Počeo sneg u Beogradu!!

Јуче сам цркла од смеха. Код земунске робне куће штанд СНС-а а момци са страначким обележјима чисте снег.

Нема шта, све се ради да се прикупе поени.
 
u petak uveče sam se zadesila na nbg. tokom one mećave i kad sam stigla na stanicu kod starog merkatora kažem drugarici da ako naiđe 88 idem kod majke a ako naiđe 17ica idem kući.
srećom, došla prvo osamdesetosmica. rekoše mi juče da je to veče bio kolaps u ustaničkoj i na smederevcu.
 
Јуче сам цркла од смеха. Код земунске робне куће штанд СНС-а а момци са страначким обележјима чисте снег.

Нема шта, све се ради да се прикупе поени.

И ја сам их исто видео данас једно 6 како иду са лопатама да чисте снег :deda: хтедох да их кажем да очисте аутобуска стајалишта али у том моменту ме видела директорка па смо заједно отишли на посао са њеним колима z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Каква магла, не може да се дише...

Магла је када је слаба видљивост и кад подледаш горе и видиш само мутно.

А смог је када је при земљи слаба видљивост а горе нам се смеши звездано небо.

Магла нам није проблем.
 
Морам да похвалим процес чишћења снега. Улице су биле разумно брзо проходне, а видео сам и прилично пристојних тророара.
До сада се практично све истопило.
Чекамо следећу туру снега.
 
Neću da širim negativnu energiju, ali... Ja se zaista svojski trudim da nađem lepotu u snegu i zimi, a kad ih nadjem, to traje pola minuta,
pa onda produžim da lepotu tražim u nečemu drugom, dok ne izađe sunce. :D

Volela bih da mi neko objasni šta tačno vole ljudi kod snega. Razumem kad smo bili mali, i ja sam mu se radovala, ali sad?
Evo zašto ga ja ne volim...
1. Hladno je. Šta god da obučem - hladno je. Pritom se umotam u 16 slojeva, ne mogu normalno ni da hodam.
2. Sivilo, golo, mrtvo... Ja volim kad je ambijent pun života i ne mogu da volim ovo mrtvo. Mogu samo da ga cenim, jer zbog ovog sivila zaista kapiram koliko volim Sunce.
Zelenilo, cveće, mirisi, ptice, odsjaji u reci, duge šetnje, klupice u parkovima... <3
3. Kad je kijamet i mećava, bukvalno mi treba 5x više motivacije da se izbacim iz kuće.
Nekad ne uspem da se izborim, pa ostanem kod kuće, ali se ipak više trudim da me kijamet ne ograničava.
Kako god bilo, prečesto se osećam kao u zatvoru,
4. Čovek je priroda, neodvojivi deo nje, i kao takav, kolikoja shvatam, ima potrebu da se inkorporira u istu... Da sedne pod drvo, pomiriše cvet, pipne travu isl.
Zimi smo osudjeni na kafiće, na kuću. I da, kažem osuđeni, jer ne znam kako drugačije da vidim maltene konstantnu zatvorenost u 4 zida. :D
5. Poledica, led - Kuku i lele. Kad krenem na posao, svaki dan je avantura zahvaljujući ledu. Oću padnem - neću padnem. Oće lomi ruku, nogu il' neće?
A da ne pričam kad krene da se topi... Šetnja kroz grad je svaki put partija Ruskog ruleta da li će ledenjara da te spiči u glavu.
6. A kad sve to krene da se topi ej tek druga priča... U gradu sve se to lepo iskombinira sa prljavštinom, masnom čađi i ič tu lepote nema.
7. Mokre noge, smrznuti prsti i nosevi. Prehlade, boleščure, gripovi! <3

Možda bih još mogla da pišem, ali toga se sad setih. Nije mi namera da kvarim nekome doživljaj snega, zime.
Ko ih voi, voli ih svejedno, nego eto tako, zanima me da prodiskutujemo, tj. da meni neko ovako kaže "zašto pod 1 2 3...volim zimu". x'D
Meni je čak i rođendan u zimu i to mi uopšte en doprinosi da je više volim. x'D
 
И мени је снег био више симпатичан кад сам био мали... када га нисам чистио испред зграде и са аута. Ајде, са аута чисти свако ко има ауто... али да 99% пута само ја чистим, већ 15 година око зграде, тиме већ нисам задовољан. Постоји још оних који могу да чисте, али се не прихватају лопате.
 
И мени је снег био више симпатичан кад сам био мали... када га нисам чистио испред зграде и са аута. Ајде, са аута чисти свако ко има ауто... али да 99% пута само ја чистим, већ 15 година око зграде, тиме већ нисам задовољан. Постоји још оних који могу да чисте, али се не прихватају лопате.

i cipele bolje drzale kad sam bio mali ..bem ti sneg
 
И мени је снег био више симпатичан кад сам био мали... када га нисам чистио испред зграде и са аута. Ајде, са аута чисти свако ко има ауто... али да 99% пута само ја чистим, већ 15 година око зграде, тиме већ нисам задовољан. Постоји још оних који могу да чисте, али се не прихватају лопате.

mislim da je g platin zaljubljen u svoj auto, nikad ne propusta da ga spomene
 

Back
Top