JA, MOJA NAJBOLJA DRUGARICA I MOJ DECKO

J

JOVANA_W

Gost
PRE NEKU NOC SMO NAS TROJE IMALI PIJANKU KOJA SE ZAVRSILA KOD MOG DECKA U STANU SEXSOM U TROJE. I TO JE SVE BILO SUPER ALI SADA NIKO OD NAS NE ZNA KAKO DA SE POSTAVI PREMA OSTALO DVOJE. NE ZELIM DA IZGUBIM NI JEDNO OD NJIH DVOJE. STA DA RADIM? IMA LI NEKO SLICNA ISKUSTVA? P.S. SEX JE BIO FANTASTICAN :oops:
 
JOVANA_W:
PRE NEKU NOC SMO NAS TROJE IMALI PIJANKU KOJA SE ZAVRSILA KOD MOG DECKA U STANU SEXSOM U TROJE. I TO JE SVE BILO SUPER ALI SADA NIKO OD NAS NE ZNA KAKO DA SE POSTAVI PREMA OSTALO DVOJE. NE ZELIM DA IZGUBIM NI JEDNO OD NJIH DVOJE. STA DA RADIM? IMA LI NEKO SLICNA ISKUSTVA? P.S. SEX JE BIO FANTASTICAN :oops:
wow.sa najboljom prijateljicom dijelim sve,ali dečka NIKAD.mislim da bi mi to poslije pokvarilo cjelokupan odnos i sa prijateljicom i sa dečkom.
to je bar moje mišljenje.ali bi trebala porazgovarati sa oboje i viditi njihova mišljenja.
 
pa cekajte ljudi, OK je da se trojka desi , ali sad bas stalno da upraznjavaju tatu vrstu sexa....pa mislim da od veze nece ostati nista jer se nece znati ko koga *ebe i ko je skim u vezi. Mozda na kraju ostanes i sa drugaricom. :shock:
Hocu da kazem, da treba da popricas sa oboje, odvojeno, decku da stavis do znanja da ti je prijalo novo sexualno iskustvo, kao pospesuje vezu, ovo ono, i kako bi mogli to jos da upraznjavate... sa drugaricom vec ne znam sta da radis, ti bi trebala da znas kakva ti je i koliko dobra drugarica pa u skladu sa tim i da se ponasas...verovatno je njima bedak zbog tebe pa cekaju da vide kako ces ti da reagujes... :wink:
 
Pitagora:
Moramo ti priznati da ti zavidimo. Ispunila si jednu od nasih jacih fantazija. Mada nikad nismo razmisljali o njenim najboljim drugaricama. Ako nije problem, podeli iskustvo sa nama, kako je izgledalo, kako je pocelo. Ako ne javno, imas nas mail. Pozdrav.
POCELO JE JOS U KAFICU SHALAMA TIPA "PIJEMO CRNO VINO BICE DOBAR SEX","AJD SAD SVI PIJEMO NA EX ILI NEMA SEX" I TAKO........ KADA SMO STIGLI U STAN DA "GLEDAMO NEKI FILM"(OTRCANA FRAZA ALI UVEK PROLAZI) TUSIRALA SAM SE I KADA SAM IZASLA VIDELA NJU KAKO LEZI SA GLAVOM U NJEGOVOM KRILU. REKLA SAM DA LEPO IZGLEDAJU TAKO A ON ME PITAO "ZAR TI NE SMETA?". KADA SAM REKLA NE ONA MI JE REKLA SMETALO BI TI DA SI NAS ZATEKLA U NEKOJ DRUGOJ POZI. "MA NE" REKOH. ONI KAZU NE VERUJEMO TI. I ONDA REKOH "AJDE PROBAJTE ME" DALJE DA TI NE PRICAM.................... BILO JE LUDO , NISAM MOGLA DA IH GLEDAM A DA SE NE PRIKLJUCIM. U SVAKOM SLUCAJU FENOMENALNO ISKUSTVO.
 

Back
Top