Pomozite molim vas!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Baksuz

Početnik
Poruka
6
Imam jedan veliki problem! Imam devojku (nisam vise ni siguran) sa kojom sam vec oko 5 meseci. Jos nisam spavao sa njom, mada to ocajnicki zelim, al to nije problem o kojem se radi! Problem je nastao preoko 3 meseca kada sam jedne veceri ostao malkice duze kod nje, otprilike do 2 sata (nocu). Od tada joj je njen cale zabranio da dolazi kod mene i meni da idem kod nje! Mislili smo proci ce ga, ali nije! Smela je da me zove i da se vidjamo u gradu, al da se posecujemo nismo smeli! Predpostavljam ko i svako drugi sto bi radio, ona je dolazila kod mene a svojima govorila da smo bili u gradu u nekom kaficu. Pre oko par nedelja njen cale je to skontao i dao joj opet zabranu, samo ovoga puta mnogo ostriju! Prvo joj j uzeo mobilni, zabranio da izlazi i ide bilo gde (osim u skolu), da me zove itd. itd i sve to zbog toga sto smo ga lagali!!! Al kako i ne bi kada nam nije dao da se normalno vidjamo! Posle nedelju dana je malo popustio i vratio joj mobilni, pusta je da izlazi, al mene ne sme da zove a kamoli da dolazi! Stvar je u tome sto ja nju stvarno volim i n zelim da raskidam sa njom! Al ovo ovako ne ide! Ovo nije veza! Ne mogu janju vidjati samo jednom nedeljno, subotom u nekoj diskoteci! A sex da ni ne spominjem, jer ne bi imali ni gde!!! Tako da sam totalno sje.ban!!! Kad god pomislim na nju ja se skenjam, jer znam sta sve propustamo! A sve sto sam zeleo bilo je normalna potpuna veza! Ni dan danas mi nije jasno zasto joj je njen cale sve ovo zabranio! Znam samo da nije normalan cim ovo radi jer ona ima 18! Toliko je volim da bi sve ucinio za nju! Al sad stvarno ne znam sta da radim!!!

Dajte neke savete, sta bi vi uradili na mom mestu ili sl.
 
odes kod njenog caleta i mirno se porazgovoris sa covekom.objasnis mu da nisi neki manijak koji misli samo na to kako ce da mu odvali mezimicu,nego da si joj pre svega prijatelj,da je volis,da ces je cuvati,maziti,paziti,da je sigurnija s tobom u sobi nego s drugaricama u diskoteci.valjda nije bas toliki buzdovan da nece hteti da te saslusa.nemoj da je ostavljas,nije ona kriva sto su joj roditelji takvi kakvi su...i ona pati.i vise od tebe.znam iz iskustva.objasni mu i koliko njegovo ponasanje moze da bude kontraproduktivno,kao:ti i ako je ostavis,posle ce ona naci neku budalu koja ce je nagovoriti da pobegne od kuce,da se uda,da se posvadja sa njima do kraja zivota il' tako neku glupost da uradi.ma,kad se on uveri da si ti fin decko bice sve OK,samo se izbori za sansu da mu to dokazes :wink:
srecno!
 
da, da, Peach, u pravu si. Moja najbolja drugarica je imala "tako jednog" tatu. udala se sa 19 (cini mi se samo da pobjegne iz kuce). Nego, Baksuz, kako ti je Peach rekla. Pravac njen tata. Dobro smisli sta ces reci (nemoj izmisljati, budi iskren) i ubjedi tog covjeka da njegova cerka nije dijete. BTW, pogledaj film "mi nismo andjeli 2". tu se bave tom problematikom (tata-cerka-momci) pa, ces maaalciceee i njega razumjeti.
Samo budi uporan, ako nista drugo, covjek ce vidjeti da si ti "fin decko" i da ti je stvarno stalo do njegove cerke.
srecno
 
peach:
odes kod njenog caleta i mirno se porazgovoris sa covekom.objasnis mu da nisi neki manijak koji misli samo na to kako ce da mu odvali mezimicu,nego da si joj pre svega prijatelj,da je volis,da ces je cuvati,maziti,paziti,da je sigurnija s tobom u sobi nego s drugaricama u diskoteci.valjda nije bas toliki buzdovan da nece hteti da te saslusa.nemoj da je ostavljas,nije ona kriva sto su joj roditelji takvi kakvi su...i ona pati.i vise od tebe.znam iz iskustva.objasni mu i koliko njegovo ponasanje moze da bude kontraproduktivno,kao:ti i ako je ostavis,posle ce ona naci neku budalu koja ce je nagovoriti da pobegne od kuce,da se uda,da se posvadja sa njima do kraja zivota il' tako neku glupost da uradi.ma,kad se on uveri da si ti fin decko bice sve OK,samo se izbori za sansu da mu to dokazes :wink:
srecno!

