Rome: Total War

Vidi ovako,meni radi na 2.4/256 mb/GF 5200 i nemam problema sve dok ne pocnem u toku borbi da koristim "fire arrow",ali mislim da ispod ovoga ce tesko raditi ili bar nece liciti na igru 8) Muerte,izgleda da si u pravu,upravo sam porazio full vojsku i ispade herioc victory,jesam li ti rekao da sam ponovo poceo sa grcima na very hard :lol: ali sada se malo izivljavam,kada sam isterao makedonce,sledeci grad koji sam osvojio je Rome :lol: 12 jednica armoured hoplitas,4 archers,2 cavaliry,1 spartanci i naravno dzej...ovaj mislim general,sada se branim od nasrtaja dosadnih rimljana :twisted: mada im nesto ne ide za rukom hehehe,mislim da ti necu oprostiti sto si me zarazio sa Grcima.A kada zavrsim sa njima definitivno moram da probam Armeniju ne deluju mi lose.
 
е људови, ма шта да вам кажем...game је прави мрак! :D 8) тако је добро урађена да то не може речима да се опише - мора да се проба! :D
иначе, имам 1.2GHz и 256MB, и не прави ми никакве проблеме током игре. једино сецкају оне уводне сцене које уопште не могу да одгледам колико ме зеза :evil: ..али нема везе, зато то лепо прескочим и бацим се на фигхт са варварима! :wink:
додуше тек се захуктава рат, али морам још доста ствари да провалим...
а никако ми није јасно како да регрутујем оне шпијуне? :roll:
 
Proveri "building browser" tu ces naci tacno sta dobijas kada napravis pojedine gradjevine,vidim igras sa rimljanima da bi dobio spijune treba da napravis cini mi se market ili tako nesto,ali proveri kada otvoris prozor nekog grada sa leve strane imas male ikonice jedna od njih je i gore pomenuta,otvoris je i vidis redosled gradnje tj. upgrade gradjevina,desni klik misa na neku gradjevinu i dobices info o njoj,tako da ce ti sve biti jasnije,predlog kada pravis prve "shrine" imas ih vise,pogledaj sve lepo.proveris sta ce od njih ispasti kada se upgrejduju pa onda odluci,i samo polako ipak se rat ne dobija tek tako.
 
у бре, ал` сам глуп...так сад видим :oops: :lol:
е, само ме заним пар ствари, пошто сам још увек код римљана - како је са осталим нацијама, је л` и они могу да регрутују тако неке ликове успут што налете на њих у некој шуми или шта већ. или је то само случај са овим мојим варварима са севера? :wink:
онда нека варијанта - налети ми у близини једног града spy, и ја пошаљем свог spy-а да извиди ситуацију...кад овај странац извади нож и направи шваргле од мог лика. :shock: :evil: . онда пошаљем другог spy-а да крене у крвну освету, кад он само извиди ситуацију и кулира ту поред противничког spy-а...онда пошаљем и трећег који исто тако налети на нож оног шуњкала и испадне да ми је лик нанео више штете него што сам до сад претрпео у било којој борби :lol: :wink: значи он мени рецне 2 spy-а (најбољег и најгорег тј. ехперта и неког клошара), а ја седим поред компа и псујем га...и како да га уклоним? је л` треба да чекам да се ликови намноже до 6000 становника да бих град подигао на виши ниво, или једноставно да покушавам као и до сад са spy-јем, па ако прође - прође. :roll:
а најжешђе је оно кад варвари бране своје утврђење па како им полако прилазим са моћном војском - поједине њихове групације се успаниче и почну да беже главом без обзира. :twisted: :D :twisted:
једина ствар која ми се не свиђа је то што се битке на мору одигравају аутоматски. :roll: могло је то мало боље да буде урађено, море је одлично за маневре!

п.с.
него, у ком тренутку имам права да кренем да освојим рим? је л` кад имам велику подршку народа или сената?
 
