Najbolja drugarica

Pametne devojke su oprezne, znaju da cesto najbolja i, na zalost, lepsa drugarica mazne decka. Zato su opustene, sigurne u sebe, govore o poverenju i sl. a sve vreme mudro paze na svog izbranika. Naravno, nisu paranoicne, podeljene licnosti, ali su svesne da ne treba pomagati nezeljenom razvoju situacije. Dakle, ne izlazi se u troje, ne prepricava se bas sve jednoj i drugoj strani, ne govori se decku "idi s mojom drugaricom na utakmicu, mene to ne interesuje", ne opisuje se decku drugarica u superlativima ( i sam vidi, nije corav) i obrnuto (ona, mozda, ne vidi al' se zainteresuje da otkrije), pogotovu se ne ogovara!
I, kao sto je sve u zivotu "dvogubo", moze da upali a moze i da ne upali.
 
Hvala mnogo svima koji su odgovorili na moje pitanje, koji su me ozbiljno shvati. Ja nemam problem sa tim da nadjem momka, ali sam primetila da kod mnogih mojih drugarica koje se intezivno druze sa mnog lepsim od sebe postoji slican problem pa sam zato zapocela temu. Inace izgleda da problem nije u tome kako izgleda drugarica vec kakva je osoba. Ja sam tokom dugogodisnjeg izlazenja samo sa tom jednom drugaricom stvarno imala dosta neprijatnih iskustava naime prilikom upoznavanja skoro me niko nije ni pogledao, osecala sam se kao visak, sve u svemu dosta neprijatno ... da ne spominjem komentare poput onih kako se mozes druziti s njom,ona je prava glupaca, s kim je sad? I naravno prezira od strane drugih devojaka , sto je mene naravno pogadjalo kao da se radi o meni. Naravno da sam imala i dosta prednosti, besplatna pica... Sada vise nismo u kontaktu zbog nekih sasvim drugih razloga, koji se ne ticu momaka, niti bilo cega slicnog... pa mi je malo zao zbog svega. Ja sam se stalno preispitivala da li sam ja mozda u necemu gresila, a verovatno da jesam. Mozda nisam postavila dobro pitanje ali u svakom slucaju hvala na odgovorima. Sto se mene tice ova tema je zavrsena.
 
xpajamacax:
da vam kazem JA nesto :lol: :lol: :lol:
kada sam bila u tim NAJLEPSIM godinama,
bila sam super riba.a moja najbolja drugarica mi uvek maznjavala frajere,a nije bila bas nesto...
znas zasto?
zato sto su imali frku i da mi pridju da ne budu odbijeni!
i tako je moja drugarica imala ljubavi,ali ostvarene...i ludela kako su svu ludi za mnom....
a ja sam bila sama. :cry:
eh sad znamo da si bila dobra riba.sta se hvalis bre? :lol: :wink:
 
hanibal77:
xpajamacax:
da vam kazem JA nesto :lol: :lol: :lol:
kada sam bila u tim NAJLEPSIM godinama,
bila sam super riba.a moja najbolja drugarica mi uvek maznjavala frajere,a nije bila bas nesto...
znas zasto?
zato sto su imali frku i da mi pridju da ne budu odbijeni!
i tako je moja drugarica imala ljubavi,ali ostvarene...i ludela kako su svu ludi za mnom....
a ja sam bila sama. :cry:
eh sad znamo da si bila dobra riba.sta se hvalis bre? :lol: :wink:
da bila.
sada sam dobra domacica...
dobro kuvam :lol: :lol: :lol:
 
Vagina-Explorer-Jezikom:
mojih 6 drugarica,od toga je jedna EXTRA!!!I Znate sta?Samo ona nema tipa,a ovih 5 shize svaki put kad joj neko pridje,iako imaju momke i sve pricaju kako im je lepo.
I da,bacam ga na nju.

