štetočinska vlada odmah da podnese ostavku zbog velike prevare građana

dejan624

Domaćin
Poruka
3.218
Vlada koja je ceo svoj mandat pričala bajke o boljem životu i ulasku u EU totalno je promašila priču i vreme i prostor.Ona je praktično zalutala u ovu državu,ovo nije naša vlada ovo je uvezena vlada sa ciljem da se eksperimentiše i upropasti Srbija u svakom smislu.
Od početka je naopako sklepana pa vidite ljudi moji ko sedi u ovoj vladi i autonomaši i arkanovci i komunisti i modijalisti i separatisti...i oni koji su hteli da ubiju Đinđića i oni koji su išli u Šilerovu....i oni koji su obećavali akcije od 1000evra....
To je toliki kriminal i tolika propast da ja nemam reči da iskažem kolika je ova vlada loša.
Sada tek vidim koliko je u pravu bio Voja Koštunica kada je raspustio vladu ..pa ko može biti u vlasti sa ovom bagrom i ovim izdajnicima i kriminalcima....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vlada koja je ceo svoj mandat pričala bajke o boljem životu i ulasku u EU totalno je promašila priču i vreme i prostor.Ona je praktično zalutala u ovu državu,ovo nije naša vlada ovo je uvezena vlada sa ciljem da se eksperimentiše i upropasti Srbija u svakom smislu.
Od početka je naopako sklepana pa vidite ljudi moji ko sedi u ovoj vladi i autonomaši i arkanovci i komunisti i modijalisti i separatisti...i oni koji su hteli da ubiju Đinđića i oni koji su išli u Šilerovu....i oni koji su obećavali akcije od 1000evra....
To je toliki kriminal i tolika propast da ja nemam reči da iskažem kolika je ova vlada loša.
Sada tek vidim koliko je u pravu bio Voja Koštunica kada je raspustio vladu ..pa ko može biti u vlasti sa ovom bagrom i ovim izdajnicima i kriminalcima....

Zali se Evropljanima u pokusaju, ovima iz Nemacke.....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vlada koja je ceo svoj mandat pričala bajke o boljem životu i ulasku u EU totalno je promašila priču i vreme i prostor.Ona je praktično zalutala u ovu državu,ovo nije naša vlada ovo je uvezena vlada sa ciljem da se eksperimentiše i upropasti Srbija u svakom smislu.
Od početka je naopako sklepana pa vidite ljudi moji ko sedi u ovoj vladi i autonomaši i arkanovci i komunisti i modijalisti i separatisti...i oni koji su hteli da ubiju Đinđića i oni koji su išli u Šilerovu....i oni koji su obećavali akcije od 1000evra....
To je toliki kriminal i tolika propast da ja nemam reči da iskažem kolika je ova vlada loša.
Sada tek vidim koliko je u pravu bio Voja Koštunica kada je raspustio vladu ..pa ko može biti u vlasti sa ovom bagrom i ovim izdajnicima i kriminalcima....

Дејане нажалост си у праву 100%. Ја сам то уочио одавно. Једино не знам ко је аркановац?
 
Poslednja izmena od moderatora:
У праву су људи. Руси су саботирали наш ЕУ пут и будућност преко својих послушника и русоталибана, односно црвених[/QUOTE]:rotf::zcepanje::hahaha:
Ајде?!?
Па ти си тврдио да су ти кварни Руси потпуно пропали и више ни о себи не могу да се брину, а сад жаре и пале 2000км од властите границе?!?
:sad2:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Жали се онима који су саботирали наше интеграције, а то су ови "руси у покушају" са Косова.


vaše integracije :lol: su sabotirali nemci, tako da taj nesrećni narod dole da ne pominješ.


drugo, ova vlada je prevarila građane pričama o eu i boljem životu, eu im je zalupio vrata pred nosem, a tadija pominje bolji život tek negde tamo posle 2065e kolko ja njega razumeh. dakle, nesposobnjakovići dole.
 
У праву су људи. Руси су саботирали наш ЕУ пут и будућност преко својих послушника и русоталибана, односно црвених



ovaj, kao i ostali evrotalibanski slepci, ne kapira da nikakve barikade niti ikakvi srbi rusi ili bilo ko drugi nije kriv za ovo što se desilo već da merkelova jednostavno neće da nas primi u eu, sa kosovom ili bez, svejedno. najn dakle, niht, aufiderzen.

na čemu joj hvala :lol:
 
Poslednja izmena:
vaše integracije :lol: su sabotirali nemci, tako da taj nesrećni narod dole da ne pominješ.
Da si čitao nešto pametno kao što je moj Potpis na primer, znao bi ko je razlog našeg gubitka Statusa.

Krivci se moraju identifikovati, upiranjem kažiprsta i povikom "J'accuse" u te prekršioce slobode kretanja i rezolucije 1244
 
Мирку би било боље да следи Ђелићев (морални) чин него што га позива да повуче оставку. У неку руку разумем Мирка. Зашто да Ђелић иде ако није ни мало гори од осталих. Мисле у себи, ако ти идеш шта нама другим остаје? Овако испада као да их помало издаје. Они су очито изгибили не само компас него и сваки контакт са народом пошто нити чују нити виде (најгора цензура медија) шта им народ мисли. А народ је давно изгубио му...(шкост) када их овакве трпи.
 
Vlada koja je ceo svoj mandat pričala bajke o boljem životu i ulasku u EU totalno je promašila priču i vreme i prostor.Ona je praktično zalutala u ovu državu,ovo nije naša vlada ovo je uvezena vlada sa ciljem da se eksperimentiše i upropasti Srbija u svakom smislu.
Od početka je naopako sklepana pa vidite ljudi moji ko sedi u ovoj vladi i autonomaši i arkanovci i komunisti i modijalisti i separatisti...i oni koji su hteli da ubiju Đinđića i oni koji su išli u Šilerovu....i oni koji su obećavali akcije od 1000evra....
To je toliki kriminal i tolika propast da ja nemam reči da iskažem kolika je ova vlada loša.
Sada tek vidim koliko je u pravu bio Voja Koštunica kada je raspustio vladu ..pa ko može biti u vlasti sa ovom bagrom i ovim izdajnicima i kriminalcima....

А у чему се он разликовао од њих?:)
 
Da si čitao nešto pametno kao što je moj Potpis na primer, znao bi ko je razlog našeg gubitka Statusa.

Krivci se moraju identifikovati, upiranjem kažiprsta i povikom "J'accuse" u te prekršioce slobode kretanja i rezolucije 1244

Da se i ja složim u nečemu sa tobom.
Tadić i DS moraće da plate, ko glavom ko godinama robijanja sve ono što su uništili u Srbiji za 11 godina okupacije.
 
Korumpirani politicari kazu nismo mi krivi za neulazak su krive brikade.
Evropljani kazu nisu krivi njihovi proevropejci vec je kriva politika oko kosova.
Nesposobna opozicija kaze nisu oni krivi vec ucenjivanje oko kosova ili kosovo ili evropa.
Evropa kaze da bi oni rado nas primili ali neda Nemacka .
Nemacka kaze nemoze dok se ne resi pitanje oko kosova inace bi nas rado primili.
A svi oni i mi znamo da je kosovo samo jedan dobar izgovor za sve .
 

Back
Top