Која опозициона партија нуди најбољи (и најреалнији) програм?

Која партија нуди најбољи програм ?

  • Српска Напредна Странка

  • Демократска Странка Србије

  • Српска Радикална Странка

  • Либерално Демократска Партија

  • Двери

  • Неко сасвим други(мање странке)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Zenit Fan

Ističe se
Poruka
2.184
Која партија из опозиције нуди по вама добар а уједно и најреалнији програм за постепени опоравак Србије ? Под овим мислим пре свега економски опоравак. Највише смо видели да странке причају само о Косову који и јесте доста битна тема али ми смо у сосу превеликом тако да је све мање времена да променимо нешто..Неки кажу да опозицију ни немамо јер их не занимају промене већ само гласови и фотеље..Па да видимо..Опет напомињем да се не јављају људи који питају зашто нема у анкети ДС и СПС јер они чине власт а не опозицију.
 
Једино СРС ,због јасног антиеунијатског става ,евентално могли би да дођу у обзир и ДСС или Двери ,али са њима није човек начисто ,са првим због квислиншке прошлости,а са другима због кокетирања са Ђидом и сумњивим изворима финансирања ,мада боља и то од ових осталих .
 
Једино СРС ,због јасног антиеунијатског става ,евентално могли би да дођу у обзир и ДСС или Двери ,али са њима није човек начисто ,са првим због квислиншке прошлости,а са другима због кокетирања са Ђидом и сумњивим изворима финансирања ,мада боља и то од ових осталих .

SRS, je jedna veoma primerna Stranka, ali nije opozicija, vec pozicija. Ona "opzicionira" u okviru vlasti na pitanja koja se resavaju, ispravljajuci netacnosti i dajuci primer pozitivne i realne slike stanja, kojom uticu na odluke Skupstine. To se nemoze zvati opozicija, niti se moze reci da je bilo koja stranka opozicija, ako ucestvuje na bilo koji nacin u vlasti, kao i sto uziva sve prioritete vlasti i dobija nadoknadu za svoj rad od iste. :)
Razlucite jednom sta je pozicija a sta opozicija! :lol:
 
Poslednja izmena:
ldp.jpg
 
Која партија из опозиције нуди по вама добар а уједно и најреалнији програм за постепени опоравак Србије ? Под овим мислим пре свега економски опоравак. Највише смо видели да странке причају само о Косову који и јесте доста битна тема али ми смо у сосу превеликом тако да је све мање времена да променимо нешто..Неки кажу да опозицију ни немамо јер их не занимају промене већ само гласови и фотеље..Па да видимо..Опет напомињем да се не јављају људи који питају зашто нема у анкети ДС и СПС јер они чине власт а не опозицију.

Slucajno ili namerno si izostavio Komunisticku partiju?
 
Koja god u svom predizbornom programu navede da ce u slucaju da osvoji vlast pohapsiti celokupan rezim sa Borisom Tadicem na celu.

To je tesko ocekivati ali ja bih voleo! Za druge ne znam ali Toma to nece uraditi sigurno jer se dokazao napustanjem Seselja iz nekih licnih sebicnih interesa ili cak tudjih ako ga je vrbovao neko a to me nebi cudilo ni malo.
 
To je tesko ocekivati ali ja bih voleo! Za druge ne znam ali Toma to nece uraditi sigurno jer se dokazao napustanjem Seselja iz nekih licnih sebicnih interesa ili cak tudjih ako ga je vrbovao neko a to me nebi cudilo ni malo.
Ма јашта, верност Шешељу је оличење квалитета неког човека...:roll:
Ја мислим да је пре за осуду то што је са тим Шешељем био у истој странци...
 

Back
Top