Kako dobiti kanadsku radnu dozvolu

Ako neko zna odgovor na sledeće pitanje: Ako se dođe u Kanadu sa TRV, sa ciljem studiranja, a u pitanju je short-term course, i nakon toga se ukaže prilika za posao. Pitanje je da li se može aplicirati za radnu dozvolu iz Kanade , ili se mora vratiti nazad da bi aplicirali?
 
druze ingteresuje me ova opcija oko radnih viza... naime supruga i ja smo odlucili da apliciramo za expres entery ali koliko vidim tamo je bas nezgodna situacija trenutno jer mnogo toga traze... pa nas interesuju radne vize... ona je sad zavrsila za fizio terapeuta a pre toga je radila kao pedijatrijska sestra, a ja sam vojni policajac, radim u jednoj nasoj specijalnoj jedinici za obezbedjenje licnosti i objekata, mada mi nije bitno koji je posao u pitanju, bitno mi je samo da radim... ako imas neku korisnu informaciju molim te javi
 
Нисам много упућен у новије имиграционе програме, али требало би да важе правила која су била на снази и по програму онда кад сте аплицирали.
 
Interesuje me da li neko ima iskustva u dobijanju radne dozvole ako se ode u Kanadu ( Kalgari ) na turističku vizu i da tamo nađe posao ? Koliko sam video po svim stranicama, oglasima i oglasima, da je moje zanimanje veoma traženo ( HVAC Technician ). Imam radno iskustvo preko 20 godina.
Hvala unapred !
 
Interesuje me da li neko ima iskustva u dobijanju radne dozvole ako se ode u Kanadu ( Kalgari ) na turističku vizu i da tamo nađe posao ? Koliko sam video po svim stranicama, oglasima i oglasima, da je moje zanimanje veoma traženo ( HVAC Technician ). Imam radno iskustvo preko 20 godina.
Hvala unapred !

Znam dosta njih koji su tako uspeli da nađu posao ali to je bilo pre 2014. godine kada je u suštini moglo tako. Sada malo teže, pogotovo u Kalgariju (bila sam u Kalgariju, govorim iz iskustva).
 

Back
Top