EVROVIZIJA 2005

Milan_MST

Zainteresovan član
Poruka
139
LJUDI VIDESTE LI ONU BRUKU I SRAMOTU U CRNOJ GORI?
ONO JE BILO STRASNO!
DA SMO IZABRALI CICU ILI JUTRO SIGURNO BISMO BILI TOP 5, OVAKO IH OCEKUJEM [CRNOGORCE] NA 24. MESTU!
NE MOGU DA KAZEM DA SU ONI MOJI PREDSTAVNICI NIKAKO!

JOS NEKOLIKO ZEMALJA I SVI SU ODABRALI PREDSTAVNIKE, UKOLIKO IH NISTE PRESLUSALI, ZNAJTE DA SMO POSLE BUGARSKE NAJGORI!

POZDRAV!
 
Ja mislim da je meni više krivo nego Jeleni. Naravno da sam potpisao peticiju. Potpisao bih je i još 500 puta ako treba.

Uzdržaću se od komentara o crnogorcima jer ono što ja imam da kažem previše je za javnost. Odmah bi mi obrisali post.

no name :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
To je cista patologija! Dje ste sada braco Crnogorci? Dje vi je obraz? Cojstvo?
Nema vise Crnogoraca? :evil: :evil: :evil:
Bas me briga za pesmu, ali ovo je mnoooooogo dublje. Ovo je patoloska mrznja. Jelena 0 - klinci 48.
Kako ce oni silni profesori muzike iz zirija izaci pred svoje djake i studente.
Bez obraza naravno.
Uspeli su da isfalsifikuju i glasanje SMS. Pa samo iz Beograda je bilo 100000 poruka, a oni predstavili samo crnogorske.....


S :evil: R :evil: A :evil: M :evil: O :evil: T :evil: A :evil:
 
eh, tek sam danas cula da je crnogorska pesma pobedila, i danas sam je cula. glupa je. nisam slusala reci, to ionako niko nece slusati, jer niko ne razume srpski/crnogorski, whatever, i pesma je obicna. najobicnija. bzvz
 
Ma dajte ljudi, sta vam je? Sta fali grupi NO-NAME? Jelena ima super glas, ali pesma je ocajna-iskreno. A i to sto se potpisuju neke peticije protiv NO-NAME-a je bruka za srpski narod. Ipak smo mi jedna zemlja i ne treba da se svadjamo oko toga ko ce nas predstavljati na eurosongu.Momci su mladi, lepi i imaju dobru pesmu.
Super cemo proci u Kievu!!!
:lol:
 
cudo nevidjeno,tacno nijedna pesma nije dobra al ona stosam ja cuo o oooooooooooooooooooooo sacuvaj boze neka me neko uveri da gresim pa ono je ponizavajuce,kako su Srbi dozvolili onakvu sramotu ,braco srbi jos jednom smo pali na ispitu samo da znate
 
Guliverr:
E da kazem i ja koju rec! Spojicu doduse i pricu o MONTEVIZIJI i EVROPJESMI/PESMI sa BEOVIZIOM! Kao sto sam prosle godine konstatovao da je sve osim pesme LANE MOJE uzasno tako i ove godine konstatujem isto s ti sto se ne moze izdvojiti ni jedna pesma da valja na sva tri takmicenja!

Pa da krenemo redom 1.BEOVIZIJA: Za organizaciju cista desetka ,sto se voditelja tice pun pogodak,jedan fin i doziran humor , dve prelepe voditeljke,pogotovu MAJA,i legendarni BODA! Ali sto se muzike tice cista 0! Ipak od svih kompozicija izdvojio bih tri koje su na mene ostavile utisak!

1. Hajde CICO-OGI
2. Jutro-Jelena Tomasevic
3. Ona Dzejeva pesma

Ni jedna od ove tri pesme nije dobra i nije dostojna KIJEVA! Ni jedna ne moze ni da dozvoli sebi luksuz da se uporedi sa pesmom LANE MOJE! Ipak nejmanje lose pesme BEOVIZIJE bile su ove TRI!
Pobedila je pesma jutro uz klasicnu namestaljku,jednostavno pobedila je kao Zeljkova pesma(Joksimovic je radio aranzman)to je bio nacin da se donekle ziri oduzi Joksimovicu za proslogodisnji uspeh u TURSKOJ! Ocigledno da iako je i sama bila losa najbolja pesma BEOVIZIJE bila je HAJDE CICIO( odlican scenski nastup,kome je doprineo i fenomenalan imidz OGIJA RADIVOJEVICA,prosecna muzika,relativno los aranzman i ocajna interpretacija)! I pored ociglednih mana ipak bila je bolja od pesme jutro(ovde je interpretacija jedino valjala,ali scenski nastup nikakav,muzika i aranzman ocajni,razocaravajuce s obzirom na to da ih je radio Joksimovic,kog inace smatram odlicnim ARANZEROM)

