sa kim se ribe najbolje slazu

gigule:
:shock: e a Device? zar ne bi trebalo Ribe da se dobro slažu i sa Devicama?
slažu se Device sa Ribama... ali Ribe sa Devicama :roll: to je već druga priča :lol:
evo.. ja kao R se slažem samo sa jednom D i to samo zato što ima podznak Blizanac :wink:
Iznenađujuće loše se slažem sa zemljanim znacima jer smo bukvalno dva različita sveta bez ikakvih dodirnih tačaka... naime, u mom horoskopu uopšte nema zemlje, dominira vazduh sa malo vatre i vode... tako da, Device, Bikovi i Jarčevi mogu da kucaju na druga vrata :wink:
a generalno zavisi u kom znaku im je sedma kuća
meni je neki bezvezni astrolog rekao da mi najviše odgovara partner znak/podznak Vodolija jer mi je tamo Venera u konjukciji sa Merkurom, ali to malo sutra radi posao kada imam Mesec i Mars u sedmoj kući u Blizancu.
 
etotako:
re kabe:
sa skorpijom.od deset meni bliskih ljudi(sto prijatelja sto rodbine),petoro su ribe a ostalo vage i lavovi.
vise bi se reklo da se oni"lepe"za skorpije
ma da... baš se lepe :lol:
a vi jadne škorpije, ne možete da se odbranite od takve navale
Da znas da se bAS lepe, ponekad imam osecaj da igram stiskavac sa ribama od njihove blizine! A mi jadne skorpije pokusavamo da se odbranimo al nekako nam ne ide, znas kako je, bas se i ne branimo! :lol: :lol: 8)
 
dilerDuse:
Nije u njima sadrzano po malo od ostalih znakova, nego njima od karakteristika ostade samo ono sto ostalim nije pripalo. 8)
Čovječe, ti baš ne voliš RIBE... :wink:
Ja sam riba. I ne pogađa me većina stvari koje su ovdje napisali o ribama, jer su uglavnom tačne... Bože moj nisam savršena ... Istina je da živim u svom svijetu... i da sam nekada mušičava... :oops: Ali ovaj tvoj komentar ima otrova... :twisted:
Doduše... kada su ribe u pitanju, ljudi ih ili vole ili ne vole... Rijetko su indiferentni... :wink:
A možda ti samo nisi upoznao pravu RIBU... ili je nisi dovoljno upoznao...?!? Pokušaj... mada mi teško puštamo nekog u svoj svijet. Kada se to desi volimo čitav život šta god da se desi.... (jesmo mazohisti) :?
I sve ćemo ičiniti za onog koga volimo, i sve mu oprostiti... pa bio to prijatelj, momak, djevojka, sestra, brat....
 
VesticaBG:
Po teoriji se ribe u ljubavi dobro slazu sa vagama jer vage daju ribama osecaj bezbednosti, jedino sto treba da prevazidju su iluzije u kojima zive i imaju velike sanse za brak. :lol:
Inace, znam dva para ribe-vaga koji super funkcionisu.

Ma sve je to lepo, ali musko pa RIBA, porazavajuce, to je nekako vise za zene.Bez obzira, mislim da je kod riba najvise izrazena razlika izmedju viseg i nizeg tipa ovog znaka.Postoje ribe koje plivaju uzvodno, i one koje nosi "struja",ali ipak uvek su malo ljigave, sorry.
 
Joj...kad cujem za tu kombinaciju strelica i riba,
odmah se setim svojih muka...tri godine...uh
pocelo je burno, a zavrsilo se zamalo tragicno.

ni sad ne volim da ga vidim, a nekako se uvek pojavljuje s vremena na vreme, i tako godinama.

totalno nerazumevanje :?
 
Ne znam koliko ce ti koristiti ova informacija, ali -
ja sam u horoskopu strijelac, moj decko je riba i sjejno se slazemo. Napomenucu da su pripadnici ova dva znaka prilicno razliciti po dinamici, raznim bitnim shvatanjima o zivotu, ali da mogu naci kvalitetan kompromis, sto je uslov za dobro "slaganje". O ribama se svasta prica, nekada sam dijelila misljenje, ali se ispostavilo da su jako njezni, topli, ali preduzimljivi i sposobni... :)
 
sad se nacitah i gluposti ali i tacnih stvari, generalno postoje te neke karakteristike po kojima bi se mogli prepoznati odredjeni znaci horoskopa, ali kada bi se gledao samo horoskop bilo bi to veoma iskljucivo.... primer. ja sam u vezi sa duplom lavicom (ja sam riba u podznaku blizanac, sa pored toga dominantom vodolijom i strelcem) i to po svakoj logici ne bi moglo da se smisli kao kombinacija, a dodacu i to da se za mene najvise lepe ti vatreni znaci sa kojima se ja veoma dobro slazem. mislim da u medjuljudskim odnosima, bilo to ljubavni, drugarski, poslovni najvise ima uticaja genetika, obrazovanje, vaspitanje, pa tek onda taj horoskop .... btw. ja cak i nemam tih nekih karakteristika koje se pripisuju ribama, izuzetno sam druzeljubiv i dinamican, sve sto je usporeno me zesce smori i unervozi

ps. (ne zamerite mi na greskama u pravopisu, mrzi me sada da ispravljam)
 
U teoriji
bik, skorpija, jarac, vaga
U praksi
Ribe se ne slazu ni sa kim, zive u svom svetu 8)


Slozila bih se,ali uvek ima izuzetaka.Moja mama je riba,bivsi svekar,i puno poznanika znam u tom znaku,meni kao ovnu ne odgovaraju.Iscrpe mi svu pozitivnu energiju svojom depresijom.
Zanimljivo je sto sam ja-ovan,dete jedne ribe i jednog skorpiona,a to su jedini znaci,sem blizanaca,koje ne podnosim dugo u svojoj blizini.
 

Back
Top