Smesno!
Pa to je obicno i tako.
A uvek ove manje lepe u stvari i profitiraju uz ovu extra,ali ne znaju to posle da cene i uvek su one ljubomorne
 
Nema to veze,ali ako pocnes da osecas kompleks od nje,jednostavno nastavi da se druzis sa njom,ali ponekad izadji sa nekim drugim osobama,veruj mi nece se uvrediti,jer svima nama je potrebna pauza i promena i pauza i veruj mi bice ok.Ali isto tako ne dopadaju se svim momcima iste devojke.Moze ona da bude prava bomba,ali postoje i oni koji preferirarju drugacije ribe.
 
NSgirl:
Sta vi mislite da li neko moze da nadje normalnog momka ako ima za najbolju drugaricu devojku koja preterano izgleda i tako se i oblaci (ali bas extremno),uzmimo da sam ja prosecno lepa i prijatna osoba, ne zavidim joj... Da li tako prijateljstvo moze da opstane, da li je neko imao slicna iskustva? :?:

Ti si samo okvir za njenu lepotu. Balast i višak koji ona vuče sa sobom. Nisi ti njoj drugarica, ti si mala sponzoruša koja se vuče i nada da će skupiti mrvice, poglede, poneko besplatno piće ( to si sama rekla). Ona tebi jeste drugarica.
Moja devojka je vukla sa sobom neke tebi slične. Nisam joj ukazivao na takva lažna prijateljstva, ali je bolno primila kada je videla, zašto su neke devojke želele da budu u njenom okruženju. Budi fer prema sebi i prema toj devojci, nađi neku drugaricu koju nećeš da iskorišćavaš i da je u sebi mrziš.

 
Nisu mi jasne drugarice koje se loze na isti tip frajera, narocito u nekom momentu na ISTOG frajera.

Ja imam izrazito lepu drugaricu, ali njoj prilaze momci koji mene ni u snu ne bi interesovali, a ni nju nesto ne interesuju, al ajde. Moji momci i ona su nenormalno razliciti svetovi koji se ne bi primecivali da nema mene tj. spone. Ona moze da kaze to isto, mogu da potpisem. Ne mogu da zamislim situaciju da se nama dvema dopadne isti frajer. Mislim, bas se dugo poznajemo i imamo super odnos, ali su nam interesovanja razlicita, skroz naskroz.
 
HeBePoBaTaH_:
NSgirl:
Sta vi mislite da li neko moze da nadje normalnog momka ako ima za najbolju drugaricu devojku koja preterano izgleda i tako se i oblaci (ali bas extremno),uzmimo da sam ja prosecno lepa i prijatna osoba, ne zavidim joj... Da li tako prijateljstvo moze da opstane, da li je neko imao slicna iskustva? :?:

Ti si samo okvir za njenu lepotu. Balast i višak koji ona vuče sa sobom. Nisi ti njoj drugarica, ti si mala sponzoruša koja se vuče i nada da će skupiti mrvice, poglede, poneko besplatno piće ( to si sama rekla). Ona tebi jeste drugarica.
Moja devojka je vukla sa sobom neke tebi slične. Nisam joj ukazivao na takva lažna prijateljstva, ali je bolno primila kada je videla, zašto su neke devojke želele da budu u njenom okruženju. Budi fer prema sebi i prema toj devojci, nađi neku drugaricu koju nećeš da iskorišćavaš i da je u sebi mrziš.


Znači, poenta priče:
tvoja devojka= mnogo dobra riba
Njene drugarice=mali paraziti koji joj samo zavide i jedva čekaju da joj zabiju nož u leđa. A ti, ti joj otvaraš oči!
 
Znamo i da gospodin nosi markirane gace! :lol:
Vrlo zanimljiv nacin da iznosi informacije o sebi, tako sto se okomi na nekog i prenosi mu poruku "ti ne valjas", a indirektno govori " al' zato ja valjam, ja sam faca, imam super cicu, idem na skijanje, nosim markirane gace i super mi je karijera..."! :lol: Bas onako kako su mama i tata i ostala rodbina ocekivali od njega!
Bas steta! Da nije nafuran, mozda bi i bio neverovatan...:(
 
pa nije on kriv...ogledalo , bre...svaki put kad stane ispred, a ono procvrkuce...TI SI NEVEEEEROVATAN!!!