2.MONTEVIZIJA: Voditeljski trio ocajan! Posebno se u glupiranju isticao ANDRIJA MILOSEVIC(koji je zaboravio da se ne nalazi u seriji MjESOVITI BRAK,u ulozi BANJA).Organizacija je bila prosecna! Sto se tice kompozicija sledi sledece!
Ni jedna pesma nije valjala! 50% numera bilo je u fazonu pesme KAD TE VISE NEMA-Bojana Marovica(koja je pre neku godinu pobedila na skalama ili u Budvi ne mogu se tacno setiti) Dakle smaracki i srednje zalosno!
Pesma koju su otpevali momci iz NO NAME grupe moze poneti epitet pesme HAJDE CICO sa BEOVIZIJE! Dakle bila je to najmanje losa pesma(relativno dobar uvod ali dalji deo kompozicije los,interpretacija prosecna,cini se vise losa nego dobra,scenski nastup jako podseca na grupu peti element i vrlo je los,tekst totalno bezveze)!

3.EVROPJESMA/EVROPESMA( ili namestaljka godine )
Valjda je svima jasno da ono sto se dogodilo u CRNOJ GORI je klasicna namestaljka! Ljudi ni jedan clan zirija a da je CRNOGORAC nije dao ni jedan jedini bod ni pesmi JUTRO ni pesmi HAJDE CICO! Nisu to ucinili jer su znali da je ove pesme jedina prava konkurencija pesmi grupe NO NAME! A sa druge strane ni SRPSKI clanovi zirija nisu se pretrgli davajuci bodeve grupi NO NAME a desetke i dvanaestice podelili su OGIJU i JELENI! Ipak oni su bar davali po 5,6,7 bodova grupi NO NAME i tako su ovi momci prakticno postali pobednici! Dakle svak je gurao svoga a CRNOGORSKI DEO ZIRIJA BIO JE MALO BEZOBRAZNIJI PA JE NJIHOV KANDIDAT POBEDIO!


Zakljucak.Politika je i u ovako jednu lepu manifestaciju umesala prste! Po meni najmanje losa pesma celokupno bila je HAJDE CICO ali generalno sve pesme bile su lose! Navijecu u KIJEVU za ove momke i nadati se da ce dobro proci ali mislim da s obzirom na vidjeno mozemo biti presrecni ako uzmu 10 mesto i tako nam obezbede direktno ucesce u finalu 2006! Inace moj favorit za KIJEV je GRCKA(imaju odlicnu pesmu!)


Ovo sam rekao pod TOPIKOM BEOVIZIJA ali smatram da se i ovde moze primeniti! Jos jednom ponavljam udjemo li u 10 treba da smo presrecni!
 
kovabb:
Ma dajte ljudi, sta vam je? Sta fali grupi NO-NAME? Jelena ima super glas, ali pesma je ocajna-iskreno. A i to sto se potpisuju neke peticije protiv NO-NAME-a je bruka za srpski narod. Ipak smo mi jedna zemlja i ne treba da se svadjamo oko toga ko ce nas predstavljati na eurosongu.Momci su mladi, lepi i imaju dobru pesmu.
Super cemo proci u Kievu!!!
:lol:

jelena ima super glas i pesma joj je fenomenalna.... osecajna... sto u pesmi onih pedercica ne moze da se cuje!!! a da su posteno pobedili ljudi ne bi potpisivali peticiju....
jesmo mi jedna zemlja.... nazalost!!
 
Stvarno ste bezobrazni :evil: da li se iko prosle godine bunio kad vi niste dali ni jedan bod pjesmama iz CG :evil: :x to je bilo uredu jel da...ali ko vam je kriv znate kako se kaze oko za oko zub za zub a ionako je pjesma najbolja bila
stvarno ste licemjerni :evil:
 
DAMBLDOR:
Stvarno ste bezobrazni :evil: da li se iko prosle godine bunio kad vi niste dali ni jedan bod pjesmama iz CG :evil: :x to je bilo uredu jel da...ali ko vam je kriv znate kako se kaze oko za oko zub za zub a ionako je pjesma najbolja bila
stvarno ste licemjerni :evil:


pa prosle godine su pesme iz cg bile ocajne, kao i ove godine!!! ne mogu da kazem da kod nas nije bilo ocajnih pesama (cak naprotiv bilo ih je isto ako tako hoces 10-10), ali je bilo i super pesama kao sto je jelenina!! sto nije pravedno glasano!?!?!? da jeste jelena bi sigurno pobedila!! ili mozda ogi, ali sve jedno!!! a da su ti bezimeni posteno pobedili ne bih se bunila!!!
 