Da, i onda ga matori OLUPA O PATOS !!!
 
Bolje prekidaj to dok se skroz ne zaljubis...
Imao sam skoro isti slucaj. Mi smo imali malo manje godina,tj ja 18-19 ona 16-17,istina mi nismo imali problema sa sexom,pocelo je posle jedno mesec dana i bas je bilo extra,ali kod mene jer su moji kulijana skroz,zavorimo se u sobu i udri :D Njene za tih godinu dana nisam video uopste,nisu zeleli da me upoznaju :? Bolidi,nisi zeleli da znaju sa kim im je cerka,verovali su da to nije nista ozbiljno i stalno joj ponavljali kako je mlada i ne treba da se vezuje nego je bolje da menja deckice i da ima po 2-3 :? :? :? Budale klasicne,za njih smo se mi vidjali u gradu,setali po parkovima i drzali za ruke.U kucu sam joj usao samo jednom i to kad su oni bili na odmoru. Cale da je saznao sta smo sve radili,umro bi odmah! Istina tad nije bilo mobilnih,tako da nije imao sta da joj uzme :wink:
Mrzeo sam ih onda i mrzim ih dan danas,da nije nje znas sa kojim bi im zadovoljstvom rekao,bolidi znate onda kad ste mislili da ide u bioskop e tad je dolazila kod mene,na pusenje obavezno a za sex ako ima uslova :twisted: pa nek crknu dusmani :twisted: :D :D
Poenta :!: Vidim je posle 5-6 godina letos,pricamo ona ime vec 22 godine,sta mislite da li se nesto promenilo :!: :?: Nista bre :!: I dalje ne sme da prespava kod decka,ne sme preterano da ga pominje...
Moze da izadje "u diskoteku" do 4-5h ali ne sme da spava kod decka,mora kuci da dodje... Ne moze ko covek ni dalje da ima sex pa da odmori,odspava, nego kupanje pa kuci u 5 ujutru... Jednom se uspavala,to je drama bila...
Moj savet ti je bezi dok se ne zatalambasas! Nema njemu leka...
Zato sam ja sad sa devojkom preko tri godine,koja nema oca,poginuo je i zivi sama sa majkom,milina bozija...
 
Srdj@n:
Bolje prekidaj to dok se skroz ne zaljubis...
Imao sam skoro isti slucaj. Mi smo imali malo manje godina,tj ja 18-19 ona 16-17,istina mi nismo imali problema sa sexom,pocelo je posle jedno mesec dana i bas je bilo extra,ali kod mene jer su moji kulijana skroz,zavorimo se u sobu i udri :D Njene za tih godinu dana nisam video uopste,nisu zeleli da me upoznaju :? Bolidi,nisi zeleli da znaju sa kim im je cerka,verovali su da to nije nista ozbiljno i stalno joj ponavljali kako je mlada i ne treba da se vezuje nego je bolje da menja deckice i da ima po 2-3 :? :? :? Budale klasicne,za njih smo se mi vidjali u gradu,setali po parkovima i drzali za ruke.U kucu sam joj usao samo jednom i to kad su oni bili na odmoru. Cale da je saznao sta smo sve radili,umro bi odmah! Istina tad nije bilo mobilnih,tako da nije imao sta da joj uzme :wink:
Mrzeo sam ih onda i mrzim ih dan danas,da nije nje znas sa kojim bi im zadovoljstvom rekao,bolidi znate onda kad ste mislili da ide u bioskop e tad je dolazila kod mene,na pusenje obavezno a za sex ako ima uslova :twisted: pa nek crknu dusmani :twisted: :D :D
Poenta :!: Vidim je posle 5-6 godina letos,pricamo ona ime vec 22 godine,sta mislite da li se nesto promenilo :!: :?: Nista bre :!: I dalje ne sme da prespava kod decka,ne sme preterano da ga pominje...
Moze da izadje "u diskoteku" do 4-5h ali ne sme da spava kod decka,mora kuci da dodje... Ne moze ko covek ni dalje da ima sex pa da odmori,odspava, nego kupanje pa kuci u 5 ujutru... Jednom se uspavala,to je drama bila...
Moj savet ti je bezi dok se ne zatalambasas! Nema njemu leka...
Zato sam ja sad sa devojkom preko tri godine,koja nema oca,poginuo je i zivi sama sa majkom,milina bozija...