фигхтер:
е, само ме заним пар ствари, пошто сам још увек код римљана - како је са осталим нацијама, је л` и они могу да регрутују тако неке ликове успут што налете на њих у некој шуми или шта већ. или је то само случај са овим мојим варварима са севера? :wink:

најамничка војска, сад сам сконтао :wink:
 
Znaci ljudi,mislio sam da su Grci zakon,ali Egipcani..... katasrofa,em kopljanici i to dobri,i archersi ali konjica je fenomenalna,najbolje od svega je to sto na prvom levelu vec imas konjanike sa sekirama (a ne sa kopljima kao vecina) i mnogo su jaki :lol: protiv bilo koje oklopne jedinice naprave masakr :twisted: licno,trenutno uzivam u njihovom klanju rimske pesadije dok im pripomazu nill speermeni i kocije.Znaci igram na very hard,ali nemam taj osecaj u toku bitaka jer sve vojske mi se sastoje uglavnom od 10-tak kopljanika,2-3 jedinice bowmena,2 kocije i ostalo konjanici i dosta je jednostavno napred kopljanici u redu iza njih strelci a sa strane konjanici i kada krene bitka samo posaljem konjanike na njegove krajnje jedinice i gotovo posle minut vec su svi u begu :lol: ah da....prvo im ukokas generala,ali zaista je nevidjeno lako igrati sa njima Muerte ovo moras da probas uzivancija kad ti kazem.
 
Rajko:
Koja je nacija najbolja za pocetak?

за почетак су најбољи римљани...а уједно су и најгори, зависи како гледаш сад на то :wink: ...а уједно су и једини - за почетак :wink:

него, мене страшно мучи она економија...тек сад видим колико је она битна за земљу која хоће да буде војно много моћна...те прво штекаш за коњицу, па онда за неку граћевину, па онда за неку нову јединицу, па кад загусти мораш да платиш најамнике...па још и одржавање свега тога... :roll: :wink: :lol: за ту кинту сам могао лепо да купим неко имање у ломбардији и да полако слажем паре...али не, ја сам кренуо да освајам свет :wink:
а онај fire arrow рулз! :twisted: швабе не могу ни да присмрде са својим шугавим phalanx (ако се уопште тако и пише) формацијама...
 
kad smo kod ekonomije...

ja sam poceo sa easy i uspeo sam da obezbedim dooosta sestercija, da ne moram da mislim na buducnost...i sav sam bio happy

ali, sta se desava kada imas vise love nego sto ti treba...
generali se dave u hrani i picu, postaju debeli, sto im oduzima bonuse na bojistu, postaju homosi i odrzavaju bahanalije sto im srozava influence, postaju pohlepni i potkupljivi...i sve u tom fazonu...
imperator mi je super...ali, sta posle njega...nema ko da ga nasledi...sve iskvareno, tromo i nesposobno...

raspametila me realnost igre...
sada mi je jasno zasto je palo rimsko carstvo...
 
имам бре, фрку са једним градом - почело је све ово као у војводини - негативан природни прираштај становништва :roll: :( не смем да смањим порез због минуса, али зато ми се град потпуно "замрачио"... :roll:
 
Imao sam istu frku ada sam igrao sa Grcima u gradu severno od Sirakuze. Moj recept je bio sledeci:
Posto sam pokoreni grad okupirao (umesto da ga porobim i prepolovim stanovnistvo) ljudi su i dalje bili naklonjeni onoj frakciji koja je dugo drzala taj grafd (Rimljani). Dolazilo je do stravicnih nemira i korupcije...ma svega. Meni naravno tu pukne film i napunim DO KRAJA grad elitnim jedinicama, u mom slucaju SPARTANCIMA (Verone citas li ovo? :) ).
Zatim povecam maximalno porez dd ljudi polude.
Naravno posle par krugova izbijaju strasni nemiri u gradu, zgrade spaljene i ostalo. ALI, posto je grad pun elitnih jedinica, stanovnistvo ne moze da protera vojsku iz grada i pobuni se. Umesto toga oni se bune unutar grada gde je rezultat sledeci: Poginulih vojnika: 50 Poginulih civila : 3000. I tako par krugova, pobijes ljude unutar grada i odmah ugusis pobunu vojnom silom :) Kasnije ljudi se smire i grad pocinje da funkcionise...
P.S Verone presao sam sa Grcima :) znas li koji je bio poslednji grad koji sam pokorio u ime grcke? Vavilon :) Simbolicno zar ne ? :) Ne znam ljudi da li ste u opcijama uzeli "Veiw Credits".....nista narocito.....idu slova itd. ali muzika sto je preterana. Bas mi se svidja :)
Kazi te mi jos nesto.......da li se mogu otkljucati Makedonci?
 