Prva stvar na sajtu pise Jelena Omasevic....Druga stvar,slazem se da je Jelena trebala da pobedi,ali je glupo pisati peticiju protiv sopstvene zemlje!!!!!Ljudi blamiramo se,pod jedan,dovoljno smo kao zemlja izblamirani,ovo nam jos ne treba,drugo kao da ce to nesto pomoci!!Trebalo je pisati nekom nasem,a ne zemlju jos vise da blamiramo.Niko to nece ni procitati,samo ce dupe sa tim da obrisu.A i otkud znate da ce NO NAME lose da prodje??Kad je Ruslana bila prva,a Sakis treci,ovi ce dobro proci jer im je pesma bolja od Ruslanine i Sakisove.Ja nisam nesto odusevljena sa NO NAMEOM,ali pustite ih.Pobedili su,ok,namesteno je,ali tu sad vise ne moze nista.Nije vas milion da biste srusili ono sto je vec doneto.Pomirite sa tim,a rezultate cemo videti!!!!
 
dare_987:
Lucky girl:
A i otkud znate da ce NO NAME lose da prodje??Kad je Ruslana bila prva,a Sakis treci,ovi ce dobro proci jer im je pesma bolja od Ruslanine i Sakisove.
:shock: :shock: :shock: :shock:
Smajli govori više od reči.....


Izvini,ali sta se cudis.NO NAME su bolji od pesme Ruslanine,sa njenim mumlanjem,a onaj Sakis je dobro prosao jer dobro izgleda,jer mu je pesma ocaj.Ovi makar ne mumlaju,a posto ne izgledaju nesto,mogu samo da se izvuku na pesmi.Videcemo.Kao sto rekoh peticija nema svrhe!!!
 
Lucky girl:
dare_987:
Lucky girl:
A i otkud znate da ce NO NAME lose da prodje??Kad je Ruslana bila prva,a Sakis treci,ovi ce dobro proci jer im je pesma bolja od Ruslanine i Sakisove.
:shock: :shock: :shock: :shock:
Smajli govori više od reči.....


Izvini,ali sta se cudis.NO NAME su bolji od pesme Ruslanine,sa njenim mumlanjem,a onaj Sakis je dobro prosao jer dobro izgleda,jer mu je pesma ocaj.Ovi makar ne mumlaju,a posto ne izgledaju nesto,mogu samo da se izvuku na pesmi.Videcemo.Kao sto rekoh peticija nema svrhe!!!


Ja se stvarno izvinjavam,ali i ako postujem svaciju muzicki ukus za mene je smesno kada cujem da NO NAME ima dobru pesmu,a kamoli kada neko kaze da je bolja od RUSLANINE i SAKISOVE!
 
RTCG: 'We have not influenced the vote in any way'
Wed 9 Mar 2005 13:42:25
Source: RTCG
Written by: Roel Philips


In a reaction to esctoday.com, Montenegrin broadcaster RTCG says it didn't influence the voting at Serbia & Montenegro's national final in any way. During the final all of the Montenegrin jury members awarded 0 points to the Serbian favourites.



RTCG explains...
The four members of the jury, named by RTCG, represent an autonomous body, which absolutely independently brought decisions, without any influence of the competition's organizers RTCG. All the above mentioned members of the jury have academic titles and professional musical competence.

We emphasize that RTCG strictly respected the festival's procedure. In accordance to this, the commission members of RTCG, who had previously selected the compositions, were neither able to be member of the jury, nor they knew who the jury members were before voting. This means that any influence on the jury was avoided.

We also want to emphasize that the song of our winner, the band No Name band, received 32.607 votes by SMS, while the previously favourized song Jutro received only half of that amount (16.978 votes).

We want to express that we are sorry for the fact that the electronical media in Belgrade, 14 days before the final competition was held, made the atmosphere among the Serbian audience as if their composition Jutro, performed by Jelena Tomasevic was by far better than all others. This is the reason why we find the reaction of voting off prejudging.

With gratitude for giving us the chance to give you our opinion on an unfair campaign which has been organized against our winner's composition, we assure you that RTCG did not have an influence on the jury's decisions in any way.

LJUDI OVO JE POSLEDNJE OBAVESTENJE!
JEL SAZNAO JOS NEKO PO NESTO?
VECERAS U EMISIJI SAV TAJ PINK GOSTUJU JELENA TOMASEVIC, BOJAN MAROVIC i glumci iz serije Mesoviti(Mesoviti) brak.
21 h
 
Evo i tekst pesme.
Peva o mornaru koji je krenuo na put, ostavio svoju devojku da ga čeka..., ali se nije vratio (verovatno je doživeo brodolom).
Ona razmišlja o smrti jer ne želi život bez njega... - parafraziram.

Žad i svila, ljubav mila
živa mi je rana.
Koncem bola po mom srcu
veze svakog dana.
Spavaš li, da li si tužan ko ja
dok more sad je tvoja obala.
Ko ja ...

Tražim te, budim te,
ruke ti hladne,
tu, sama živim- bez nade,
spavaš li, da li si tužan ko ja?
dok more sad je tvoja obala.

Refren :

Hej, suzice, brojanice
more ti je postelja
prošao si sve stanice,
samo meni više doći nećeš.
Ja još umirem, Bogu dušu ne žalim,
oduvek, volim te, zauvek.

Da ti bar jednom kažem šta mi je nedelja
kad me jutro bez tebe dočeka.

Refren :

Hej, suzice, brojanice
more ti je postelja,
prošao si sve stanice
samo ja ...
Bogu dušu ne žalim,
bole nedra ko jedra,
da život me napusti,
bole nedra ko jedra,
da život me napusti.


:wink:
 

Slične teme


Back
Top