:shock: NO COMMENT :shock:
 
Pa nije deckic bas toliki bolid :wink:
A mozda sam se pogresno izrazio,nisam je ja birao zato sto nema oca,niti mi je drago sto ga nema, naprotiv zao mi je zbog nje jer vidim da joj nedostaje,takoreci ceo zivot je bez oca,od cetvrte godine,ali je cinjenica da u takvoj situaciji kakava je ,kakvu sam zatekao... da je mnogo opustenije...
Akcenat je na roditeljima prethodne devojke :!: :wink:
 
peach:
odes kod njenog caleta i mirno se porazgovoris sa covekom.objasnis mu da nisi neki manijak koji misli samo na to kako ce da mu odvali mezimicu,nego da si joj pre svega prijatelj,da je volis,da ces je cuvati,maziti,paziti,da je sigurnija s tobom u sobi nego s drugaricama u diskoteci.valjda nije bas toliki buzdovan da nece hteti da te saslusa.nemoj da je ostavljas,nije ona kriva sto su joj roditelji takvi kakvi su...i ona pati.i vise od tebe.znam iz iskustva.objasni mu i koliko njegovo ponasanje moze da bude kontraproduktivno,kao:ti i ako je ostavis,posle ce ona naci neku budalu koja ce je nagovoriti da pobegne od kuce,da se uda,da se posvadja sa njima do kraja zivota il' tako neku glupost da uradi.ma,kad se on uveri da si ti fin decko bice sve OK,samo se izbori za sansu da mu to dokazes :wink:
srecno!
SLazem se u potpunosti...valjda zivimo u 21. veku majku mu,vrlo je moguce da su joj roditelji neki religijozni...
 
Master_Chief:
peach:
odes kod njenog caleta i mirno se porazgovoris sa covekom.objasnis mu da nisi neki manijak koji misli samo na to kako ce da mu odvali mezimicu,nego da si joj pre svega prijatelj,da je volis,da ces je cuvati,maziti,paziti,da je sigurnija s tobom u sobi nego s drugaricama u diskoteci.valjda nije bas toliki buzdovan da nece hteti da te saslusa.nemoj da je ostavljas,nije ona kriva sto su joj roditelji takvi kakvi su...i ona pati.i vise od tebe.znam iz iskustva.objasni mu i koliko njegovo ponasanje moze da bude kontraproduktivno,kao:ti i ako je ostavis,posle ce ona naci neku budalu koja ce je nagovoriti da pobegne od kuce,da se uda,da se posvadja sa njima do kraja zivota il' tako neku glupost da uradi.ma,kad se on uveri da si ti fin decko bice sve OK,samo se izbori za sansu da mu to dokazes :wink:
srecno!
SLazem se u potpunosti...valjda zivimo u 21. veku majku mu,vrlo je moguce da su joj roditelji neki religijozni...

Ma nema od toga ljudi nista,kad vam kazem :!:
Nece on da prica sa nekim klincem,jos manje da mu dozvoli da mu ovaj soli pamet... Znam iz prakse :!:
Jedino preko majke da malo lobira da ublazi neke stvari,to je sve...
 