El Muerte:
...Posto sam pokoreni grad okupirao (umesto da ga porobim i prepolovim stanovnistvo) ljudi su i dalje bili naklonjeni onoj frakciji koja je dugo drzala taj grafd (Rimljani). Dolazilo je do stravicnih nemira i korupcije...ma svega. Meni naravno tu pukne film i napunim DO KRAJA grad elitnim jedinicama, u mom slucaju SPARTANCIMA (Verone citas li ovo? ).
Zatim povecam maximalno porez dd ljudi polude.
Naravno posle par krugova izbijaju strasni nemiri u gradu, zgrade spaljene i ostalo. ALI, posto je grad pun elitnih jedinica, stanovnistvo ne moze da protera vojsku iz grada i pobuni se. Umesto toga oni se bune unutar grada gde je rezultat sledeci: Poginulih vojnika: 50 Poginulih civila : 3000. I tako par krugova, pobijes ljude unutar grada i odmah ugusis pobunu vojnom silom Kasnije ljudi se smire i grad pocinje da funkcionise...

она фрка са градом...народ се побунио и како које годишње доба дође, а они праве све већа срања...и мени дојади, па изађем из града и не оставим ни један једини гарнизон...па кад су побуњеници преузели град - поново у освајање тог истога...али сам их овај пут бацио у робље...не, није у питању делос, али није ни далеко :wink: :wink:
 
Eeeee Murerte brate vidi se ko igra po ceo dan Rome :lol: prvo lepo si primetio da pobune u gradu resavas trpanjem elitnih jedinica jer onaj drugi nacin (izadjes iz grada i ponovo ga osvojis i usput smanjis broj stanovnika) ustvari i nije neko resenje,dugorocno gledajuci elitne jedinice tu provedu 10-20 krugova dok ne sredis gradjevine u gradu i popravis zivot stanovnika,a posle toga ce posluziti za nesto bolje :twisted: ja sam prvi put imao problem sa rimom ma koliko dovukao vojske u grad i naravno menjajuci generale nisam uspevao da dovedem red na neku razumnu meru i naravno sta cu ja skrkam elitu u grad pa vi se bunite,ah da ne zaboravim svi gradovi prolaze kroz jednu odredjenu krizu (novcanu) sto dalje vuce i nezadovoljstvo gradjana,ali to je samo privremno u zavisnosti sa kim i koji ste grad osvojili,naprimer ako ste rimljani tesko cete odrzavati red u gradovima Egipta,Armenije,Kartagine jer i sama kultura i vera su veoma razlicite te ce vam trebati vise vremena da ga dovedete u pozitivne vode.Ja imam problem sa Egipcanima kada osvajam Rimske gradove low je obavezno veoma mali ali iz principa ne prepolovljavam stanovnistvo,mada se to sve sredi kada vam grad naraste i ekonomija oko njega ojaca.Sad za Makednonce ne znam,ali mislim da ih nisam primetio kada sam pocinjao igru,bas cu da vidim...... Imam i ja jedno pitanje :twisted: dali vas muci to sto ne mozete da osvojite ceo svet hehehehe a to bi bilo tako dobro zar ne? e sad a da probate da osvojite sve gradove a Rim da ostavite kao zadnji mozda bi tako upalilo 8)
 
Sta da ti kazem...Rome is my life...... :)
Cim dodjem sa posla odmah se prihvatam ratovanja (dobro je za stres) :)
A sto se tice osvajanja celog sveta....to i ne bi bila losa ideja :) Mozda je jedina mana u celoj igri sto nema na kraju neke poduze animacije sa nekom pricom ili makar malo edukacije :)Napravili su uvode strava za svaku naciju, ali zato kada dodjes do kraja...clipic od bednih 10 sekundi :(
 
@#'BENI Kartaginjani!@%$#@^$#$&$^#$%! :x
Kako im glupava pesadija dodje mi da vristim!
Regrutujrm ja 4 jedinice Sacred Band Hoplita sa gomilom ostalih i napadnem grad. Mislim "Uuuuu ovo ce biti masakr" kad, u borbi ovi idioti stoje u Phalax formaciji i kako im protivnik pridje, imbecili podignu koplja, pa spuste , pa podignu......KRETENI
Jedino sto valja jeste konjica i slonovi koji su brutalno jaki. Ali elitna pesadija.......nije ravna ni obicnim Grckim Hoplitima.
Sta bi tek bilo da sam napao Spartu?!?!! :shock:
 
