Da li je cveće kliše?

Devilmaycare

Početnik
Poruka
21
Eto, ja lično jako volim kad muškarci poklanjaju cveće ženama koje im se dopadaju, do kojih im je stalo, u krajnjem, kad znaju da će se osoba obradovati cvetu (ili buketu). A poseban je tek slučaj kad muškarac zna koliko žena voli cveće, pa joj ne pokloni cvetić jer je to, zaboga KLIŠE! :x Ma, kad bih razumela muškarce, bila bih i ja muško!!!
 
Ma njima je sve klise,samo da neko ne kaze da su papucari i tome slicno!!!
Mislim da poklanjanjem makar jednog cvetka(pa da ga je cupnuo i negde usput)dokazuje da je muskarac stvarno MUSKARAC - u pravom smislu te reci!
A mozda oni misle da je dovoljno da ti gurnu ruku pod kosulju i ti treba da umres od strasti!!!
 
Da ne pričam o tome da muškarac nekad pokloni cvet zato što devojka predivno izgleda sa cvetom , pa iako je to dizajnerski pokušaj, i može se tumačiti i egoistično, ipak je on tu PRAVI MUŠKARAC , jer njemu je stalo da ONI kao celina izgledaju, osećaju i budu divni(ji)....
 
Tuzni_patak:
Da ne pričam o tome da muškarac nekad pokloni cvet zato što devojka predivno izgleda sa cvetom , pa iako je to dizajnerski pokušaj, i može se tumačiti i egoistično, ipak je on tu PRAVI MUŠKARAC , jer njemu je stalo da ONI kao celina izgledaju, osećaju i budu divni(ji)....

jeste da je egoisticno ali ako se devojka i pored toga lepo oseca...kad god vidim muskarca sa cvetom(a da nije neki praznik ili slava), ustinem se i protrljam oci da vidim da li je to zaista moguce!
 
pa sad po definiciji pravi muškarci bi trebali da budu hrabri i čvrsti ...
i ako su takvi onda im neće smetati komentari u vezi papuča ...
a sa druge strane , mogu da razumem odbojnost prema poklanjanju cveća za osmi mart .
pokloni a možda posebno cveće iskazuju pažnju prema osobi kojoj se daruju .
potreba povoda da bi se to učinilo samo devalvira poklon .

zaključak : klišei ne treba da vas brinu , ako vam muškarci umesto cveća poklone nešto drugo ... svakog dana .
 
babyphat:
Tuzni_patak:
Da ne pričam o tome da muškarac nekad pokloni cvet zato što devojka predivno izgleda sa cvetom , pa iako je to dizajnerski pokušaj, i može se tumačiti i egoistično, ipak je on tu PRAVI MUŠKARAC , jer njemu je stalo da ONI kao celina izgledaju, osećaju i budu divni(ji)....

jeste da je egoisticno ali ako se devojka i pored toga lepo oseca...kad god vidim muskarca sa cvetom(a da nije neki praznik ili slava), ustinem se i protrljam oci da vidim da li je to zaista moguce!


Pa ako cemo vec, ja muskarce sa cvecem vidjam samo za 8. mart. A to je bas lepo. Vise volim i obicnu belu radu, nego skupe(i uglavnom kic) bukete.
 
Po meni je cvece pravi izbor u raznim situacijama. Npr. rodjendan a nemam poklon, kada me zove drugarica s kojom se nisam dugo video da se vidimo odmah, i uopste kada zelim da obradujem ili oraspolozim neko zensko bice a nemam neku originalnu ideju onda kupim neko cvece jer je ono uvek originalno. :wink:
 
vd:
pa sad po definiciji pravi muškarci bi trebali da budu hrabri i čvrsti ...
i ako su takvi onda im neće smetati komentari u vezi papuča ...
a sa druge strane , mogu da razumem odbojnost prema poklanjanju cveća za osmi mart .
pokloni a možda posebno cveće iskazuju pažnju prema osobi kojoj se daruju .
potreba povoda da bi se to učinilo samo devalvira poklon .

zaključak : klišei ne treba da vas brinu , ako vam muškarci umesto cveća poklone nešto drugo ... svakog dana .
E da, to je to...
 
hanibal77:
kako reci osobi koja vam cesto poklanja cvece da vam to i nije bas nesto a da ne povredite tu osobu?



OZBILJNIM RAZGOVOROM :wink:
pa, kad nekog tipa na ulici da nosi cvjece, reci tom nekom, uf, kako vam ne dosadi poklanjati cvjece, nama zenama ga dosadi primati
suptilno, a? :wink:

A licno obozavam cvjece i nikad mi ga nije dosta. S' tim sto prednost dajem jednoj vrsti cvjeca u najlonu...znaci, volim cvjece a ne ostale gluposti koje uz to dolaze.
npr. Tulipani u celofanu/najlonu su mi bozanstveni
 
tulipani, irisi, kaktusi, mimoze....
a ja dobila zumbule pre neki dan, u saksiji - ne volim cveće posebno, ali ga više volim nego decu, a mnogo manje nego mačke...ipak je to baš lep poklon bio! :lol:
Mislim, to i čokolade uvek upali (ne volim ni čokoladu, ali upali)
 
hanibal77:
kako reci osobi koja vam cesto poklanja cvece da vam to i nije bas nesto a da ne povredite tu osobu?

A sta bi ti, parfem? :D

Bolje je da se nista ne kaze, jer ipak je to znak paznje i svakome ko ga primi trebalo bi da bude drago sto neko razmislja o njima... :wink:

Muzu naravno kazi da ne baca pare na gluposti i da ti ih lepo da u ruke na "sigurno".. :D
 

Back
Top