Srdj@n:
Pa nije deckic bas toliki bolid :wink:
A mozda sam se pogresno izrazio,nisam je ja birao zato sto nema oca,niti mi je drago sto ga nema, naprotiv zao mi je zbog nje jer vidim da joj nedostaje,takoreci ceo zivot je bez oca,od cetvrte godine,ali je cinjenica da u takvoj situaciji kakava je ,kakvu sam zatekao... da je mnogo opustenije...
Akcenat je na roditeljima prethodne devojke :!: :wink:

Da li si gledao film "Izbaci mamu iz voza"? Mislim, u ovom slucaju bi bilo "Iseci tatu na komade"... :mrgreen:
 
Dobro, zar bi ti pustio svoju tek punoletnu cerku od 18 god. da to radi?
Mislim, nisam ja sad za karantin ali roditelji su takvi, boje se da ce izgubiti dete, da ce mu neko nauditi (sto se veoma cesto i desava, veruj mi, imala sam primer u blizoj okolini kada su u devojku imali potpuno poverenje pa je posle jedva spasili). Zaljube se deca pa ne znaju nista.
Razmislite dobro. Samo hladne glave!
 
Znam jednoga koga je uhvatio njen otac dok su vodili ljubav na nekom tavanu,a sto je najgore otac oficir i uvek s sobom nosio pistolj,i na licu mesta mu rekao "Ili je zenis ili cu te ubiti ko zeca",i ovaj sta ce ozenio se i do dan danas su zajedno...al eto... :lol: :lol:
 
Naravno da bi.Na vreme je vaspitas i naucis sta treba. Najbolje da je resenje ne prihvatanje stvarnosti i teranje rodjenog deteta u laz i patnju. Ja sam govorio i onda da mi nisu jasni roditelji te devojke,pa bolje da me zovu i da smo nas dvoje kod nje u sobi ma sta god mi radili ali im je cerka pred ocima sa nekim koga znaju i ko je voli nego da ih stalno laze i da ne znaju gde je cak i dok je u tom "gradu" . Moja ce moci da dovede decka u kucu kad hoce,bolje da rade to u toplom,na miru i da imaju kupatilo nego po kolima,na brzinu... pa se posle omakne...
 
Master_Chief:
Znam jednoga koga je uhvatio njen otac dok su vodili ljubav na nekom tavanu,a sto je najgore otac oficir i uvek s sobom nosio pistolj,i na licu mesta mu rekao "Ili je zenis ili cu te ubiti ko zeca",i ovaj sta ce ozenio se i do dan danas su zajedno...al eto... :lol: :lol:

Od mog dobrog drugara su se roditelji tako uzeli!

Pa jedna moja sestra iz crne gore je morala da se veri da bi mogla da se vidja sa deckom!? I cim se verila stric ga primio u kucu kao najrodjenijeg i odmah poceo da prica kako je brak u planu. Moji su al su bre tako glupi i licemrni ti crnogorci.
 
Srdj@n:
Naravno da bi.Na vreme je vaspitas i naucis sta treba. Najbolje da je resenje ne prihvatanje stvarnosti i teranje rodjenog deteta u laz i patnju. Ja sam govorio i onda da mi nisu jasni roditelji te devojke,pa bolje da me zovu i da smo nas dvoje kod nje u sobi ma sta god mi radili ali im je cerka pred ocima sa nekim koga znaju i ko je voli nego da ih stalno laze i da ne znaju gde je cak i dok je u tom "gradu" . Moja ce moci da dovede decka u kucu kad hoce,bolje da rade to u toplom,na miru i da imaju kupatilo nego po kolima,na brzinu... pa se posle omakne...
E s ovim se i ja slzem,bolje leciti nego spreciti...
 
Srdj@n:
Master_Chief:
Znam jednoga koga je uhvatio njen otac dok su vodili ljubav na nekom tavanu,a sto je najgore otac oficir i uvek s sobom nosio pistolj,i na licu mesta mu rekao "Ili je zenis ili cu te ubiti ko zeca",i ovaj sta ce ozenio se i do dan danas su zajedno...al eto... :lol: :lol:

Od mog dobrog drugara su se roditelji tako uzeli!

Pa jedna moja sestra iz crne gore je morala da se veri da bi mogla da se vidja sa deckom!? I cim se verila stric ga primio u kucu kao najrodjenijeg i odmah poceo da prica kako je brak u planu. Moji su al su bre tako glupi i licemrni ti crnogorci.
ma crno gorci...dole kod njih jos uvek u onom "krsu" vladaju plemenski zakoni... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top