AFRODIZIJAK

erotska kupka:

Potrebno je: 50 gr.smrvljenog mushkantnog oraha / 500 gr.ruzmarina / 500 gr.zalfije / 500 gr.maticnjaka / 500 gr.nane / 500 gr.kamilice / 500 ml.vode i 100 gr.tinkture karanfilica

Nacin pripreme: Mushkat,Ruzmarin,Zalfiju,Maticnjak,Nanu i Kamilicu zalijte kljucalom vodom i ostavite da stoji poklopljeno 12 sati zatim procedite. Dodajte ostale sastojke, a nastali rastvor koristite za kupanje celog tela.

ok, skrecem s teme.
 
ej bez zezanja ,,,kacamak je zdrav ,,
ali nije afrodizijak ,,, ako bi ga jeo svaki drugi dan za dorucak ,, pa žito za večeru ,, ondak ,,, pirinač u svim oblicima ,,,to bi sve bilo ok ,,i jedino bi bilo istina da bi zdravo živeo ,, prema tome zdravo bi i yebao ,,,
afrodizijak ; sva divljač ,,morski plodovi ,i ima neke voćke -primorske ,,,,
 
Glasam sa katchamak(moj omiljeni), pa tu su med i orasi, pa vitamin C(siri krvne sudove - hehehe), pa chokolada, u sustini treba se dobro i zdravo najesti, a onda tu energiju jelte "potrositi", pa opet ispocetka :wink:
Uf a riba tek, da, da, mmmmmmm riiiiiiiiiiiiibaaaaaaaaaa :lol:
 
Cekam kuma:
Glasam sa katchamak(moj omiljeni), pa tu su med i orasi, pa vitamin C(siri krvne sudove - hehehe), pa chokolada, u sustini treba se dobro i zdravo najesti, a onda tu energiju jelte "potrositi", pa opet ispocetka :wink:


a kako jedeš kačamak :?:
pazi ovo ,,, izmelješ neki mekan sir ,,,slan jel ,,,sirevi su slani ,he,,, onda kajmak iz mleka i mleko za jednu šoljicu ,,,, jel si probao tako ,,,
 
Etarsko ulje ruzmarina... ako se koristi kao dodatak uljima za masažu daje neverovatne rezultate.
Ne preporučuje se njegova duga upotreba. Dakle, sa vremena na vreme je OK. Naravno, ako imate problema sa tim... recimo u slučajevima duge apstinencije.
 
malo teze ce biti naci prah od nosorogovog roga :P

a ako moze kacamak, valjda moze i kukuruz..

kikiriki, bademi, banana, poznato je i da kavijar tj riblja ikra doprinosi boljem stvaranju onog sto se nalazi u jajima, valjda sperma..pa jeste sperma :?
 
ma ljudi mali smo mi za ove kulinarske sposobnisti ,,,
treba prilagoditi život tome ,,,,
a vi dok ga čukate po tastaturi na temu ,,šta bi mi pospešilo seks ,, pomislite samo ,,,biće bolje,,
svakim danom sve više i više napredujem
 
da se vratimo temi..

ljudi setite se jos necega sto moze da se sprovede
u delo..sta mi vredi sto znam za ove nedostupne
stvari..

napici koji podstiču ili vraćaju 'muškost'najčešće su napravljeni od egzotičnih biljaka npr. johimbin, alkaloid koji se dobiva iz ekstrakta kore nekog drveta iz Afrike..ima i neko drvo koje budi pozudu i podstice erekciju..ali to je brazilska prasuma..opet nedostupno..onda listovi meksicke biljke 'damiana'...ginko biloba..

mozda oni divljaci u Africi idu goli zato sto im je stalno dignut od tih silnih stvari.
 
jednom mi muz stavio neke kapi(spanska musica sta li je) iz sex shopa u vodu.i dok sam vezbala samo vice "pij vodu dehidriraces"a ja pijem kao luda .i posle on ceka da skocim na njega al NISTA BRE!lazi i prevare!!!nemojte to da kupujete
 
te pilulice služe za one kojima je sugestija slabija strana ,,, pa kao pilulica i onda ti se priyebe jer misliš da je pilulica počela da radi,,,
pa bre neka ih onda prave bar čokoladne
 

Back
Top