Šta se dešava sa ovim forumom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene na prvoj strani Teme postoji jedino post od Tebe Commodore a sve danasnje i
jucerasnje teme su brisane i odmah iza tvoje teme nalazi se tema onog Abu-Milosava
od ponedeljka u 3.42 ujutro gde je poslednji odgovor dao Glavolomac, sto znaci da od ponedeljka ujutro od 03.42 pa sve do danas - se je izbrisano :?: :?: :?:

Ko bi rekao... o Boze... :lol: :lol: :lol:
 
Za sada su stigle na drugoj Tvojoj temi 2 nove fotke i "ljubavne poruke" onome ko je
izbrisao prethodne.

Znas sta je neverovatno - da se niko, ama bas niko ne javlja na Tvoje prve dve teme - da li je moguce da su nas izolovali od ostalih ucesnika ?

Znas sta, ja mislim da je onaj bolesni um Abu-dabu
to sve uradio - jer je na tvojoj temi izbrisao cak i sve poruke unazad do ponedeljka 07.3. ujutro...
kakav idiot...nije mogao da podnese smrt svog
Abu-dabija u Ceceniji :lol:
 
commodore:
De zna balija to da izhakuje...
...
Zamisli, ja ubacim slike NASIH, i padne sajt :wink:
Volim ove koincidencije, majke mi...

Stiglo je jos 8 fotki NASIH - auu, ala su opasni tipovi :)

Sto se tice koincidencija to mi samo nesto umisljamo 8) po obicaju, samo ne znam zasto
niko drugi nema pristup a vidi se de je
Tvoju temu iscitalo 30 ljudi... ma umisljam :wink:
 
Mislim da je za danas dosta - idemo na spavanje...
sutra cu proveriti ko je vlasnik,
vidim da su registrovani kao "Krstarica, d.o.o." sto znaci da imaju TATU...sta mislis...da ih tuzimo tati - ili... o tome sutra, pozdrav Eremita.

NE DAJ SE BRATE - NASI SU PRIJEHALI
 
eremita:
commodore:
Gde je deveta strana mog posta o specnazu?
Jednostavno je sve palo i vise je nema...
Nexuse?
Gvido?
Taman sam hteo da vam odgovorim...

I ja slicne stvari primecujem a na upozorenje da se nesto cudno desava sa brisanjem i
preskakanjem postova Glavolomac mi je odgovorio da je to moja paranoja... sta covek da kaze dalje :( :( :(

Eee. stvarno sam to napisao, i sada toga nema!

Ajde da su poruke sa psovkama, pa da ih sklanjaju, ovako ne znam zasto ili kako, mozda su skinuli jednostavno celu stranu?

Znam pre par meseci, kad bi admin. intervenisao na neciju poruku, JEDNOSTAVNO BI ZATVORIO CELU TEMU (znaci - ti primer postavis temu, dodje neko opsuje, i tebi cela tema bude zatvorena)- To sam licno video...
Tako da su mozda sad napredovali-skidaju samo po 1 str.?

Nadam se da sam bio o pomoci...
 
Headhunter:
eremita:
commodore:
Gde je deveta strana mog posta o specnazu?
Jednostavno je sve palo i vise je nema...
Nexuse?
Gvido?
Taman sam hteo da vam odgovorim...

I ja slicne stvari primecujem a na upozorenje da se nesto cudno desava sa brisanjem i
preskakanjem postova Glavolomac mi je odgovorio da je to moja paranoja... sta covek da kaze dalje :( :( :(

Eee. stvarno sam to napisao, i sada toga nema!



Ajde da su poruke sa psovkama, pa da ih sklanjaju, ovako ne znam zasto ili kako, mozda su skinuli jednostavno celu stranu?

Znam pre par meseci, kad bi admin. intervenisao na neciju poruku, JEDNOSTAVNO BI ZATVORIO CELU TEMU (znaci - ti primer postavis temu, dodje neko opsuje, i tebi cela tema bude zatvorena)- To sam licno video...
Tako da su mozda sad napredovali-skidaju samo po 1 str.?

Nadam se da sam bio o pomoci...

