JA, MOJA NAJBOLJA DRUGARICA I MOJ DECKO
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: JA, MOJA NAJBOLJA DRUGARICA I MOJ DECKO

JOVANA_W
    Guest

Podrazumevano JA, MOJA NAJBOLJA DRUGARICA I MOJ DECKO

PRE NEKU NOC SMO NAS TROJE IMALI PIJANKU KOJA SE ZAVRSILA KOD MOG DECKA U STANU SEXSOM U TROJE. I TO JE SVE BILO SUPER ALI SADA NIKO OD NAS NE ZNA KAKO DA SE POSTAVI PREMA OSTALO DVOJE. NE ZELIM DA IZGUBIM NI JEDNO OD NJIH DVOJE. STA DA RADIM? IMA LI NEKO SLICNA ISKUSTVA? P.S. SEX JE BIO FANTASTICAN ops:

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Podrazumevano

Nista,samo nastavite tako..

Početnik
    Učlanjen
    05.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Uffffffff......

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa kad ste vec dotle dosli, i tebi se dopalo, probaj da ih ubedis da to odradite jos jednom...

Ili se ponasaj kao da nista nije bilo... mala glupost u pijanom stanju....

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio bundeva
    Nista,samo nastavite tako..
    SA DECKOM SAM SE VIDJALA NAKON TOGA I ON JE SAV U GRCU A SA DRUGARICOM SE JOS NISAM NI VIDELA.

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano ja i

8) 8) 8) Kuliraj, smatraj za normalno, pa nije tu niko nikoga silovao, svi ste svrshili uredno i to je sve ok !!! Dakle, zivi zivot, pusti filozofiju, imaj zastitu i probaj opet, to ti je najkraci i naj-plus savet !!!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Desilo se i sta sad... Da se ubijete zbog toga...???
    Ako vam odgovara, ponovite to, ako ne, momak i ti nastavite dalje sami i gotovo...
    P.S. ako ne mozete nikako grca da se oslobodite, a vi se ponovo napijte... :wink:

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Ako vam odgovara, ponovite to, ako ne, momak i ti nastavite dalje sami i gotovo...
    P.S. ako ne mozete nikako grca da se oslobodite, a vi se ponovo napijte... :wink:
    TO JE ONO NAJGORE. JA BIH MOZDA I VOLELA DA SE SVE PONOVO DESI. ZAISTA SAM UZIVALA

Guest

Podrazumevano

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa draga moja, ako bi to voljela, onda zasto da ne...
    Naravno, ako su i njih dvoje ZA...
    Bitno je da ono sto radite svi zelite, da u tome uzivate, kao i da time nikog ne ugrozavate... :wink:

JOVANA_W
    Guest

Podrazumevano

Pa draga moja, ako bi to voljela, onda zasto da ne...
    Naravno, ako su i njih dvoje ZA...
    Bitno je da ono sto radite svi zelite, da u tome uzivate, kao i da time nikog ne ugrozavate... :wink:
    DA ALI SU NEKAKO POSTIDJENI I JA NE SMEM NI DA POMENEM REPRIZU A ZELIM TO

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio JOVANA_W
    DA ALI SU NEKAKO POSTIDJENI I JA NE SMEM NI DA POMENEM REPRIZU A ZELIM TO
    Pa uradi to indirektno... tipa pocni da pricas o tome kako si videla nekog pijanca kako je radio cudne stvari, i onda blah blah... dok polako ne dodjete do teme kako ste i vi bili malo ekscentricni kad ste se napili... I onda pitas nesto tipa 'Jel' ti se dopalo...' i sl.

Poz.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Daj im malo vremena da se priviknu na pomisao sta su ucinili i da se opuste... Ako je i njima bilo tako dobro kao i tebi, vjerovatno ce pozeljeti da se sve ponovi... E, ako se tako bude situacija razvijala, na tebi je da ih malo podstreknes na akciju... :wink:

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

E rekoh da ne napisem, ali slab sam karakter.... Kad god vidim ovu temu, padne mi na pamet:

"JA VRAGOLAN, I MOJ DEDA..."

braca Daltoni
    Guest

Podrazumevano

Ako decko nece nadji jos dve drugarice pa nas nazovite.Nas cetvorica smo spremni za vas ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: JA, MOJA NAJBOLJA DRUGARICA I MOJ DECKO

