Nokia 6600 GPRS I MMS podesavanja

Gost
Do skoro sam imao Siemens MC60 (kupljen preko telekoma)
i sada sam nabavio N6600. Podesio sam sve parametre za mms i gprs (mislim da su dobri), ali ne radi ni jedno ni drugo.Kartica je 064 postpaid.Ako mozete da mi kazete vase parametre pa da uporedim ili mozda neko zna u cemu je ustvari problem. HELP
 
da li ti telefon pri ukljucivanju pokazuje logo neke mreze? moguce da ne prima parametre ako je sa neke mreze (mada ja licno nisam video ni jedan takav). Najbolje idi u telecom da ti podese, ili sa njihovog sajta sam sebi posali poruku sa automatskim podesavenjem

pozdrav
8)
 
Anonymous:
Do skoro sam imao Siemens MC60 (kupljen preko telekoma)
i sada sam nabavio N6600. Podesio sam sve parametre za mms i gprs (mislim da su dobri), ali ne radi ni jedno ni drugo.Kartica je 064 postpaid.Ako mozete da mi kazete vase parametre pa da uporedim ili mozda neko zna u cemu je ustvari problem. HELP

uradi kao i ja, idi u najblizi korisnicki servis 064 i oni ce ti odraditi posao.
 
Anonymous:
Kartica je 064 postpaid.

Pazi ako te slucajno iskljuce zbog neplacenih racuna iskljucuje ti se i gprs (samim tim i mms posto se prenosi gprs-om) dakle ako su te iskljucivali... zovi 789 da ti ponovo ukljuce gprs.

Inace definitivno NAJBOLJI savet za sve probleme oko telefona je svrati do korisnickog servisa.


PS n 6600 bas i ne podrzava poruku za automatsko setovanje gprs-a, odnosno potrebno je samo jos ubaciti u advanced opciji proxy adresu i port.
 

Back
Top