i sta da radi covek...brani se kolko moze...ali tesko je nositi balans savrsenosti :wink:
 
jeca ns:
HeBePoBaTaH_:
NSgirl:
Sta vi mislite da li neko moze da nadje normalnog momka ako ima za najbolju drugaricu devojku koja preterano izgleda i tako se i oblaci (ali bas extremno),uzmimo da sam ja prosecno lepa i prijatna osoba, ne zavidim joj... Da li tako prijateljstvo moze da opstane, da li je neko imao slicna iskustva? :?:

Ti si samo okvir za njenu lepotu. Balast i višak koji ona vuče sa sobom. Nisi ti njoj drugarica, ti si mala sponzoruša koja se vuče i nada da će skupiti mrvice, poglede, poneko besplatno piće ( to si sama rekla). Ona tebi jeste drugarica.
Moja devojka je vukla sa sobom neke tebi slične. Nisam joj ukazivao na takva lažna prijateljstva, ali je bolno primila kada je videla, zašto su neke devojke želele da budu u njenom okruženju. Budi fer prema sebi i prema toj devojci :arrow: nađi neku drugaricu koju nećeš da iskorišćavaš i da je u sebi mrziš.


Znači, poenta priče:
tvoja devojka= mnogo dobra riba
Njene drugarice=mali paraziti koji joj samo zavide i jedva čekaju da joj zabiju nož u leđa. A ti, ti joj otvaraš oči!

Nikada ne bih mogao da budem sa devojkom kojoj bih morao da "otvaram oči" ( kakve li nakaradne konstrukcije ). Takođe, nikada nisam komentarisao ljude sa kojima se druži. Kada živiš sa nekim koga voliš, onda proživljavaš mnogo intenzivnije i njegova raspoloženja. Pošto delimo emocije, hteo ja to ili ne, podelio sam i njeno razočarenje u neke devojke iz okruženja. Srećom, to nisu njene najbolje prijateljice, sa kojima se družimo godinama, i koje mi je zadovoljstvo da poznajem. Lepota nema veze za prijateljstvom!

Naglasio sam ti strelicom, poentu priče. Nadam se, da ćeš iz drugog pokušaja, uspeti da razumeš i da nećeš istrgnuti iz konteksta ono što nisam rekao.
Pozdrav
 
divlja-u-srcu:
Znamo i da gospodin nosi markirane gace! :lol:
Vrlo zanimljiv nacin da iznosi informacije o sebi, tako sto se okomi na nekog i prenosi mu poruku "ti ne valjas", a indirektno govori " al' zato ja valjam, ja sam faca, imam super cicu, idem na skijanje, nosim markirane gace i super mi je karijera..."! :lol: Bas onako kako su mama i tata i ostala rodbina ocekivali od njega!
Bas steta! Da nije nafuran, mozda bi i bio neverovatan...:(


Šta je šteta? :D
Dakle, roditelji te kritikuju, baš onako, kao što sam ja uradio. To je pozitivna kritika.
Moraš brže da misliš, da ne reaguješ odloženo. I da, kada si na tom moćnom treningu, nemoj džaku da navlačiš gaće E.F. i da zamišljaš kako mene mlatiš.
( btw. pročitaj na Zdravlju, temu pod nazivom "Kantarion" ) Sad - briši da učiš!
-
Ove dve osobe, pod nickovima SINDI i Tužna Kraljica, nisam uopšte primetio na Forumu. Osećajte se i dalje zapostavljenim sa moje strane.
 
HeBePoBaTaH_:
divlja-u-srcu:
Znamo i da gospodin nosi markirane gace! :lol:
Vrlo zanimljiv nacin da iznosi informacije o sebi, tako sto se okomi na nekog i prenosi mu poruku "ti ne valjas", a indirektno govori " al' zato ja valjam, ja sam faca, imam super cicu, idem na skijanje, nosim markirane gace i super mi je karijera..."! :lol: Bas onako kako su mama i tata i ostala rodbina ocekivali od njega!
Bas steta! Da nije nafuran, mozda bi i bio neverovatan...:(


Šta je šteta? :D
Dakle, roditelji te kritikuju, baš onako, kao što sam ja uradio. To je pozitivna kritika.
Moraš brže da misliš, da ne reaguješ odloženo. I da, kada si na tom moćnom treningu, nemoj džaku da navlačiš gaće E.F. i da zamišljaš kako mene mlatiš.
( btw. pročitaj na Zdravlju, temu pod nazivom "Kantarion" ) Sad - briši da učiš!
-
Ove dve osobe, pod nickovima SINDI i Tužna Kraljica, nisam uopšte primetio na Forumu. Osećajte se i dalje zapostavljenim sa moje strane.


