MARTINKE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.823
Kupila sam Martinke!E,nikad u zivotu se nisam toliko obradovala nekoj kupljenoj stvari!Jao,kakve su...mmmm...savrsene....Ovako:marka Shellys,14 kopci,20 eksera u svakoj,ma savrsenstvo!Jeste da me noge OTKIDAJU i da mi se place kad vidim stepenice,ali,brate,vredi.E,a imate li ih vi,koje,kakve,jesu i vas bolele noge?????
 
Courtney:
Kupila sam Martinke!E,nikad u zivotu se nisam toliko obradovala nekoj kupljenoj stvari!Jao,kakve su...mmmm...savrsene....Ovako:marka Shellys,14 kopci,20 eksera u svakoj,ma savrsenstvo!Jeste da me noge OTKIDAJU i da mi se place kad vidim stepenice,ali,brate,vredi.E,a imate li ih vi,koje,kakve,jesu i vas bolele noge?????

Nabavi vojnicke cizme...manje ce te noge boleti 8)
 
Ma nije da niko nema martinke, :roll: nego ih mrzi da pisu.. :lol: Evo, ja imam :shock:
HEHE, ali ne znam tacno sve da ti kazem o njima.. Vidis ja kad sam ih kupovala, nije bio neki izbor.. A sto se tice toga, da li mogu da hodam u njima.. :roll: pa, navikla sam se :D :D
 
Anonymous:
Courtney:
Kupila sam Martinke!E,nikad u zivotu se nisam toliko obradovala nekoj kupljenoj stvari!Jao,kakve su...mmmm...savrsene....Ovako:marka Shellys,14 kopci,20 eksera u svakoj,ma savrsenstvo!Jeste da me noge OTKIDAJU i da mi se place kad vidim stepenice,ali,brate,vredi.E,a imate li ih vi,koje,kakve,jesu i vas bolele noge?????

Nabavi vojnicke cizme...manje ce te noge boleti 8)
Neka Martinke su Martinke...to je za mene sweet suffering :lol:
 
dragomir51:
ja bih to kupila i nosila bi ih, samo nocu da se odbranim od manijaka tada su super, nisam ih kupovala niti nameravam jer onda cemo biti ko; uniformisani.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A sta ti imas protiv uniformi. Ako mene pitas pola zivota nosim cizmu i nikad mi nije bilo lepse a martinke su savrsene. Inace mosje poslednje martinke sam nosio u 7. osnovne, tako da se ne secam ni marke a i osecaj pomalo bledi :cry: , ali sta da se radi, studije pojedu i martinke i nas same
 
Ja imam martine. Sada imam doktorke koje su najore martine. Preporucujem da ih niposto nekupujete. Pre sam Imao Underground ali sam ih satario na KG 2003 (a trajale su mi 4 god., u proseku su nosene 5 dana u nedelji bilo leto bila zima :) ). Sada planiram da kupim Shally ali bih najradije voleo da opet obujem Underground.
Inace imao sam zuljeve na Doktorkama u pocetku, dok ih nisam razgazaio, i ono najudobije su, ali su za zimu ocajne.
 
Keeper:
Courtney:
Cipjonka:
Ja planiram da ih kupim.Koje su po vasem misljenju najbolje?Kolika im je cena sad?
Najbolje su ti Shellys,imas u Piramidi na drugom spratu,a kostaju 7260.

7260 ??????? :shock: :shock: :shock:
pa kod Kineza kupis deset takvih 8) 8) 8)
hehehehehheheheh
salim se
E,Keeper nemoj se s tim zaj-ebavati!Pa,to su Martinke!E,da je trebalo,ne bih jela da njih kupim :lol:
 
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Cipjonka:
Ja planiram da ih kupim.Koje su po vasem misljenju najbolje?Kolika im je cena sad?
Najbolje su ti Shellys,imas u Piramidi na drugom spratu,a kostaju 7260.

7260 ??????? :shock: :shock: :shock:
pa kod Kineza kupis deset takvih 8) 8) 8)
hehehehehheheheh
salim se
E,Keeper nemoj se s tim zaj-ebavati!Pa,to su Martinke!E,da je trebalo,ne bih jela da njih kupim :lol:

uz tebe sam!!!!!! :oops:
 
mortishaaa:
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Cipjonka:
Ja planiram da ih kupim.Koje su po vasem misljenju najbolje?Kolika im je cena sad?
Najbolje su ti Shellys,imas u Piramidi na drugom spratu,a kostaju 7260.

7260 ??????? :shock: :shock: :shock:
pa kod Kineza kupis deset takvih 8) 8) 8)
hehehehehheheheh
salim se
E,Keeper nemoj se s tim zaj-ebavati!Pa,to su Martinke!E,da je trebalo,ne bih jela da njih kupim :lol:

uz tebe sam!!!!!! :oops:
He,he :lol: Odlicno,znaci nisam ja jedina zaludjena njima.Vidis ja tako dodjem kuci,izujem ih,ocistim i onada ih ponovo obucem i nosim i po kuci!E,bas sam luda! :D
 
mortishaaa:
Courtney:
He,he :lol: Odlicno,znaci nisam ja jedina zaludjena njima.Vidis ja tako dodjem kuci,izujem ih,ocistim i onada ih ponovo obucem i nosim i po kuci!E,bas sam luda! :D

HEHE :lol: :lol: Majke mi!!!!!!! :twisted: ti treba u ludaru BUUAHAHAHA (salim se naravno)
Imam ja i takvih planova :lol: :lol: :lol: jedino mi se one bele kosulje ne uklapaju u sliku,ali ono,ako se obrovoljno prijavim,mozda me puste da nosim crnu :lol: :lol: :lol:
 
Naravno da imam martinke. Ja ne bih mogla da zivim bez njih. Ne znam, meni se nikad nije desilo da me zabole noge, a nosim ih od 5.razreda. Valjda dok ti se ne navikne noga.[/i]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top