Kako se ubacuju programi u 6600

Kada instaliraš bluetooth na pc-u treba da ga upariš sa telefonom. Izabereš opciju new paired device u bluetooth opcijama na telefonu. Razmeniš pasvorde (bilo koji brojevi ali da budu isti i na pc-u i na Nokiji).
Onda izabereš fajl koji hoćeš da pošalješ, desni klik pa send to Nokia 6600.
Kada se fajl prebaci u telefon nalaziće se u inboxu poruka, otvori ga i instalacija sama počinje :wink:
 
kiborg:
Kada instaliraš bluetooth na pc-u treba da ga upariš sa telefonom. Izabereš opciju new paired device u bluetooth opcijama na telefonu. Razmeniš pasvorde (bilo koji brojevi ali da budu isti i na pc-u i na Nokiji).
Onda izabereš fajl koji hoćeš da pošalješ, desni klik pa send to Nokia 6600.
Kada se fajl prebaci u telefon nalaziće se u inboxu poruka, otvori ga i instalacija sama počinje :wink:
TNX
 
Ja bih jos dodao, da prilikom instalacije programa nokia uglavnom ispisuje da je to ne proveren fajl i da nije pogodan za instalaciju,bez problema pokreni instalaciju nemoze nista da se zezne,to je samo fora.
Obavezno instaliraj program na MMC kartici,to ce te sam fon pitati prilikom instalacije.
A prilikom instaliranja nekih programa imaces upozorenje sa crvenim uzvicnikom,procitaj sta kaze do kraja(pita dali zelis da prekines instal)takodje ignorisi i to upozorenje.
Jedina stvar koju netreba instalirati je igrica KILL MOSKITOS to je virus!
 
AtilaHunt:
Ja bih jos dodao, da prilikom instalacije programa nokia uglavnom ispisuje da je to ne proveren fajl i da nije pogodan za instalaciju,bez problema pokreni instalaciju nemoze nista da se zezne,to je samo fora.
Obavezno instaliraj program na MMC kartici,to ce te sam fon pitati prilikom instalacije.
A prilikom instaliranja nekih programa imaces upozorenje sa crvenim uzvicnikom,procitaj sta kaze do kraja(pita dali zelis da prekines instal)takodje ignorisi i to upozorenje.
Jedina stvar koju netreba instalirati je igrica KILL MOSKITOS to je virus!
Jer to ono kada sa kamerom ubijas one qrce???? Ako jeste ja sam vec instalirao jbg, HVALA NA UPOZORENJU
 
Jeste to je ona igrica kad kamerom ubijas komarce po sobi ili ulici...
Virus nije strasan i ako je prisutan lako ces ga srediti.Ubaci programcic pod nazivom "CabirFih" i ako je u tel on ce ga za cas unistiti(naravno obavezno obrisi igricu)i u buduce pre nego ucitavas u tel prvo klikni desnim tasterom na fajl koji saljes pa proveri nortonom ili kasperskim dali je zarazen...
A za ozbiljnije viruse imas program na www.F-Secure.com
 

Back
Top