ево како понекад могу да изгледају моћни римски војници...праплашени на смрт :wink: како мрзим кад се то деси, уопште не можеш да их контролишеш до краја битке :evil:
него, шта значи она мала стрелица надоле у левом углу? то никако да провалим... :oops:

hastati.gif
 
Ali elitna pesadija.......nije ravna ni obicnim Grckim Hoplitima.
Sta bi tek bilo da sam napao Spartu?!?!! :shock:[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: eeee brate jesi li primetio da svaki put kada zadas nekoj jedinici kopljanika da napadne neku jedinicu kraj sebe da prvo podignu koplja kako bi se namestili za napad,sa kartaginjanima moras da im postavljas "defense" kako bi zaista bili efikasni,hahahaha vidim da ti ide sa kartaginom kod njih iskljucivo naj jedinice kopljanika,malo strelaca i obavezno konjica i slonovi i nema frke.A sada da te spremim za Egipcane (ali tek kada zavrsis sa Kartaginjanima,nemoj da si prekinuo slucajno!!) Kao prvo nista slabije od ovih jedinica nemoj da saljes ili bar da budu duplo jaci,znaci udarna snaga egipta i smrt za sve jake jedinice
cavalry8ah.jpg

konjica i to prvi level,znaci neverovatno su dobri mozda i zbog toga sto ih ima 40 umesto standardnih 27 nemoj da vodis manje od 4 jedinice osim ako nemas uz sebe i
chariots7yf.jpg

oni su vise za napade na slabije jedinice ali sluze i za ganjanje neprijatelja,zatim odbranbenu liniju cine
nile6nq.jpg

standardno dobri u odbrani mada me nervira kao i kod svih kopljanika sto moras da svaki cas da dizes formaciju kako bi dobili na brzini,i na kraju jedinica koja je tu za sve,da masakrira vojsku i takodje da je juri po polju,brzi su od bilo koje pesadijske jedinice (izuzev archersa i to ponekih)
axemen7iu.jpg

E sad otkricu ti kako najlakse dobiti grad,stedeci i krugove a i vojsku,znaci pricam o napadu na zidine napravis samo dva towera i nista vise :wink: kada dodju do zida jos po dve jedinice nile spearmena posaljes da cuce pored,kada se prva jedinica popne odmah ove dve saljem gore i to run,dotle su strelci malo proredili odbranu,e sad u zavisnosti koliko je vojske u gradu nekada i strelce saljem da se penju pa malo odozgo gadjaju vojsku i cim si doterao jednu jedinicu do dela iznad kapije ostatak saljem kroz nju,verovatno si primetio da kada osvojis zidine kapija i kule iznad nje rade za tebe,znaci lepo ih ubacis polako u grad pod zastitom kula i dalje je sve lako,em nema da popravljas zidine i stedis pare mozda ponekad dodjes u cajknot sa vremenom ali je tu uvek konjica da dokosuri ostatke.Dalje strelci su dobri ali chariots archers si su fenomenalni,mada sam koristio uglavnom archerse nekako ih uvek pre napravim (mislim na zgrade),za elitu necu da pricam to moras sam da vidis dovoljno je da ti kazem da elit archersi imaju neverovatan damage kao i defens,evo kako izgleda jedna od "smrt" jedinica
egiptelit9lv.jpg

Sa njima mirne duse na bilo koju vojsku,jos nesto obavezno ali obavezno pokusavaj da sto vise budes u poziciji da te napadaju jer zbog sporosti spearmena tvoji napadi su malo usporeni,mada je to lako samo parkiras vojsku blizu nekog grada ili protivnika i oni ce sami da nalete :twisted: a posle zna se "kolji vri voda !!!" Jedva cekam da pocnes sa Egipcanima.Ah da Fighter ona strelica znaci da ti je jedinica bila u nekom gradu na "retrain-u" to je zato sto u tom gradu imas armourer,ili si je jednostavno oporavljo posle borbe.
 