:lol: :lol: :lol: DA STVARNO I TOGA NEMA... PA DOBRO PAMETNJAKOVICU - 'AJDE SADA RECI STA
DA RADIMO - 'AJDE SADA IZMISLI TEMU KAKO VRATITI POSTOVE - MISLIM DA UOPSTE DALJE UCESCE
U OVOM FORUMU NEMA SMISLA AKO SE SVE OVO NE RAZJASNI, A OD TEBE OCEKUJEM BAR PET NOVIH TEMA NA TEMU BRISANJA POSTOVA. :( :( :(
 
Headhunter:
A sta je pa tebi koj andervark sada?

Jel vidis da pokrecem 5 tema zbog ovoga??

Nemoj sada da ja ispadnem krivac iako sam bez ikakve krivice. :cry:

Upravo mi je i bila namera da TI SADA SVOJU ENERGIJU ISKORISTIS DA POKUSAMO OVU SVINJARIJU DA ISPRAVIMO.

Moje misljenje je da je sve ovo ZATO STO JE COMMODORE NA TEMI "NASI" OBJAVIO FOTKE O UBIJENOM CECENSKOM TERORISTI - i onda je nastao HAOS !
 
Video sam fotke i nista strasno na njima, mislim ono - ni krv ni nista strasno...? Ne znam sta bi.. Inace sinoc sam legao u 11 i nesto, inace bi primetio dan mrmota koji kao u filmu nastade u 12 (?) ko sto kazes...

A meni su obrisane 2 postavljene teme, cim ih vratim ,eto me na slucaju dana mrmota...
 
Momci, banka podataka sa specnazovim slikama je neiscrpna. Kao i slike АРМИЕЕ...

Морам да пређем на ћирилицу, чим почнем о АРМИИ...
Дакле, свечано вам обећавам, да ћу свакодневно постављати по 50 постова на тему РУСКАЈА АРМИЈА са сликама и коментарима, буде ли се ово још једном поновило. Ако нема пара за ФАЈЕРВОЛ, онда Крстарица и не заслужује да постоји. Ево, има руских програма бесплатних, на ћирилици, раде, блокирају шта год оћеш, поготово ако је на латиници. Или ако није на Руском... Бугарском... Српском...
 
Po meni treba zabraniti cirilicu na krstarici :)

commodore:
Momci, banka podataka sa specnazovim slikama je neiscrpna. Kao i slike АРМИЕЕ...

Морам да пређем на ћирилицу, чим почнем о АРМИИ...
Дакле, свечано вам обећавам, да ћу свакодневно постављати по 50 постова на тему РУСКАЈА АРМИЈА са сликама и коментарима, буде ли се ово још једном поновило. Ако нема пара за ФАЈЕРВОЛ, онда Крстарица и не заслужује да постоји. Ево, има руских програма бесплатних, на ћирилици, раде, блокирају шта год оћеш, поготово ако је на латиници. Или ако није на Руском... Бугарском... Српском...
 
E,bas se nasmejah...stvarno sta se desava sa ovim forumom...isto pitanje i pre nesto manje od 5 godina a i danas...doduse vidim da je bilo i nekih malih kvazidemokratskih promena na njemu ali su izgleda bile kratkotrajne jer se i danas desava da se zbog vredjanja zatvaraju teme a ne samo da se brisu postovi...aj da vidimo koliko ce trebati vremena FAK-u da zakljuca ovu temu,koja je eto nekim cudom ostala ne zakljucana!
 
E,bas se nasmejah...stvarno sta se desava sa ovim forumom...isto pitanje i pre nesto manje od 5 godina a i danas...doduse vidim da je bilo i nekih malih kvazidemokratskih promena na njemu ali su izgleda bile kratkotrajne jer se i danas desava da se zbog vredjanja zatvaraju teme a ne samo da se brisu postovi...aj da vidimo koliko ce trebati vremena FAK-u da zakljuca ovu temu,koja je eto nekim cudom ostala ne zakljucana!
I misliš da je u redu da je zato vratiš na prvu stranu? Da bi se raspravljao?
Tako ne ide.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top