Citat Original postavio JOVANA_W
    PRE NEKU NOC SMO NAS TROJE IMALI PIJANKU KOJA SE ZAVRSILA KOD MOG DECKA U STANU SEXSOM U TROJE. I TO JE SVE BILO SUPER ALI SADA NIKO OD NAS NE ZNA KAKO DA SE POSTAVI PREMA OSTALO DVOJE. NE ZELIM DA IZGUBIM NI JEDNO OD NJIH DVOJE. STA DA RADIM? IMA LI NEKO SLICNA ISKUSTVA? P.S. SEX JE BIO FANTASTICAN ops:
    wow.sa najboljom prijateljicom dijelim sve,ali dečka NIKAD.mislim da bi mi to poslije pokvarilo cjelokupan odnos i sa prijateljicom i sa dečkom.
    to je bar moje mišljenje.ali bi trebala porazgovarati sa oboje i viditi njihova mišljenja.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

pa cekajte ljudi, OK je da se trojka desi , ali sad bas stalno da upraznjavaju tatu vrstu sexa....pa mislim da od veze nece ostati nista jer se nece znati ko koga *ebe i ko je skim u vezi. Mozda na kraju ostanes i sa drugaricom. :shock:
    Hocu da kazem, da treba da popricas sa oboje, odvojeno, decku da stavis do znanja da ti je prijalo novo sexualno iskustvo, kao pospesuje vezu, ovo ono, i kako bi mogli to jos da upraznjavate... sa drugaricom vec ne znam sta da radis, ti bi trebala da znas kakva ti je i koliko dobra drugarica pa u skladu sa tim i da se ponasas...verovatno je njima bedak zbog tebe pa cekaju da vide kako ces ti da reagujes... :wink:

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

shta je ovom narodu...ja pojma nemam...ona ima boga u krevetu,ova s drugaricom,ona se zaljubila a voli dechka...ja se izvinjavam...nisam odavde...sve tje to narod pozlatiti...

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Iz iskustva....mani takvo zezanje....Jeste da je dozivljaj, ali se ne zavrshava dobro....

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio rastamann
    Iz iskustva....mani takvo zezanje....Jeste da je dozivljaj, ali se ne zavrshava dobro....
    ZASTO?

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moramo ti priznati da ti zavidimo. Ispunila si jednu od nasih jacih fantazija. Mada nikad nismo razmisljali o njenim najboljim drugaricama. Ako nije problem, podeli iskustvo sa nama, kako je izgledalo, kako je pocelo. Ako ne javno, imas nas mail. Pozdrav.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Pitagora
    Moramo ti priznati da ti zavidimo. Ispunila si jednu od nasih jacih fantazija. Mada nikad nismo razmisljali o njenim najboljim drugaricama. Ako nije problem, podeli iskustvo sa nama, kako je izgledalo, kako je pocelo. Ako ne javno, imas nas mail. Pozdrav.
    POCELO JE JOS U KAFICU SHALAMA TIPA "PIJEMO CRNO VINO BICE DOBAR SEX","AJD SAD SVI PIJEMO NA EX ILI NEMA SEX" I TAKO........ KADA SMO STIGLI U STAN DA "GLEDAMO NEKI FILM"(OTRCANA FRAZA ALI UVEK PROLAZI) TUSIRALA SAM SE I KADA SAM IZASLA VIDELA NJU KAKO LEZI SA GLAVOM U NJEGOVOM KRILU. REKLA SAM DA LEPO IZGLEDAJU TAKO A ON ME PITAO "ZAR TI NE SMETA?". KADA SAM REKLA NE ONA MI JE REKLA SMETALO BI TI DA SI NAS ZATEKLA U NEKOJ DRUGOJ POZI. "MA NE" REKOH. ONI KAZU NE VERUJEMO TI. I ONDA REKOH "AJDE PROBAJTE ME" DALJE DA TI NE PRICAM.................... BILO JE LUDO , NISAM MOGLA DA IH GLEDAM A DA SE NE PRIKLJUCIM. U SVAKOM SLUCAJU FENOMENALNO ISKUSTVO.

JOVANA_W
    Guest

Podrazumevano

I ZABORAVIH DA VAM KAZEM DA SAM SA OBOJE IPAK OSTALA U SUPER ODNOSIMA S´TIM DA SMO SE DOGOVORILI DA O TOME NE RAZGOVARAMO I DA SE PRAVIMO DA SE NIJE DESILO. DO SLEDECE PRILIKE NADAM SE!!!!!!!!!

Mal@
    Guest

Podrazumevano

A jesi li se zapitala sta bi bilo ako bi se na sledecoj pijanci zatekli,ti,on i njegov najbolji drug!?

JOVANA_W
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Mal@
    A jesi li se zapitala sta bi bilo ako bi se na sledecoj pijanci zatekli,ti,on i njegov najbolji drug!?
    PA BILO BI INTERESANTNO PROBATI I TAKO NESTO. MA ZAJE´I PREDRASUDE JEDNOM SE ZIVI

Slične teme

1. decko i njegova drugarica
    Autor pandorina u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 22.11.2008., 17:49
  2. pomoc moja najbolja drugarica se totalno promenila
    Autor Hay~Lin~ u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 07.09.2006., 19:43
  3. moj decko i moja drugarica
    Autor zabrinutasam u forumu Žene
    Odgovora: 34