Hi, hi! Bas si cakan! :lol:
ps. nisam tebe zamisljala! :wink:
 
HeBePoBaTaH_:
jeca ns:
HeBePoBaTaH_:
NSgirl:
Sta vi mislite da li neko moze da nadje normalnog momka ako ima za najbolju drugaricu devojku koja preterano izgleda i tako se i oblaci (ali bas extremno),uzmimo da sam ja prosecno lepa i prijatna osoba, ne zavidim joj... Da li tako prijateljstvo moze da opstane, da li je neko imao slicna iskustva? :?:

Ti si samo okvir za njenu lepotu. Balast i višak koji ona vuče sa sobom. Nisi ti njoj drugarica, ti si mala sponzoruša koja se vuče i nada da će skupiti mrvice, poglede, poneko besplatno piće ( to si sama rekla). Ona tebi jeste drugarica.
Moja devojka je vukla sa sobom neke tebi slične. Nisam joj ukazivao na takva lažna prijateljstva, ali je bolno primila kada je videla, zašto su neke devojke želele da budu u njenom okruženju. Budi fer prema sebi i prema toj devojci :arrow: nađi neku drugaricu koju nećeš da iskorišćavaš i da je u sebi mrziš.


Znači, poenta priče:
tvoja devojka= mnogo dobra riba
Njene drugarice=mali paraziti koji joj samo zavide i jedva čekaju da joj zabiju nož u leđa. A ti, ti joj otvaraš oči!

Nikada ne bih mogao da budem sa devojkom kojoj bih morao da "otvaram oči" ( kakve li nakaradne konstrukcije ). Takođe, nikada nisam komentarisao ljude sa kojima se druži. Kada živiš sa nekim koga voliš, onda proživljavaš mnogo intenzivnije i njegova raspoloženja. Pošto delimo emocije, hteo ja to ili ne, podelio sam i njeno razočarenje u neke devojke iz okruženja. Srećom, to nisu njene najbolje prijateljice, sa kojima se družimo godinama, i koje mi je zadovoljstvo da poznajem. Lepota nema veze za prijateljstvom!

Naglasio sam ti strelicom, poentu priče. Nadam se, da ćeš iz drugog pokušaja, uspeti da razumeš i da nećeš istrgnuti iz konteksta ono što nisam rekao.
Pozdrav

:?: :?: :?:
Ti komentarisao njene drugarice? Samo na Krstarici!
Mislim da si se obratio pogrešnoj devojci tom strelicom :arrow:Da li sam ja ikad rekla da mi moje drugarice smetaju, da im zavidim ili tako nešto! Pošto misliš da sam parazit verovatno bih trebala da prestanem da se družim sa jednom od njih jer sad nosi protezu, ili još bolje da slavim jer nije glavna riba!
Prihvati činjenicu- kompleks niže vrednosti postoji, ali kod tebe! A tvoju devojku teško da su šutnule zato što je bolja od njih, verovatno postoji neki drugi razlog...
 

@jecans
Da li ti uopšte umeš da čitaš?

Moj post se odnosio na temu, a odakle si ti iskočila, nemam pojma. Umesto da daš svoje mišljenje, očigledno si se prepoznala u mojim rečenicama... To je već tvoj problem, za koji nisam nadležan, idi kukaj nekome drugom.

Umesto što patološki mrziš svoje lepše i pametnije drugarice, probaj da nađeš dečka :wink:

Završio sam priču sa tobom, ideš na ignore :D
 

Slične teme


Back
Top