ti grozni SMS-ovi...

piskotica

Zainteresovan član
Poruka
174
:?: :?: :?:
Pitanje za sve:

Da li biste ostavili devojku / decka koja/i vam znaci ukoliko u njenom/njegovom mobilnom telefonu pronadjete sacuvane stare poruke bivseg partnera?
(koji vas inace nervira pa ste joj/mu rekli da vam te poruke stvarno smetaju)
 
piskotica:
:?: :?: :?:
Pitanje za sve:

Da li biste ostavili devojku / decka koja/i vam znaci ukoliko u njenom/njegovom mobilnom telefonu pronadjete sacuvane stare poruke bivseg partnera?
(koji vas inace nervira pa ste joj/mu rekli da vam te poruke stvarno smetaju)
Ti si danas bas raspolozena za teske teme, verovatno ne bih ali ipak zavisi kakav mi je bioritam tog dana.
 
piskotica:
:?: :?: :?:
Pitanje za sve:

Da li biste ostavili devojku / decka koja/i vam znaci ukoliko u njenom/njegovom mobilnom telefonu pronadjete sacuvane stare poruke bivseg partnera?
(koji vas inace nervira pa ste joj/mu rekli da vam te poruke stvarno smetaju)

MLADA DAMO , JA MISLIM DA TI PUNO GRESIS.

KAKO DA PROCITAS U NECIJEM MOB.TEL. BILO STA,

KAD ZNAMO DA JE NE PRISTOJNO CITATI TUDJA PISMA .

JA SAM SE ZBOG TOGA RAZVEO .

BILA MI NE PRISTOJNA SUPRUGA . :roll:
 
piskotica:
:?: :?: :?:
Pitanje za sve:

Da li biste ostavili devojku / decka koja/i vam znaci ukoliko u njenom/njegovom mobilnom telefonu pronadjete sacuvane stare poruke bivseg partnera?
(koji vas inace nervira pa ste joj/mu rekli da vam te poruke stvarno smetaju)

Баш хтедох да питам како можеш да ''пронађеш'' поруке у туђем телефону?
И како могу да ти сметају поруке у туђем телефону?
И ако је партнер бивши, онда је бивши, шта бих била љубоморна на нешто што је прошло и што ме не угрожава?
 
Zavisi sve u kojoj ste fazi i kako ste se definisali. Ako ti je neka kres sema, nema sta da pipa tvoj mobilni ili ti njegov sve jedno.

Ako ste u vezi ili braku onda tu ne brebalo da ima tajni i onda je ok da zbog tog nekog izbrises te bivse poruke.

Inace gledao sam davnih dana(pre 4-5 godina) neku emisiju na TV-u, o amerikancima nesto, i kaze da je procenat razvoda veci kod parova koji imaju mobilni, nego kod onih koji nemaju.
 
VesticaBG:
Ako neko cuva poruke od bivseg/bivse to je siguran znak da oseca nesto prema njemu/njoj.
Zasto bi cuvao poruke od nekog ko ti vise ne znaci?


pa šta ti je ,,, sada ako nadješ novog frajera ,, treba da obrišeš prošlost ,,, valjda prihvataš čoveka zbog onoga šta osećaš prema njemu ,,,
šta kao pobacaš sve stare slike ,,, uništiš poklončiće ,, odeš u crkvu da se pričestiš ,,pre toga post tela i duše ,,,
a šta ako i taj novi završi u prošlosti ,,,, pa ti onda nemaš uspomene ,,,

i da gazdarice jel će se prikazati ova moja poruka :wink:
 
MONTE KRISTO:
piskotica:
:?: :?: :?:
Pitanje za sve:

Da li biste ostavili devojku / decka koja/i vam znaci ukoliko u njenom/njegovom mobilnom telefonu pronadjete sacuvane stare poruke bivseg partnera?
(koji vas inace nervira pa ste joj/mu rekli da vam te poruke stvarno smetaju)

MLADA DAMO , JA MISLIM DA TI PUNO GRESIS.

KAKO DA PROCITAS U NECIJEM MOB.TEL. BILO STA,

KAD ZNAMO DA JE NE PRISTOJNO CITATI TUDJA PISMA .

JA SAM SE ZBOG TOGA RAZVEO .

BILA MI NE PRISTOJNA SUPRUGA . :roll:

...e.. i moj decko je bio nepristojan... :cry:
 
svi smo mi pomalo radoznali..nije to neka nepristojnost..u vezi se podrazumeva da se zna skorooo sve..tj da se prica istina i tako to..posle ne dolazi do iznenadjivanja..ok desi se..oprostis jednom, posle toga..razmislis..saberes, oduzmes..da li je vredno..sta, kako, bla, bla..pravila su uglavnom tu da bi se krsila, poslusaj svoj instinkt..kajaces se u svakom slucaju, ali takav je zivot.:P
 
VesticaBG:
Ako neko cuva poruke od bivseg/bivse to je siguran znak da oseca nesto prema njemu/njoj.
Zasto bi cuvao poruke od nekog ko ti vise ne znaci?

Mozda zato sto su lepe, originalne, duhovite.

Ja ne razumem kakve to veze ima sto cuva poruke?
Cuvam i ja u svom poruke raznoraznih osoba koje mi trenutno nista ne znace.Od 60ak njih u fonu retko koja je od neke osobe do koje mi je trenutno stalo.Jednostavno se ponekad podsetim nekih stvari citajuci ih...kao da citam mini dnevnik...

Moje misljenje je da to samo po sebi nije razlog da raskines sa nekim.A da li razloga ima jos a to bi trebao da bude samo povod to ti najbolje znas i osecas...
 
Radoznalost ubila mačku.
Sada ne možeš ni da ga pitaš jer ćeš ispasti još veća paćenica. Moraš da poštuješ tuđu privatnost.

Imaš pravo da ga pitaš šta god hoćeš... ali da ga na taj način špijuniraš ...
:roll:
 
piskotica:
:?: :?: :?:
Pitanje za sve:

Da li biste ostavili devojku / decka koja/i vam znaci ukoliko u njenom/njegovom mobilnom telefonu pronadjete sacuvane stare poruke bivseg partnera?
(koji vas inace nervira pa ste joj/mu rekli da vam te poruke stvarno smetaju)
nebih ni citala njegove poruke, niti sam to radila..samo ako mi da da procitam..
ali da ih nekim slucajom procitam ondah bih me to bockalo i pitala bih ga,iako bih otkrila da citam njegova pisma,zbog cega ih cuva..
sigurno on ima razlog sto ih cuva,i zelea bih da mi to objasni a ako je to bisva i ostaje bisva sto da raskinem?sve zavisi do objasnjenja..
 
piskotica:
:?: :?: :?:
Pitanje za sve:

Da li biste ostavili devojku / decka koja/i vam znaci ukoliko u njenom/njegovom mobilnom telefonu pronadjete sacuvane stare poruke bivseg partnera?
(koji vas inace nervira pa ste joj/mu rekli da vam te poruke stvarno smetaju)

Tesko da bi mi smetalo nesto sto ne znam. A nemam obicaj da zagledam u poruke svoje devojke, kao sto ne dozvoljavam da ona rovari po mom mobilnom telefonu. U svakoj vezi mora se sacuvati nesto privatnosti.
 
VesticaBG:
Ali hajde da odgovorim na pitanje.
Ne bih ga ostavila, ali bih se naljutila.
Ne bih se svadjala, ali bih ga pitala koji je pravi razlog zbog koga cuva te poruke.
Sta dalje, zavisi od odgovora.

И не би те било блам да му признаш да си му тркељисала по телефону? :roll:
 

Back
Top