Ali elitna pesadija.......nije ravna ni obicnim Grckim Hoplitima.
Sta bi tek bilo da sam napao Spartu?!?!! :shock:[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: eeee brate jesi li primetio da svaki put kada zadas nekoj jedinici kopljanika da napadne neku jedinicu kraj sebe da prvo podignu koplja kako bi se namestili za napad,sa kartaginjanima moras da im postavljas "defense" kako bi zaista bili efikasni,hahahaha vidim da ti ide sa kartaginom kod njih iskljucivo naj jedinice kopljanika,malo strelaca i obavezno konjica i slonovi i nema frke.A sada da te spremim za Egipcane (ali tek kada zavrsis sa Kartaginjanima,nemoj da si prekinuo slucajno!!) Kao prvo nista slabije od ovih jedinica nemoj da saljes ili bar da budu duplo jaci,znaci udarna snaga egipta i smrt za sve jake jedinice
cavalry8ah.jpg

konjica i to prvi level,znaci neverovatno su dobri mozda i zbog toga sto ih ima 40 umesto standardnih 27 nemoj da vodis manje od 4 jedinice osim ako nemas uz sebe i
chariots7yf.jpg

oni su vise za napade na slabije jedinice ali sluze i za ganjanje neprijatelja,zatim odbranbenu liniju cine
nile6nq.jpg

standardno dobri u odbrani mada me nervira kao i kod svih kopljanika sto moras da svaki cas da dizes formaciju kako bi dobili na brzini,i na kraju jedinica koja je tu za sve,da masakrira vojsku i takodje da je juri po polju,brzi su od bilo koje pesadijske jedinice (izuzev archersa i to ponekih)
axemen7iu.jpg

E sad otkricu ti kako najlakse dobiti grad,stedeci i krugove a i vojsku,znaci pricam o napadu na zidine napravis samo dva towera i nista vise :wink: kada dodju do zida jos po dve jedinice nile spearmena posaljes da cuce pored,kada se prva jedinica popne odmah ove dve saljem gore i to run,dotle su strelci malo proredili odbranu,e sad u zavisnosti koliko je vojske u gradu nekada i strelce saljem da se penju pa malo odozgo gadjaju vojsku i cim si doterao jednu jedinicu do dela iznad kapije ostatak saljem kroz nju,verovatno si primetio da kada osvojis zidine kapija i kule iznad nje rade za tebe,znaci lepo ih ubacis polako u grad pod zastitom kula i dalje je sve lako,em nema da popravljas zidine i stedis pare mozda ponekad dodjes u cajknot sa vremenom ali je tu uvek konjica da dokosuri ostatke.Dalje strelci su dobri ali chariots archers si su fenomenalni,mada sam koristio uglavnom archerse nekako ih uvek pre napravim (mislim na zgrade),za elitu necu da pricam to moras sam da vidis dovoljno je da ti kazem da elit archersi imaju neverovatan damage kao i defens,evo kako izgleda jedna od "smrt" jedinica
egiptelit9lv.jpg

Sa njima mirne duse na bilo koju vojsku,jos nesto obavezno ali obavezno pokusavaj da sto vise budes u poziciji da te napadaju jer zbog sporosti spearmena tvoji napadi su malo usporeni,mada je to lako samo parkiras vojsku blizu nekog grada ili protivnika i oni ce sami da nalete :twisted: a posle zna se "kolji vri voda !!!" Jedva cekam da pocnes sa Egipcanima.Ah da Fighter ona strelica znaci da ti je jedinica bila u nekom gradu na "retrain-u" to je zato sto u tom gradu imas armourer,ili si je jednostavno oporavljo posle borbe.
 
:) Znam sta hocws da kazes! Na potpno isti nacin i ja osvajam grad.Ako imam Hoplite u vojsci, nakon sto zauzmem kapiju, munjevito saljem 2-4 jedinice Hoplita i slazem levo, desno prema stazi da poprece put u Phalax formaciji okrenuti ledjima jedni drugima i na taj nacin pokrivam se sa obe strane. Zatim, unosim svu vojsku i stavljam ih u formaciju.Udarna sila(Spartanci, Arcani, Cohorti...zavisi sa kime igras) dolaze u prve redove i krecem se prema trgu. Za to vreme oni nesretnici na zidovima ginu i na mesto njih penjem Archere da me pokrivaju sa zidova u slucaju da me potisne protivnik. Naravno ovo se jos nikada nije desilo, mozda zato sto nisam igrao sa ljudskim protivnikom....
Ima li negde da se kupi OGIGINAL ljudi? Ocu da igram multipaly...alo bre :)
BTW...Bio sam na oficijalnom sajtu igre...ima dodatna jedinica tj. drugaciji izgleda samo. Spartanski vojnik....dosta su dobro uradili ali nije autentichan.Trebali su da ostave poprecnu perjanicu,na slemu, dugu kosu, da dodaju "Lambda" slovo na shtitu i ostave crveni ogrtac. Ne moze biti originalnije od toga! Ima li neko ko se bavi modelima da prepravi? :)
 
