam lezala onda kada si se bacio na krevet, a mene
promasio, i poceo da nasrces na posteljinu
-Nisam govorila o pukotini na plafonu, vec sam te pitala da li vise
volis da budem odozdo ili odozgo
-Kada sam se onako ludacki tresla, bilo je zato sto si me toliko jako
pritisnuo da sam se borila za vazduh


eto jedan mali prilog temi :lol:

inace, citajuci postove na ovom i zenskom forumu sve mi se vise cini da je biti u vezi, pronaci partnera, odluciti se za ovo ili ono zaista nalik na neku drevnu borilacku vestinu. Tipa: uradi TO ali ne do kraja i nemoj do kraja biti TAKAV, opet, nemoj ni da odustanes na pola jer onda ONO ne valja, a ako nista ne ucinis, svakako nece valjati. :D
 
DisMisaL:
... kada se, čitajući ove teme, dolazi do zaključka da:

- Ako je obrazovana, samo je sputavaš, ako nije, tražiš glupaču;
- Ako je uspešnija, ti si parazit. Ako nije, ti si šovinista koji ne voli uspešne. Ako ste podjednako uspešni, opet je to zbog toga što je sputavaš u razvoju;
- Ako je niža, želiš da dominiraš nad njom. Ako je viša, samo se kurčiš. Ukoliko ste oboje podjednake visine, ti u stvari voliš više ili niže;
- Ako ima male grudi, lažeš je ako kažeš da voliš takve. Ako ima velike, želiš je samo zbog njih. Ne daj bože samo da kažeš da to nije bitno, okarakterisan si kao snishodljiv i podmukao;
- Ako je mlađa, ti si pedofil. Ako je starija, i to zloupotrebljavaš;
- Ako si mlad, traže ti zrelost i iskustvo. Ako si stariji i imaš ta dva, pitaju se gde ti je potencija;
- Ako si fin i prijatan, radiš kućne poslove i sve to, sigurno si loš u krevetu. Ako je naprotiv sex odličan, one bi nekog ko ih razume i sa kim mogu da pričaju. Ako sve to, njima izbija kuršlus (ili ovo ili si nešto zgrešio);
- Ako nemate redovne seksualne odnose, to je nervira. Ako imate, tebe zanima samo sex i nemaš razumevanja za ostale njene potrebe;
- Ako imaš neku drugu, ti si samo još jedan prevrtljivi muškarac koji iskorišćava njihovu naivnost. Ako nemaš, ne trebaš ni njoj, jer šta će joj nešto što niti jedna druga neće;
- Ako je nevina, smeta ti nedostatak iskustva. Ako je izgubila nevinost sa nekim drugim, smatraš je za kurvu, samo što nemaš petlju da joj to kažeš;
- Ako spomeneš decu, ti samo tražiš fabriku za rađanje. Ako ne spominješ, ne smatraš vezu ozbiljnom;
- Ako ne provodiš svo vreme sa njom, ne posvećuješ joj dovoljno pažnje. Ako provodiš, to je zato što si posesivan, ljubomoran i ograničavaš njenu slobodu;...

Ima toga valjda još. Napominjem da to nisu RL iskustva, već nešto što promiče kroz teme i postove na ovom podforumu (viđeno od moje strane, može biti subjektivno).
Inače je moj odgovor da bi drugačije verovatno bilo dosadno (mada ima i onaj drugi, o broju iskompleksiranih i isfrustiranih osoba oba pola i njihovom ponašanju na netu i bla, bla, bla, truć).

Odlična studija, ali zašto je sve baš tako.

Puni smo predrasuda, slušamo svačije mišljenje (zasnovano Boga pitaj na čemu), nemamo lakoću življenja, dobrim delom nemamo ni svoje ja.

A sve nam se tako dešava, jer smo ko zna koliko puta bili prevareni i izigrani (u raznim situacijama) i pokušavamo da nadigramo sami sebe.
 
Napokon Srpski pristup temi.
Isto ovo pokušati reći rečima dobronamernim će završiti kao ucena ili kao malo poduža utakmica.

Zato je najbolji ovaj srpski pristup, a to je suočiš srbe sa apsurdom njihovih nerealnih projekcija poteklih od preterane mudrosti i samo-važnosti.
(Nekad je bilo ,ma ne mora da me poštuje samo da lepo živimo u svim oblastima(a tu je poštovanje), a sad mora da me poštuje (opsednutost poštovanjem i na osnovu toga i kompleks nepoštovanja).

I sad pitanje za sve:
Ako je neko opsednut poštovanjem , da li je neizbežno
-osetljivost prema poštovanju
-kompleks nepoštovanja
-ne postoji ravnopravan odnos koji ne isforsira malo jednu malo drugu stranu, i šta sa opsesijom kad je tas na drugoj strani....Daj te mi lupu :idea: :idea:
težnja da pretvorite život partnera u opsesiju požrtvovanja.....
app. izražena osobina je sabiranje "grehova"

-------------------------------------------------------------
Vreme leči sve,,,ali onda nastupa drugi problem.
"Vreme ti ide", "daj šta daš" i "samo da ne budem sama/sam" i onda se samo namestimo u poziciju da upravo dokažemo sebi da smo svo vreme bili u pravu i da ne možeš dobiti "normalno" poštovanje...
A u stvari hteli smo da preskočimo kanal svezanih nogu... i buć mokri....Posle se naravno osušimo i onda nam isušene mrlje na odeći više ne smetaju , jer su bitnije neke druge stvari .
A moglo je i bez upadanja u potok (za Beogradjane bara) , moglo je da trčimo po livadi umesto što smo se sušili.
A tu su i oni koji preskoče potok , pa im se to svidi , i onda non stop prave sebi izazov ne shvatajući da im je možda neki od preskoka (1,2,3) već najsladji i vremenom ushićenje preskoka postaje rutina a i znojka pomalo hvata.
 
chokolada:
goodday:
Tuzni_patak:
Napokon Srpski pristup temi.
ti si choek fenomen....imash najduze postove...a prazni su poput drzavnog budzeta....
ox...izvini....nekad si corava koka
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa gde si ti, nisam ti se dugo smejala! :roll: :lol:
zaposlio se u cirkusu...
btw....ako te zovu da pitaju za mene reci im istinu....da sam najbolji clown ikada.... :roll: :wink:
@dismisal...
evo...dubim na glavi....ovako naopako je ok
 
DisMisaL:
Ma skapirao bi ja, nego kad krene leto, kratke suknje, gole noge, pa krene krv nasuprot zemljine teže, pući će mi srce (od tuge li).

Kad si već tu, diži onu svoju temu. Kakav si ti klovn ako ne možeš da kucaš dok dubiš na glavi.
ma nema shaje...nek crkne..
ne mogu sada da vezbam naopoko kuckanje...tek sam savladao "ukrshtene ruke"...ali bice-bice...
elem...poshto smo lepo zakljuchili da nikada ne valja..idemo na staru "pronadji svoje "yebi ga""....
zakljuchak-treba naci neku nevaljalu...
i da nam se kvarovi poklope
 

Back
Top