LJUDI VAZNO OBAVESTENJE ZA LJUBITELJE OVE IGRE:

http://rometotalrealism.com/downloads.shtml

Novi Realism MODOVI. Jako dobra stvar, dodatne jedinice, lepse izgledaju,prosirena mapa sveta.
Akcenat stavljen na realnost(nema gorecih svinja, pasa itd.).
Takodje, ubaceno je vise gradova i napravljen bolji balans jedinica. Ali ono sto je najbitnije, komp je mnogo bolji u borbama!!! :shock:
Ako imate Wireless ili neki drugi nacin da dodjete do modova- skidajte, necete se pokajati!!!
 
заврших коначно и са картагињанима :D играм ону "малу кампању" од 15 територија + уништење одређене нације, па ако ми се свиди наставим и са великом. ону малу сам одрадио некако, а у великој сам се већ зезао и испробавао разне ствари...и све ми се некако чини да ми је било много лакше да одржим ред у освојеним градовима кад сам играо са римом ("јулијевцима"), него са картагињанима. тек групишем војску на једну страну и фокусирам се на освајање, кад оно се побуни неки град и истера ми "пандуре" напоље у сред пустиње :evil: ове картагињане као да нико не воли :lol: .
и замислите шта ми се десило - дошао сам у ситуацију да браним селеукиду од египћана да не би освојили 15 територија пре мене :shock: још у почетку игре, док се ратови нису распламсали, освојим крит због битног стратешког положаја (који су срећом тада држали побуњеници) и добро се утврдим. и фокусирам се на рат за иберијско полуострво, али успут освојим још један град у југозападном делу мале азије (заборавих сад како се зове) који су такође држали побуњеници. и ту ме неким чудом нико не дира, а имам са свима trade rights и живим ко крез :D 8) и временом, да бих донекле осугурао утврђење, склопим за сваки случај савез за селеукидом, разменим map information и забезекнем се - селеукиди остало још само 3 града. пошаљем пар шпијуна и видим да се египат раширио по читавом истоку. и ту се ја натрипујем да сам раније видео да египат треба да освоји поред 15 области само још и селеукиду...а пошто нисам био у доброј позицији да бих отворио нови фронт у африци на западној граници египта, морао сам са неким бедним одредима да идем да браним градове под опсадом у селеукиди. тад сам први пут од како играм total war заратио са египћанима и некако ми се чини да су једна од најјачих војних сила. углавном, одрадио сам 3 битке селеукида & картагина VS египат и просто сам одушевљен како је све то изгледало. :D ОК, само 1 сам добио (захваљујући селеукиди, наравно) јер сам имао слабе јединице на располагању, али главни циљ је остварен - успео сам некако да задржим египат и за то време почистио римљане (сципијевце) и шпанце (заједно са оним галима у шпанији). :D
сад размишљам да почнем нову кампању управо са селеукидом и осветим се египту :evil: :twisted: ...или да узмем египђане? (мада ми се некако не свиђају, замрзео сам их мало :evil: ).

него, не разумем зашто немам понуђене македонце да играм са њима...док сам играо са картагином они су ми били стварно веран савезник - чак сам их и увукао у рат са египтом, па су ми макар на мору помогли око мало сигурнијег превоза трупа са крита у малу азију, почистивши египатску морнарицу. :P

slonovia.GIF
 
Jesam li ja jedini HC igrac Rima ili mi se samo tako cini???

Evo ljudi jos linkova:

http://www.totalrome.com/main.php?page=rtwdlmods

Unlock all factions MOD - kako ime kaze :)

BLOOD MOD 1.4 -odlicna stvar, kada su vojnici pogodjeni strelama, padaju krvavi na zemlju, prekriveni prasinom. SASVIM REALNO :) Jako mi se svidja ovaj mod.
A na oficijalnom sajtu igre mozete skinuti novi skin Spartanskog Hoplita.

NAPOMENA za vlasnike ATI kartica (licno iskustvo) : Mozete imati bagove sa ovim skinom...mesaju se stari skinovi Spartanaca a kada se priblizite.....prebacuje se na nove.
Ovo se moze resiti maximalnim povecavanjem detalja jedinica.


P.S ako vam treba NO CD-fix za patch 1.2 posaljite mi poruku na mail i poslacu vam... :)
 

Back
Top